Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Edward Weevil

Mihawk vs Weevil

• Kullanılan toplam oy
    210
Mihawk tek atar.
Kılıcını bile çekmez.
Ortadan ikiye ayırır.
1000 parçaya böler.
Şişe geçirip döner yapar.

Oyum kararsıza:bilmem:

Weevil'ın nasıl dövüştüğünü bile bilmiyoruz, bir şey söylemek için çok erken. Mihawk'ın dövüş stiline ters mi gelir, yoksa ona uyar mı bunları bilmeden Mihawk keser, biçer diyen arkadaşlar var... Bu Mihawk değil miydi Buggy'ye gücü işlemeyen, Weevil'ın böyle alengilli bir gücü çıkarsa, Buggy'ye oranla saldırı gücü ve dövüş yetenekleride üstünse ki büyük ihtimal öyle Mihawk için kolay bir dövüş olmaz, en azından Vista kadar zorlar, ve zorlamalı.

Cidden Mihawk alır mı çıktı? o_O
Wb'nin gençliğiyle kıyaslanan adamla kapıştığında yener diyorsunuz yani.:confused:

Weevıl için Kİzaru'nun söylediği o söz onun kadar güçlü olduğu için değil. Dehşet güçlü Weevıl orası ayrı. Ancak burda asıl söylenmek istenen Weevıl'ın yeteneğinin Beyazsakal'ınkini andırması bence. Öteki türlü Beyazsakal'ın gençliği Kk'ya denk. Böyle bir adam kimi haşamat edemez ? Her şeyden geçtim, Kk'ya denk olan bir adamın ödülü 440m mu olur ?

Weevıl Mingo'dan güçlü. Mihawk da Weevıl'dan güçlü. Vampir alır.

WB'nin gençlik hali yoktur.Genç WB dediğin yonko üstü.O seviye de çıkacağını cidden düşünüyor musun ?
Oda'nın klasik abartmasından başka bir şey değil bana göre.
Buna abartma demek senin yorumun ben direk adamın dediğini söylüyorum abartmadır değildir bilemem Kizaru'yu kaç kere bir şeyleri abartırken gördük onuda düşünmek lazım.

Buna abartma demek senin yorumun ben direk adamın dediğini söylüyorum abartmadır değildir bilemem Kizaru'yu kaç kere bir şeyleri abartırken gördük onuda düşünmek lazım.
Bunun Kizarusu Akainusu yok. Kim söylerse söylesin karakterler genelde abartılır. Bu karakter hiç birini abartmadı o yüzden dediği doğru diyemeyiz. Ayrıca WB'nin gençliğini anımsatıyor derken dövüş stili mi yoksa gücü mü kastedildi bilmiyoruz. Weevil alır Mihawk alırında olmadan söylüyorum bunu. Weevildan bir genç WB beklemeyin.

Bana göre dövüş stillini kastetti orda.Zaten Weevil'da da bisento var.Izuku'nun da dediği gibi daha önce abartırken görmedik diye bu onun doğru söylediği anlamına gelmez.Genç WB dediğin güç yonko üstü.O seviyeye bu seride bana göre bi Teach çıkıcak bir de tabiki malum eleman Luffy.

Kizaru'yu kaç kere bir şeyleri abartırken gördük onuda düşünmek lazım.
Kizaru her zaman abartıyor gördüğüm kadarı ile, Novalara bunlar tam bir canavar diyordu, sonra ciddileşinde tek attı hepsine. Ben Beckman'ı görünce rehin alınmış kadın rolü yaptı, öbür bölüm denizaltına lazer yağdırdı Beckman hiç bir şey yapamadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık