Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    148
Ya kardeşim zoronun son rakibini böyle birine mi yenilcegini düsünüyorsunuz siz diyorsunuz belki en güçlü amiral dof bu atarı kizaruya yapsa nolurdu akainuya yapsa nolurdu daha yeni meyvesini yemis bir sabo'ya bu kadar zorlanıp birsey yapamiyorsa bu adam mihawkı alır demeyin bana

Alpamis

Ya kardeşim zoronun son rakibini böyle birine mi yenilcegini düsünüyorsunuz siz diyorsunuz belki en güçlü amiral dof bu atarı kizaruya yapsa nolurdu akainuya yapsa nolurdu daha yeni meyvesini yemis bir sabo'ya bu kadar zorlanıp birsey yapamiyorsa bu adam mihawkı alır demeyin bana
Fuji de büyük ihtimal meyvesini yeni yedi.Ayrıca Sabo dediğin adamın potansiyeli Zoro'dan daha fazladır.O da bence serinin ağa babalarından biri olur ilerde bence.

Ayrıca nedense Mihawk'ın son rakip olacağını da düşünmüyorum.

Aynı şey mihawk içinde geçerli. Sence o yaparsa ne olur ? Sonuç değişir mi ?

Ya beyler az kafa yorun düşününde yazin siz Zoronun hayalini gerceklestirip mihawki gecip en iyi kilic ustasi oldugunda bir amiralden güçsüz olcagini düsünüyorsaniz tartismaya gerek bile yok

Alpamis

Ya beyler az kafa yorun düşününde yazin siz Zoronun hayalini gerceklestirip mihawki gecip en iyi kilic ustasi oldugunda bir amiralden güçsüz olcagini düsünüyorsaniz tartismaya gerek bile yok
Zoro'yu hiç bağlama işin içine diyorum ki sana Zoro'nun sınırı Mihawk olmayacak böyle düşün sonra Mihawk'ı başka bir şeyin üzerinden savun.MarineFord da hiç Amiral havası verdi mi sana Mihawk ?

Ray-san seviyesine geldi mi yener Zoro Amiral.
Ama Mihawk seviyesi yeterli değil amiral için.
Hatta bakın Oda olayı göstermiş bile.
Kılıç ustalığı=Shichibukai
Kılıç ustalığı+efsane meyve=Amiral
Kılıç ustalığı+3 haki uzmanlığı=KK'inn sağ kolu.

Bana göre zoro mihawk yendiği zaman dünyada aşık atamayacağı kimse kalmamış demektir, ha kizaru vs mihawk olsa bile mihawkın başa çıkamayacağını düşünmüyorum ben dövüşü kim kazanır bilmem ama mihawk denk dövüşür.

Marineforddan mı konuscaz burada odanin en sacmaladigi arc'dan oda kendi bile söylüyor sen bana diorsun wb'le kılıç tokuşturup gögü yaran shanksla dalga geçen mihawk fujiden dayak yer diyorsun sen bana diyorsun 1gün önce kaidoyu durdurp ertesi gün savasa gelip akainuyu karasakali yusuflatan herifi tınlamayan mihawk fuji'den dayak yer diyorsun sen bana dof'un adini duydugunda yusuf yusuf attigi kaidoyu durduran adamla (tek kolluyken) cift kolluyken ws atan mihawk fujiden dayak yer diyorsan farkli anime seyrediyoruzdur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık