Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    148
Dön dolaş WB ve bir tek !slash! örnek gösteriliyor Mihawk'un gücü için tekrar tekrar :/

Oradaki farkı bin defa açıkladım. WB ile Mihawk arasındaki fark ailedir ;) ( tabi bu da eskidendi horohoro :) )

Ben san bir yol sunayım.:D

Mihawk kendi ağzıyla o adam ile benim aramdaki farkı görmek istiyorum deyip slashını attığı sıra karşısına Jozu çıkıyor ve atağını durduruyor. Sonra Mihawk kılıcını alıyor yerine koyuyor. Burda verilmek istenen mesaj WB'nin önce adamını geçsin Mihawk? Bu çok açık ortada olan bir durum.

Akainu'nun neler yaptığı ortada. WB'yi öldüren adam Akainu'dur Teach değil bence. Vista tek başına Mihawk'ı durdurabiliyorken aynı Vista yanında Marco ile birlikte Akainu'yu durduramıyor bile. Yanındaki müttefikleride sen hatırlarsın. Akainu somut bir şekilde Mihawk'a göre daha baskın ve güçlü bir konumda gösterildi MF'de. (Bunlar gösterilenlerdir bence.)

Bana hiç mantıklı gelmiyor Mihawk'ın bir Yonkou gücünde olupta Vista'nın karşısında öyle durabilmesi.
Yalnız orada karakterin ne derece dövüşe hazır olduğu, kendini koyduğu da önemli. Akainu meselesinde Akainu gözü dönmüş ve hedefine kitlenmiş vaziyetteydi. Mihawk'ı böyle bir modda görmedik. Vista ve Jozu karşılaşmasında bile yem atıyor gibiydi savurduğu kılıçla. Ki o yemlerin onları ne kadar zorladığını da gördük tepkilerinden. Benim anlamadığım nokta da bu vs bile sayılamayacak ataktan nasıl Mihawk ve Jozu'nun Vista'nın denk olduğunu çıkarabiliyosun. Bana yeterli gelmiyor. Akainu tabii ki daha baskın ve güçlü konumda gösterilecek, adam amiral çünkü. Denizci kafasıyla amiral en üst rütbedir. Shichibukai gücü de kesinkes bir şey değildir, adamlar shichileri daha çok baştan yakalıyolar. Sen sanıyo musun ki Hancock'un 80 milyonluk bi kafa ödülü olacağını shichiliği bıraksa? E dediğin gibi kılıcını yerine koydu diye üstün kabul edilecekse Shanks'in tayfa komple bütün donanmadan üstün. Kizaru, Akainu, Sengoku falan hep geri çekildi. Ben senin gibi yorumlamıyorum.

Beyazsakal dünyanın en güçlüsü ilan edilmedi mi ? Bu ünvana Mihawk dahil değil mi ? Kılıçustası olunca cinsiyet mi değiştiriyorsun ? WB > Mihawk, mangaka buna kesin demiş. Mihawk en iyi kılıçustası iken, WB en güçlü adam demiş, Mihawk'ta adam olduğuna göre WB ondan da güçlü demiş.

Halen Mihawk ile WB arasında tek fark aile diyen var.

WB ile kıyaslamaya giren sadece 3 isim varmış ; Shanks, Kaido, Big Mom, diğerleri kıyaslanamıyormuş bile, Mihawk'ta bunlardan birisi işte.

Beyazsakal dünyanın en güçlüsü ilan edilmedi mi ? Bu ünvana Mihawk dahil değil mi ? Kılıçustası olunca cinsiyet mi değiştiriyorsun ? WB > Mihawk, mangaka buna kesin demiş. Mihawk en iyi kılıçustası iken, WB en güçlü adam demiş, Mihawk'ta adam olduğuna göre WB ondan da güçlü demiş.

Halen Mihawk ile WB arasında tek fark aile diyen var.

WB ile kıyaslamaya giren sadece 3 isim varmış ; Shanks, Kaido, Big Mom, diğerleri kıyaslanamıyormuş bile, Mihawk'ta bunlardan birisi işte.
Bunlar hep Zoro'nun hedefi yüzünden:D

Zoro Mihawk'u falan geçemeyecek, geçse bile hakkıyla değil hileyle geçmiş olacak. O yüzden anti-zoro'cular buradan Mihawk'a sallamasın boşuna :(

WB ile Mihawk arasındaki fark ise zaten gösterildi. Görmek istemeyen gözler göremez elbet :rolleyes:

Mihawk bir amirali yenebilir, bir amiral Mihawk'u yenebilir. Bunlar doğal şeyler.

Slash mevzusu belli olmaz tüm gücüyle saldıracak mentaliteye sahip olmadigini adam daha ilk gozuktugunde söyledi. Ki aynı saldırı tam hatirlamasamda ilk seferde Daz Bones'u da kesemiyordu sanırım.

Slash mevzusu belli olmaz tüm gücüyle saldıracak mentaliteye sahip olmadigini adam daha ilk gozuktugunde söyledi. Ki aynı saldırı tam hatirlamasamda ilk seferde Daz Bones'u da kesemiyordu sanırım.
Şu ikisi nasıl aynı saldırı oluyor ?

Nereden baksan 1000 katı.
Ayrıca bu sadece bizim dediğimizi kanıtlar bir sahne, Mihawk Daz Bones'u indirmek için harekete geçerken Jozu'ya karşı yerinde sayıyor.

Yine Mihawk tartışmaları başlamış. Forum kendine geliyor. :D

Her yerde yazıyorum, bu konuya da yazayım fikrimi.

Mihawk>Fujitora.

Çünkü;

Mihawk=Shanks.

Ekstra;

Zoro=Luffy.

Allah utandırmasın. :)
Kardeşimsin :at:

Buradan onu anlıyorsan bence sen doktora git.
Ahahaha :fool: Beklemiyordum böyle bir yorum; güldüm istemsiz :respect:

Konuya dönmek gerekirse, shici olduğu için bir karakterin seviyesini belirleyen zeki kişileri saymazsak en güçlü shici ve bunun yanında mangakanın sadece 2 adama daha bahşettiği ''EN'' sıfatını hesaba katarsak bu adamın çok üst düzey bir karakter olduğu ayan beyan ortaya çıkıyor zaten.

Yarın Mihawk amiralin altında bir güç çıksın forumu terk eder giderim. Aynı cesareti bu savın aksini iddia eden kişiler gösterebiliyorsa buyursun. Yoksa abuk subuk cümlelerle seviyesini belirlemesin şu adamın yahu.

Yıllardır binlerce yorumun hedefi haline gelen bir adam... Tabi bunların hepsi amiral altı bir güce sahip olduğu için. Bir de amiralden güçlü olsaydı üü-üüü-üüüü :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık