Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Vista mı izin vermedi yoksa o mu öldürmedi.
Hani adamın derdi orada gözlem yapmak, bakıp bakıp konuşuyor, hareketlerini gözlüyor falan. Niyeti tamamen merakını gidermek.
Şimdi bunun aksini söyleyebilir misin mangaka çıkıp buydu dese.

Bunlar tamamen senin yorumlamaların. Aynı şeyleri alıp tamamen farklı bir şekilde yorumlayabilirim.

WB ile güç farkını belki tersi şekilde ölçmeye çalışıyordu. Ya da öylesine söyleyip basit bir saldırı attı. Luffy'yi sadece deniyordu, ne kadar ileri gidebileceğine bakıyordu. Vista da onu oyalarken o gözlemine devam ediyordu.
Her şeyi geçtim, daha bir kere bile dövüşü görülmemiş, ağzı kanamamış adamın sınırlarını bilemezsin.

Al sana yorum. Bunları deyip bu adam aslında tanrıymış desem bile bir şey diyemezsin.

Meseleyi güç tartışması değil ha. Kafanıza göre her halta sıvama demeniz saçmalık sadece.

Böyle boş mesajlar yazmamaya çalışın bi daha.

Vista mı izin vermedi yoksa o mu öldürmedi.
Hani adamın derdi orada gözlem yapmak, bakıp bakıp konuşuyor, hareketlerini gözlüyor falan. Niyeti tamamen merakını gidermek.
Şimdi bunun aksini söyleyebilir misin mangaka çıkıp buydu dese.

Bunlar tamamen senin yorumlamaların. Aynı şeyleri alıp tamamen farklı bir şekilde yorumlayabilirim.

WB ile güç farkını belki tersi şekilde ölçmeye çalışıyordu. Ya da öylesine söyleyip basit bir saldırı attı. Luffy'yi sadece deniyordu, ne kadar ileri gidebileceğine bakıyordu. Vista da onu oyalarken o gözlemine devam ediyordu.
Her şeyi geçtim, daha bir kere bile dövüşü görülmemiş, ağzı kanamamış adamın sınırlarını bilemezsin.

Al sana yorum. Bunları deyip bu adam aslında tanrıymış desem bile bir şey diyemezsin.

Meseleyi güç tartışması değil ha. Kafanıza göre her halta sıvama demeniz saçmalık sadece.

Böyle boş mesajlar yazmamaya çalışın bi daha.
Bu nasıl bir sebep olabiliyor yahu? Yapabildiği sıra kendisine saldıran 2 Okamayı kesip atıyorsa aynı şekilde Daz Bones'ı kesip atabiliyorsa neden yapabilse aynısını Vista'yı yapmasın da bu işi sonraya bırakalım desin?

Ciddi ciddi gerilerek Jinbe'ye vurup başarısız olan Yonko BM var elimizde. Aynı BM'yi aynı Jinbe uçurdu hem de. Uçuk güç seviyeleri bekleyip Shanks'ın Vista'ya tek atacağını düşünenler var hala. En güçlü korsan tayfasının kaptan dışındaki en güçlü 2-3 kişisinden biri tek yiyorsa WB MF'ye tek başına gitseydi. Zaten bu kişi Buggy'den bile yardım dileniyordu savaş sırasında.

O uyur gezerlikle ve Cavendish'in kişilik bölünmesinden kaynaklı değil miydi ? Zoro'da şu dakikaya kadar görmedik öyle bir şey. Bilemedim şimdi. :(
Kaku misal Zoro'nun içindeki şeytan vs. diyordu. Asura tekniğide muhtemelen buna bağlanacak gibi geliyor.
Uyurken diğer formu ortaya çıkıyor ama onu yavaştan kontrol etmeye başlamıştı.

Mihawk karakteri gereği herkese bütün gücünü kullanmıyor eğer şeytani formu varsa mangaka istediği seviyeye çıkarır ve kimse birşey diyemez...

Sadece Mihawk değil, Vista da hiçbir şey yapmadı o dövüşte ama ne hikmetse seviye belirlediler o dövüşe bakarak. Adam manganın başından beri ister karşıdan, ister sinsice olsun daha tek bir darbe yemedi. Big Mom yedi mesela. Olsun.

Mihawk Luffy'yi öldürememiş. Vay arkadaş ya. Demek ki, Mihawk=Luffy. Hemen çıkardım bak seviyeyi. Ha, Big Mom da Nami ve Chopper'i etkisiz hale getiremedi ama olsun. Hatta Chopper bayağı bir süre tek başına tankladı. Olsun, olsun. Bu arada amiraller de Luffy'yi öldüremedi. Hatta Kizaru hiçbir supernovayı öldüremedi. Olsun.

Jozu slashı durdurdu. Jozu elmas değil mi? Niye Vista durdurmadı?

Luffy, MF boyunca ''sadece'' Mihawk için şöyle diyor; ''Şu an böyle güçlü bir adamla dövüşecek vaktim yok.'' Olsun. Boş konuşuyor işte. Zaten unvanı da sadece Zoro ve Vista'yı kapsıyor. Böyle işte.

Bu nasıl bir sebep olabiliyor yahu? Yapabildiği sıra kendisine saldıran 2 Okamayı kesip atıyorsa aynı şekilde Daz Bones'ı kesip atabiliyorsa neden yapabilse aynısını Vista'yı yapmasın da bu işi sonraya bırakalım desin?
Kurgu gereği o da, Vista'yı ortadan ikiye böldürse ileride işleyemez. İki kılıç çarpıştırıp tanıtmış oluyor :)

Kaku misal Zoro'nun içindeki şeytan vs. diyordu. Asura tekniğide muhtemelen buna bağlanacak gibi geliyor.
Uyurken diğer formu ortaya çıkıyor ama onu yavaştan kontrol etmeye başlamıştı.

Mihawk karakteri gereği herkese bütün gücünü kullanmıyor eğer şeytani formu varsa mangaka istediği seviyeye çıkarır ve kimse birşey diyemez...
İşte ondan çok daha güçlü olan Zoro'da öyle bir kriz hiç görmememiz aklımı karıştırıypr benim de. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık