Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    148

Alpamis

Benim şimdiye kadar gördüğüm Mihawk'ın Amiral kadar güçlü olmadığıdır.Ama sonradan çıkarg Yonkou-Amiral arası onu bilemem ve şaşırmam da.Ama MarineFord da resmen bu adam Amiraller kadar güçlü hissiyatı vermemiştir.Bu yüzden Fuji demek istiyorum.Ama Fuji'nin de ne kadar güçlü olduğunu da tam görmedik.Fakat Fujitora alır gibi geliyor.

Benim şimdiye kadar gördüğüm Mihawk'ın Amiral kadar güçlü olmadığıdır.Ama sonradan çıkarg Yonkou-Amiral arası onu bilemem ve şaşırmam da.Ama MarineFord da resmen bu adam Amiraller kadar güçlü hissiyatı vermemiştir.Bu yüzden Fuji demek istiyorum.Ama Fuji'nin de ne kadar güçlü olduğunu da tam görmedik.Fakat Fujitora alır gibi geliyor.
Öyle deme hocam herif dağları taşları bayırları kesiyor, hakisi falan hepsi var zaten üstüne ben mihawkın da meyve kullanıcısı olduğunu düşünüyorum

wano krallıgı eger gerçektende içe kapalıysa mihawktan güçlü kılıc ustalarının olma ihtimali var ama gönlüm mihawktan yana oldugu için bastım oyumu ona

Alpamis

Öyle deme hocam herif dağları taşları bayırları kesiyor, hakisi falan hepsi var zaten üstüne ben mihawkın da meyve kullanıcısı olduğunu düşünüyorum
Şu an Zoro'da keser bayır çayırı Luffy'i gördük ada büyüklüğünde adayı yarısına kadar kırabiliyor.Artık onlar bir anlam ifade etmiyor belli bir sınırın üstünde iken.Dof'u gördük neleri kesip kesemeyeceğini.Ya da Law'ı gördük kesip biçtiklerini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık