Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
4 veya 5, adam çöp değil, Mihawk da ciddi değil. Bu bir güç sınırı belirlemiyor nihayetinde.

Oldu oldu, böylesi daha iyi.

Varsa söyle ikna olayım. Ne takık bi Mihawk fanıyım ne de adamı yonko seviyesinde görüyorum, apaçık şeyi inkar edecek halim yok. Ama benimki de seninki de tamamen yorumlamayla gelen öngörü, kesin bir şey yok.
İkimiz de görüşüne ters bir sonuç çıktığında sadece tutturamamış olacağız, mangaka bizi kandırmış olmayacak.

Aralarında bir sorun olsa bitirdi elbette. Mihawk ile Vista arasında ciddi ciddi kapışacak kadar ne gibi bir sorun oldu ki? Mihawk merakını giderdi, Vista da Luffy'yden uzak tuttu bir süreliğine oldu bitti. İkisi de durumdan memnun ve rakibe saygı gereği sonra devam edelim deniyor.

Ben buradan ne Mihawk'ın seviyesini belirleyebiliyorum ne de Vista'nın.
Sen Oda tarafından yada seride kutucuk şeklinde yazan ''Mihawkın seviyesi şudur'' dışında bütün kapıları kapattın ben ne diyeyim de ikna olasın ki? Bütün tartışma altyapısını yok ettin çerlocum.

4 veya 5, adam çöp değil, Mihawk da ciddi değil. Bu bir güç sınırı belirlemiyor nihayetinde.

Oldu oldu, böylesi daha iyi.

Varsa söyle ikna olayım. Ne takık bi Mihawk fanıyım ne de adamı yonko seviyesinde görüyorum, apaçık şeyi inkar edecek halim yok. Ama benimki de seninki de tamamen yorumlamayla gelen öngörü, kesin bir şey yok.
İkimiz de görüşüne ters bir sonuç çıktığında sadece tutturamamış olacağız, mangaka bizi kandırmış olmayacak.

Aralarında bir sorun olsa bitirdi elbette. Mihawk ile Vista arasında ciddi ciddi kapışacak kadar ne gibi bir sorun oldu ki? Mihawk merakını giderdi, Vista da Luffy'yden uzak tuttu bir süreliğine oldu bitti. İkisi de durumdan memnun ve rakibe saygı gereği sonra devam edelim deniyor.

Ben buradan ne Mihawk'ın seviyesini belirleyebiliyorum ne de Vista'nın.
Bak şimdi
Jozu, Marco, Teach, Thatch, Ace
En iyi ihtimalle 5, belki 6. adam. Ha yok Thatch ölüp Teach gidince bir anda power up aldı diyorsan biz hemen hazırlıklara başlayalım Usoppun önünü açalım.

Big Mom gerilerek Jinbe'ye vurdu ve sonuç alamadı. Jinbe sonra kadını uçurdu. Diğer Hasır Şapka üyelerinin yaptıkları da ortada. Big Mom orada Mihawk'tan daha istekliydi hem de.

BM'ye diğer Yonkolara göre güçsüz mü diyorsun? Senin bu olaylara yorumun ne peki?
Big Mom için olan durum ortada ama. Kadının bu hale düşürülmesi için gereken alt yapı arc'ın başından beri hazırlanıyor. Kriz üstüne kriz geçiriyor. O sıra ezebileceği karakteri ezmiyor. Anlamsız şekilde gemide pasta arıyor. Karşısında düşman var diye görmüyor. Sanki bir oyunun içerisindeymiş gibi algılanacak şekilde konuşuyor. Jinbei'nin BM ile olan durumu ile bu aynı değil. Jinbei son bir gayret ile hayata tutunmaya çalışan durumda. Bir kedi de köşeye sıkışınca beklenmedik şekilde karşı koyabilir. Jinbei ve tayfanın durumu böyleydi. Sonrasında zaten bütün tayfa nasıl aciz duruma düştü gördük.

Mangaka not bırakmış. Bir umut silüeti diye. Karşısında %100'ünden çok daha fazlasını koymuş bir tayfa var. Çünkü bizimkilerin tüm yapabileceklerini yapmaları yanında bütün durumlar bizimkilerin lehineydi. Olabilecek tüm ihtimaller gerçeklemişti.

Ama Big Mom'ın değil %100'ü %10'unu bile göstermediğini düşünüyorum.

Mihawk ve Vista'da her şeyini ortaya koymadı. Ama onların durumu bir değil. Onların arasındaki olayın verdiği hava başka. Vista için aciz bir durumda diyemiyorsun.

Sen Oda tarafından yada seride kutucuk şeklinde yazan ''Mihawkın seviyesi şudur'' dışında bütün kapıları kapattın ben ne diyeyim de ikna olasın ki? Bütün tartışma altyapısını yok ettin çerlocum.
Yok abi, açık bir çelişki olsa pat diye yapıştırırsın. Tartışma kapalı çünkü ortada aksini gösterecek bir şey yok.

Bak şimdi
Jozu, Marco, Teach, Thatch, Ace
En iyi ihtimalle 5, belki 6. adam. Ha yok Thatch ölüp Teach gidince bir anda power up aldı diyorsan biz hemen hazırlıklara başlayalım Usoppun önünü açalım.
Eyi de bunların konuyla ilgisi ne. Vista istersen Squardo'nun emir eri olsun, Mihawk onla kapışırken ne göstermiş ki bunun üzerinden "lan bu herif asla yonko seviyesi olamaz" diyebilesin?

Yok abi, açık bir çelişki olsa pat diye yapıştırırsın. Tartışma kapalı çünkü ortada aksini gösterecek bir şey yok.

Eyi de bunların konuyla ilgisi ne. Vista istersen Squardo'nun emir eri olsun, Mihawk onla kapışırken ne göstermiş ki bunun üzerinden "lan bu herif asla yonko seviyesi olamaz" diyebilesin?
İki kişiyi kesip atarken "Çöplerin suratını dahi hatırlamam" diyen adam, Vistaya acıdı da mı kesip atmadı? Vistanın döşü kıllı diye mi kesmiyor? O da WBnin adamı diğeri de. Konuyla alakası, tepelere oynamayan birini çabucak geçmeyi bırak orta halli bile geçemiyor, düelloyu erteliyorlar. Madem bu Vistadan çok üstün bir seviye, neden düelloyu erteleyelim demeye getiriyor? Kesip atsın önceki kestiği iki adam gibi. Sanki WBnin adamlarına acıyor/seviyesi olarak görmüyor da ondan ölümcül saldırmıyor gibi bir geyik var. Gayet de çatır çatır öldürüyor WBnin adamları. Aha öldürsün önündeki Vistayı, kör mü bu "Şahin Göz"?

@Alpamis

Vista aciz durumda değil ortada adam gibi bir savaş yok çünkü, 3 dakika daha geçse Vista'nın perte çıkmayacağının garantisi yok.

O yüzden Mihawk'a sallamadığı bir dövüş yüzünden seviye belirlemek yanlış. Bırakalım burda diyor.

Hadi bir deneme yapayım bakayım ne olcak.
Şimdi mw de 3 aktif amirali kimler karşıladı? Wb, Marco ve Jozu. Burdan eldeki en iyi seçeneklerin bunlar olduğunu çıkarabiliriz gayet. Burda çelişeceğimizi sanmıyorum. Devam ediyorum. Mihawk çıktığında Marco kendi gitmiyor, Jozuyu falan da salmıyor Vistayı yolluyor. Şimdi bu Mihawk Amiralden gözle görülür şekilde güçlüyse Marco bu adamı ölüme mi yolluyor? Yada ''Nede olsa ciddi takılmaz yea'' diye düşünüp gereksiz bir kumar mı oynuyor Vistanın hayatı üzerine?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık