Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    217
Mihawkin en iyi kılıç ustası unvanına sahip olması Shanks'tan üstün olduğu anlamına gelmez. Shanks'ın kılıç kullanımı Allah ne verdiyse haki basıp slash atmak, öyle hokkabaz gibi kılıç teknikleri kullanan bir çar değil. Yan uzmanlığı gibi bir şey yani bu. Yasopp bize öne çıkan nişancı olarak gösterildi ve Ben Beckman'da da tabanca var şimdi Yasopp > Beckman anlamına mı geliyor?

Mihawkin en iyi kılıç ustası unvanına sahip olması Shanks'tan üstün olduğu anlamına gelmez. Shanks'ın kılıç kullanımı Allah ne verdiyse haki basıp slash atmak, öyle hokkabaz gibi kılıç teknikleri kullanan bir çar değil. Yan uzmanlığı gibi bir şey yani bu. Yasopp bize öne çıkan nişancı olarak gösterildi ve Ben Beckman'da da tabanca var şimdi Yasopp > Beckman anlamına mı geliyor?
Mihawk'ın üstünlüğü oradan değil.

Bu ikisi bir sebeple savaşmış ve Mihawk kaybetmemiş. En kötü ihtimalle eşitler. Bütün ihtimalleri değerlendirdiğimizde, Shanks'ın kaybetmiş olma ihtimali varken Mihawk'ın yok. Kaybeden adam en iyi olamaz.

Shanks üçüncüyü vurmaz, tek atar dicektim de 500 milyon daha fazla ödülü var ( Şahin'in Kid'den) o yüzden iki atar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık