Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Neden kaptanın ki etkilemiyor mu? Zaten bir şey yaparlarsa kendileri almış oluyor işte :D
Ciddi ciddi bunu mu soruyorsun ya? Bunu 100 kez yazdım sanırsam. 'Kaptan her ödül aldığında, onlar da ödül alıyor.' değil durum. 'Tayfa üyeleri ödül aldığında, kaptanın durumu ödülün az ya da çok olmasını etkiliyor.' . Şu aradaki farkı anlamadın mı gerçekten? Valla bazen şaşırıyorum.

Ahahdnd Şaka mı yapıyorsun? La normalde de öyle zaten. Herhangi birinin ödül alması için önce bir şeyler yapması, ününü duyurması falan gerekiyor. Kaptan ödül alınca tayfa üyesi de ödül alması lazım diyeni ilk kez görüyorum ya.:D
Yahu kaptanın aldığı ödül etkiliyorsa öyle olması lazım. Artı Zoro’laro geçtim Nami flaan yanındaydı bir de :D
Luffy ile Zoro’nun bundan önce ki ödülleri arasın da 180 milyon fark vardı. Hangi etkileme bu? :D

Yahu kaptanın aldığı ödül etkiliyorsa öyle olması lazım. Artı Zoro’laro geçtim Nami flaan yanındaydı bir de :D
Luffy ile Zoro’nun bundan önce ki ödülleri arasın da 180 milyon fark vardı. Hangi etkileme bu? :D
Brook yonkonun en güçlü silahlarını kesti. Net 1 milyar hakediyordu

Birinin Shanksin kılıcını kırdığını düşün. Lakin Brook nasiplenemedi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık