Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Marineford da luffy g2 yi kullanarak mihawktan rahat kaçabiliyodu.Mihawkın hızı marcoya yetişemez bile.Marco kizaru ile kapışan adam yapmayın lütfen.Kizaru vs. mihawk olsa kizarunun kaybedeceğine inanan ağır mihawk fanıdır.

Bana göre Mihawk Marconun yapabileceği herhangi bir saldırıyı kılıcıyla ve gözleriyle çok rahat karşılayabilir. Ne kadar düşünürsem düşüneyim Mihawkın kaybettiği bir senaryo canlanmıyor aklımda. Dolayısıyla Mihawk alır diyorum. Kılıç ustalarının saldırı seviyesi zaten belirli bir seviyede oluyor. Marconun defans sınırını belirli bir süre sonra aşar ve finishi çeker.

Marineford da luffy g2 yi kullanarak mihawktan rahat kaçabiliyodu.Mihawkın hızı marcoya yetişemez bile.Marco kizaru ile kapışan adam yapmayın lütfen.Kizaru vs. mihawk olsa kizarunun kaybedeceğine inanan ağır mihawk fanıdır.
Böyle bir veri olmaz. G2 nin olayı zaten hız. Ayrıca gördük ki bu hız Mihawk karşısında etkisiz. Adam neredeyse göremediği bir noktada nokta atışı yapıyor. Ayrıca istisnasız her sağ kol amiral ile kapışabilir. Ama kapıştı diye niye amiralin seviyesi düşüyor onu anlamadım işte

Mihawk'ın henüz sendelediğini görmedim ben. Adamın rakibi Shanks. Hatta Shanks dururken Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası. Marco'nun şansı yok. Mihawk, Yonkou değilse istemediğindendir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık