Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Kuzan

Aokiji vs Mihawk

• Aokiji takmaz bile.Direk buzdan heykele çevirir.

• Az biraz zorlandıktan sonra Aokiji paketler.

• Aşırı zorlanarakta olsa Aokiji alır.

• Beraberlik

• Mihawk zorlanarakta olsa alır.

• Az biraz zorlansada Mihawk bir daha birleşmemek üzere Aokijiyi onlarca parçaya ayırır.

• Mihawk hiç zorlanmaz.Tavşan avlama bıçağıyla bile alır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Mihawk Shanks'in olduğu adaya gittiğinde Shanks 37 yaşındaydı. O zaman L.Town arci sirasiydi.
Hemen akabinde Shanks bir kaç haftada gücünü katlayıp ışık hızında basamakları çıkarak Yonkou olmuş. Geri kalan 37 yıl ortalama Vista gücünde felandir.
Bide Shanks birilerini aramaya uğraşıp kapışacak adam değil, 20li yaşlarin sonunda Mihawk, Shanks'ın kılıç konusundaki namını duyup kapışmaya gitti muhtemelen. Mihawk Luffy'nin posterini göstermeye gittiğinde Shanks'ın dediği sözlerden böyle bir sonuç çıkıyor. Arada 4 yaş var aslında Mihawk zirvedeyken de Shanks'a meydan okumuş olabilir.

Sinestram

Forumun genel görüşünü ciddiye alıp konu açmak,
Foruma göre:
1- Ace yaşayıp tayfaya katılıyordu.
2- Shanks Kaido'yu çiziksiz indirip savaş alanına gelmişti.
3- Zoro Luffy'i bire birde alıyordu.
4- Sabo ölüydü.
5- En güçsüz Supernova Oruç reisdi.
6- Roger ile Garp aynı güçteydi fakat nasılsa Garp WB'den güçsüzdü (ROFL)
7- Ace Luffy'den daha potansiyelliydi bu yüzden E. Oda onu aradan çıkardı (Bak bu en sevdiğim)
8- Mihawk B. Haki bilmiyordu (Gerçi bu daha çok geyik amacı belli olan bir şeydi)
Daha aklıma gelmeyen nice şey vardır. Bakın bu yazdıklarım sadece genel görü değildi, aksini iddia eden troll muamelesi görüyordu. Şaka değil, eski postlar varsa
Bak yakın tarihten aklıma gelenlerden biri de "Sanji'nin planı vardır"
Konuya gelecek olursak. Aokiji belki diğer bacağı da yitirerek alır.

Bazılarının yorumu cidden beni sinir ediyor abi bu mihawk marineford arc'ını oda bizzat açıkladı çok hızlı geçtim ayrıntılara giremedim diye bu adam kılıcına dokundugu an 3 amirek şaşırıyor oda mı savaşıcak diyorlar bu adam dünyadaki en güçlü kılıç ustası cidde en güçlü saldırısı bir slash olabilirmi Zoro bile şimdi amiral tutabilicek seviyede ve mihawk'ın çeyregi etmez zoro şuan tabi wano arc gelmeden net bir şey denemez kısaca bu adam yonkou seviyesine eşit madara'nın bir lafı vardır bir bebek için dövüşte herşeyimi kullanmam yanlış olduysa düzeltin tam hatırlamıyorum .D mihawk'ta öyle umursamaz abi yapısı böyle.

Bazılarının yorumu cidden beni sinir ediyor abi bu mihawk marineford arc'ını oda bizzat açıkladı çok hızlı geçtim ayrıntılara giremedim diye bu adam kılıcına dokundugu an 3 amirek şaşırıyor oda mı savaşıcak diyorlar bu adam dünyadaki en güçlü kılıç ustası cidde en güçlü saldırısı bir slash olabilirmi Zoro bile şimdi amiral tutabilicek seviyede ve mihawk'ın çeyregi etmez zoro şuan tabi wano arc gelmeden net bir şey denemez kısaca bu adam yonkou seviyesine eşit madara'nın bir lafı vardır bir bebek için dövüşte herşeyimi kullanmam yanlış olduysa düzeltin tam hatırlamıyorum .D mihawk'ta öyle umursamaz abi yapısı böyle.
O sahne filler.Mihawki takmiyor bile Amiraller.

@Phoenix, Shanks haki'de zirve karakterlerden biri. Vista ile karşılaşırsa olacak şey Vergo vs Tashigi gibi olacaktır. Shanks gibi birinin Vista'yı dövmesi için kılıcını kınından bile çıkarmasına gerek kalmaz.

bu forumda, gercekten shanksin vistayla dövüsecegini düşünenler var mı ? e.oda, merinefordu aceleye getirdi ayagına, herkes fanı oldugu karakteri yüceltiyor, olanları görmezden gelip...

ne oldu marinefordda ? e.oda bir amirali, hasta, yaslı ve kılıclanmıs wbye verdi, bir amirali marcoya, bir amirali jozuya... vistaya ne verdi ? mihawk, birde marcoyla birlikte akainu :D

yahu cok basit cıkarım... marcoyla, vista aynı anda mihawka dalsa ah mı dedirtirler sizce ?

shanks o kılıc ustası adamını gönderir vistaya, oturur dövüsmelerini izler. vista kazanabilirse eger, 3 kurusluk canı kalmıstır onuda digerleri halleder.

mantıgı olan ve seriyi süzebilen herkes, shanks ve diger 3 yonko > mihawk oldugunu anlar. ki yukarıda yazdım, eski 3 lü amiraller cok saglam adamlar. mihawk onlarıda bence yenemez.( yinede kılıc ustası fanı oldugum için, umudumu koruyorum :D )

yinede mihawkı, shanksle esit göstermeye calısanlar,sırf aokiji teachin emrine girdi diye ( bir baska yonko :D ) ee tabiki ankette mihawka aokijiyide aldırır, akainuyuda aldırır. amiral dedigin nedir ki ?

bu forumda, gercekten shanksin vistayla dövüsecegini düşünenler var mı ? e.oda, merinefordu aceleye getirdi ayagına, herkes fanı oldugu karakteri yüceltiyor, olanları görmezden gelip...

ne oldu marinefordda ? e.oda bir amirali, hasta, yaslı ve kılıclanmıs wbye verdi, bir amirali marcoya, bir amirali jozuya... vistaya ne verdi ? mihawk, birde marcoyla birlikte akainu :D

yahu cok basit cıkarım... marcoyla, vista aynı anda mihawka dalsa ah mı dedirtirler sizce ?

shanks o kılıc ustası adamını gönderir vistaya, oturur dövüsmelerini izler. vista kazanabilirse eger, 3 kurusluk canı kalmıstır onuda digerleri halleder.

mantıgı olan ve seriyi süzebilen herkes, shanks ve diger 3 yonko > mihawk oldugunu anlar. ki yukarıda yazdım, eski 3 lü amiraller cok saglam adamlar. mihawk onlarıda bence yenemez.( yinede kılıc ustası fanı oldugum için, umudumu koruyorum :D )

yinede mihawkı, shanksle esit göstermeye calısanlar,sırf aokiji teachin emrine girdi diye ( bir baska yonko :D ) ee tabiki ankette mihawka aokijiyide aldırır, akainuyuda aldırır. amiral dedigin nedir ki ?
Son sayfadaki yıldırım senden mi? Luffy'den mi? Yorum yapsana uzunlarından. :D

Son sayfadaki yıldırım senden mi? Luffy'den mi? Yorum yapsana uzunlarından. :D
serinin dinamiklerine göre hersey olabilir. yinede;

1- dragon bence olamaz , çünkü onla teachin bence son olaydan sonra linlinin bölgesine girmesi makul degil. eger kaderle baglamazsa e.oda.

2- luffy cıldırdı , shanksle wb gibi gögü kapıyor.

3- sanjinin dünyası yıkıldının mecaz versiyonunu çizdi e.oda oraya.

bana 3 numara gibi geliyor, ama gönlüm luffynin yapmasından yana ;)

Crocodile için Alabasta ne ise Mihawk için de Marineford odur.
Tamam dayak yemedi ama karizması fena çizildi. E. Oda Crocodile'ın itibarını Marineford'da iade ettiği gibi, Mihawk'ında itibarını iade edeceği bir arc olacak. Belki de o arc, Wano olur :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık