Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    216
Başka serilerde dikdortgen balon direkt yazarın ağzından yazılan mutlak cümleler içerir. Dediğin gibi Kaido Wano dahil yazarın ağzından tanıtılmadı ama E. Oda dikdörtgen balonla önce dövüşün kazanını Kaido dedikten sonra pardon güncelledim deyip değiştiren bir yazar olduğu için OP serisinde diğer serilerde olan dikdörtgen balon mutlakligindan bahsedemeyiz. E. Oda bu konuda en güvenilmez yazar, gerek manga içinde gerek sbsde yaptığı açıklamalarda nasıl değişiklik yaptığını görüyoruz. Sabo öldü deyip diriltiyor, gomu gomu paramecia deyip zoana çeviriyor, umarim Mihawk ve WBdeki kendi açıklamalarını da hikaye uğruna eğip bükmez
Wb 5 milyar ödül almasa Yaratık > Adam diyip Kaido > Wb diyebilirdim ama seride Whitebeard gerçekten özel bir isim.Prime halinin Kaido’dan güçlü olduğuna Marineforda yarasız gelen halinin de en az Kaido kadar güçlü olduğuna kuşku yok.Genel toplamda meyveyle her imparatoru her şekilde geçmiştir döneminde.

Wb 5 milyar ödül almasa Yaratık > Adam diyip Kaido > Wb diyebilirdim ama seride Whitebeard gerçekten özel bir isim.Prime halinin Kaido’dan güçlü olduğuna Marineforda yarasız gelen halinin de en az Kaido kadar güçlü olduğuna kuşku yok.Genel toplamda meyveyle her imparatoru her şekilde geçmiştir döneminde.
Ben katilmiyorum buna, WB Kaidodan çok daha eski bir korsan, sanırım 20 yaştan fazla fark var aralarında, WBnin hükmettiği ada sayısı ve müttefikleri de çok, etki alanı en büyük Yonko. O yüzden 5 milyar ödülünün bulunması normal. Ödül güce göre değil, tehdit unsuru ölmesine göre veriliyor, Kaido eğer dünya savaşı açabilseydi o zaman gelmiş geçmiş en büyük ödüle sahip olur Rogeri falan da geçerdi.

MF WBnin Kaido dengi olması mümkün değil, nefesi yetmez Kaidoya. Prime hali bence denk olabilir orada da Kaido >= WB derim.

Ben katilmiyorum buna, WB Kaidodan çok daha eski bir korsan, sanırım 20 yaştan fazla fark var aralarında, WBnin hükmettiği ada sayısı ve müttefikleri de çok, etki alanı en büyük Yonko. O yüzden 5 milyar ödülünün bulunması normal. Ödül güce göre değil, tehdit unsuru ölmesine göre veriliyor, Kaido eğer dünya savaşı açabilseydi o zaman gelmiş geçmiş en büyük ödüle sahip olur Rogeri falan da geçerdi.

MF WBnin Kaido dengi olması mümkün değil, nefesi yetmez Kaidoya. Prime hali bence denk olabilir orada da Kaido >= WB derim.
Wb için en güçlü korsan da dendi yalnız.

Wb 5 milyar ödül almasa Yaratık > Adam diyip Kaido > Wb diyebilirdim ama seride Whitebeard gerçekten özel bir isim.Prime halinin Kaido’dan güçlü olduğuna Marineforda yarasız gelen halinin de en az Kaido kadar güçlü olduğuna kuşku yok. .Genel toplamda meyveyle her imparatoru her şekilde geçmiştir döneminde.
O nerden çıktı reis?
Mf wb'de geleceği görme var mıydı?
Kaidonun hızına ayak uydurabilir miydi?
İçten patlamalı biliyor mu?gelişmiş kral hakisi var mı?
Kaido orta-yüksek zorlukta alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık