Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Benim söylediğim de ya Marco ya Mihawk beşinci korsan.Şansı olmadığı kısmına katılmıyorum.Marco bu boru değil.Kizarunun imza saldırısından sırıtarak çıkmış birisi.Meyvesi muhtemelen tam formda logia özelliği bile gösteriyor olabilir.
Sen en güçlü 5. korsanı arıyorsun. Bu konuyla ilgili ben diyorum ki Mihawk en güçlü beş korsandan biridir. Bu yüzden Marco'ya pek şans vermiyorum.

Marco sağlamdır ama Mihawk'ın saldırı gücü karşısında pek şansı olduğunu sanmıyorum. Garp'ın Marko'ya nasıl vurduğunu bilirsin, daha sağlam vuruşları Mihawk'ın yapacağından şüphem yok.

Sen en güçlü 5. korsanı arıyorsun. Bu konuyla ilgili ben diyorum ki Mihawk en güçlü beş korsandan biridir. Bu yüzden Marco'ya pek şans vermiyorum.

Marco sağlamdır ama Mihawk'ın saldırı gücü karşısında pek şansı olduğunu sanmıyorum. Garp'ın Marko'ya nasıl vurduğunu bilirsin, daha sağlam vuruşları Mihawk'ın yapacağından şüphem yok.
Aynı kapıya çıkıyor yav.Ya Marco ya Mihawk en güçlü beş korsandan biri işte :D

Mihawkın öyle ahım şahım bir saldırı gücü yok.Marcoya Garpın vurduğu yumruğun bir benzerini ancak Wb vurabilir.Belki bir de Kaido.Mihawk falan hikaye yani.En güçlü saldırılarından birisini ıhh demeden durduran bir adam var iken Marco o saldırıyı bilerek yer sonra da şu şekilde sırıtır

Aynı kapıya çıkıyor yav.Ya Marco ya Mihawk en güçlü beş korsandan biri işte :D

Mihawkın öyle ahım şahım bir saldırı gücü yok.Marcoya Garpın vurduğu yumruğun bir benzerini ancak Wb vurabilir.Belki bir de Kaido.Mihawk falan hikaye yani.En güçlü saldırılarından birisini ıhh demeden durduran bir adam var iken Marco o saldırıyı bilerek yer sonra da şu şekilde sırıtır

Mihawk'ın saldırı gücüne şahit olduğun zaman, hali hazırdaki Reis'ini değiştireceksin xD

Yeni Reyiz Jozu o zaman :fool:

Şaka bir yana Marconun meyvesi acayip bir şey.Mihawk onu sınırına getirebilir ama Garp gibi bi komaya nevrini şaşırtacak birisi değil Mihawk.O Garpa has bir durumdu.
Garp, Marco'dan bir damla kan alamadı, sen hangi komadan bahsediyon la. Garp yumruğu vurduktan sonra Marco bir saniye yerde sendelemedi bile.

Ne Garp'mış arkadaş sineğin şeyinden yağ sıkıyorsunuz övebilmek için. Aç bak bir damla kan gelmiş mi gelmemiş mi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık