Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    217
Baktığımızda evrende kılıç karartan bi Ryuma bir de kılıcı o karartıysa Mihawk var. Özel bir kılıç bağı+ kral haki ile filan da olabilir. Bilmiyorum bakalım Oda nasıl bağlıcak. Düz silahlanma hakisiyle olucağını sanmıyorum bence daha özel bir şey olmalı.
Shanks'ın kral hakide, Mihawk'ın silahlanma hakisinde üstün olduğunu düşünüp ayrıca kılıç karartma olayının da silahlanma hakisine bağlanacağını tahmin etmemdeki sebep, Oda'nın denk gördükleri ya da aralarında rekabet olduğunu gösterdiği karakterler arasında bir şekilde eşitlik kurma amacını güden bir yazar olması.
  • Shanks'ın kral hakisine karşılık Mihawk'ın silahlanma hakisi.
  • Shanks'ın gözlem haki katili olmasına karşılık Mihawk'ın şahin gözleri
Doğru, kral haki konusunda önde olabilir ancak kılıç ustalığı, silahlanma ve gözlem hakide Mihawk daha üstündür. Ayrıca Mihawk'ın yoru'yu karartmış olma ihtimal de var, bu Mihawk'ı başka bir seviyeye yükseltir.
Kılıç karartmayı Ryuma üzerinden göremeyeceğimiz için Mihawk üzerinden gösterir mangaka. Yani kılıcı %90 Mihawk karartmıştır gibime geliyor.

İyi bir film değildi, Senaryo vasattı. :D

Mihawk'ın onunla aramızdaki farkı görmek istiyorum dediği WB ile Shanks gökyüzünü yarıyordu. O sırada Mihawk mı? Hımmm galiba WB'nin 4. yada 5. Tümen Kaptanı Vista'yla birbirlerini tartıyorlardı.:fool:
Croc'da ts öncesi üstüne su dökmüş Luffy'den dayak yiyordu.
Ayrıca kendini tutan bilerek saldırmayan birinden ne kadar güç gösterisi bekliyordun? Mihawk ciddi anlamda saldırsa zaten savaş on defa biterdi. Amiraller bile adam akıllı savaşmadı bi Akainu kapıştı.

bir yanım diyor ki "lan adam dünyanın en iyi kılıç ustası , shanksta kılıç ustası olduğuna göre daha iyidir heralde" diyorum diğer yanımda "lan adam yonko, mihawk gibi buggynin arkasında hükümetten kaçmıyor" diyorum

Croc'da ts öncesi üstüne su dökmüş Luffy'den dayak yiyordu.
Ayrıca kendini tutan bilerek saldırmayan birinden ne kadar güç gösterisi bekliyordun? Mihawk ciddi anlamda saldırsa zaten savaş on defa biterdi. Amiraller bile adam akıllı savaşmadı bi Akainu kapıştı.
Mihawk ile Shanks, Luffy ve Zoro'nun önündeki hedefler olduğuna göre Luffy>>>>Zoro gerçeği önümüzde dururken Mihawk>Shanks mı diyelim?

Shanks'ın kılıç ustalığı Mihawk kadar iyiymiş ama bu sadece kılıç kullanma konusunda Mihawk'ın daha iyi olduğuna delildir. Her türlü Haki konusunda Shanks belli ki Mihawk'tan çok daha iyi.

Marinford'da ikisi de bulundu ortamdaki ağırlıkları bile aralarındaki farkı anlatmak için yeterli aslında.

Mihawk ile Shanks, Luffy ve Zoro'nun önündeki hedefler olduğuna göre Luffy>>>>Zoro gerçeği önümüzde dururken Mihawk>Shanks mı diyelim?

Shanks'ın kılıç ustalığı Mihawk kadar iyiymiş ama bu sadece kılıç kullanma konusunda Mihawk'ın daha iyi olduğuna delildir. Her türlü Haki konusunda Shanks belli ki Mihawk'tan çok daha iyi.

Marinford'da ikisi de bulundu ortamdaki ağırlıkları bile aralarındaki farkı anlatmak için yeterli aslında.
Şu an Zoro ile Luffy arasında fark olması hep olucağı anlamına gelmiyor. 1 2 power upa bakar kapanması.
En güçlü kılıç kullanan Mihawk olduğuna göre kral hakide üstün olsa bile Shanks Mihawk yine önde. Ki diğer hakilerde üstün olabiliceğini hiç sanmıyorum.
Ağırlığı gördük adam sağ kol olduğu halde kaptanından yüksek ödül aldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık