Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Shanks-Ace arasında bir rakiplik ilişkisi mi varmış ? Birine ''Gel dövüşelim'' diyen aynı seviyede olmuyor zaten.Ama ikisinin arasındaki ilişkiyi Oda üstüne basa basa gösterdi bana kalırsa.Nami-Vista olayına bir şey demicem.Nami gitsin kumdan kale yapsın.Güç dengelerine bakış açımız çok farklı demek ki.

Mihawk-Vista üzerine şunu diyeyim.Mihawk 2 snde ezeceği adamlar oldu mu eziyor ama Vista'yı biraz uğraşmadan,güç kullanmadan yenemeyebilir belki.Ama burdan Mihawk Vista seviyesi ya da ona yakın bir seviyede sonucu çıkmaz.En basitinden daha geçen gün konusu geçmişti.Mesela bir komutan bir amirali uzun bir süre tutabilir.Dikkatleri dağılmasa Marco Kizaru'yu Jozu'da Aok'u tutardı.Fakat sırf uzun bir süre tutabiliyorlar diye amirallere yakın görmem.Alınan hasarlarda önemli bana göre.Yani Marco Kizaru'yu uzun bir süre oyalayabilir ama dövüşün sonunda Marco yenildiği gibi Kizaru'da ölümcül,ciddi hasarlar olucağını sanmıyorum.Aynı şekilde Vista'da Mihawk'ı bir süre tutabilir ama dövüşün sonunda Mihawk'ta ciddi hasarlar olucağını sanmam.O yüzden Vista sırf Mihawk'ı tutabiliyor diye ona yakın görmüyorum.Kaldı ki Mihawk'ta Vista'da tam güç çarpışmadıklarından Mihawk'ı o kadar tutabilmesi normal bir şey.
Yahu Shanks gel dövüşelim demiyor ki Mihawka, dövüşmeye mi geldin diyor. Aynısını Ace e diyor diyorum, ilişkileri aynı mı diyorsun. Yahu demek ki bu adam o lafı özel bir duruma göre söyleyen biri değil, gelene geçene diyor. Sağ kol-Amiral kıyaslamana hiç girmiyorum direkt sadede geliyorum; Vista ne sağlam bir WByi, ne Kocanayı, ne de Kaidoyu o kadar süre tutamaz 1v1de. Allahını kaydırırlar adamın kolay mı o kadar? Yonkonun 6. adamı bir yonkoyu 1 saat tutabilecekse 1v1de boşuna denizlerde geziyorlar.

Yahu Shanks gel dövüşelim demiyor ki Mihawka, dövüşmeye mi geldin diyor. Aynısını Ace e diyor diyorum, ilişkileri aynı mı diyorsun. Yahu demek ki bu adam o lafı özel bir duruma göre söyleyen biri değil, gelene geçene diyor. Sağ kol-Amiral kıyaslamana hiç girmiyorum direkt sadede geliyorum; Vista ne sağlam bir WByi, ne Kocanayı, ne de Kaidoyu o kadar süre tutamaz 1v1de. Allahını kaydırırlar adamın kolay mı o kadar? Yonkonun 6. adamı bir yonkoyu 1 saat tutabilecekse 1v1de boşuna denizlerde geziyorlar.
Yav sadece o laftan çıkarım yapmıyorum.Geçmişte aralarında bir ''rakiplik'' ilişkisi varmış sonuçta.Sen Nami,Chopper gibi isimleri Vista'dan gerçekten üstün tutuyorsan bilemem de bana göre Vista'nın yarısı bile etmezler ve Vista'nın yarısı etmeyecek adamlar BM'yi kısa süreli de olsa durdurdu.Bu Mihawk-Vista olayından daha beter bir durum bana göre.

Bu arada lafı geçmişken şunu da söyliyim o zaman.Mihawk'ı ben yonko değil amiral seviyesi bekliyorum ama oldu ki yonko seviyesi çıktı hiç şaşırmam.

Kılıç Japonlarda ulusal bir semboldür, ordan biç gücünü :)

En güçlü kılıç ustasını Yonkou seviyesi çıkarmazsa Japonya'ya, Japon tarihine ihanet olur.
Adam abartı sevmiyordur belki de.:D Ki Mihawk ise Samuray bile değil. Kılıç kullanmak sadece Japonlara özgü olmadığı için en güçlü kılıç ustası diye kendi kültüründen kopup gelmiş gibi kılıcı görmüyordur. Hani Mihawk Samuray olsa neyse diyeceğim adamın Katanası bile yok.:D

Mihawk amiral üstü veya yonko çıkınca niye sıvama oluyor yahu, saçmalamayın. Kafanıza göre bir kıstas belirleyip onun dışına çıkan her şeye sıvama diyorsunuz.

Daha Mihawk'ın gücünün sınırını bir kere bile çizmemiş mangaka, şimdi çıkıp bu adam Roger ile Garp'ı üst üste koyar döver dese bile gıkınız çıkamaz.

Amiral Yonkou seviyesinde olması demek sıvanın alası demek.:D Zaten böyle bir sıva içinde 90'lu yılların sıvası yeterli olmaz.:D
Yonkou olayında haklısın, amiral seviyesi çıkarsa Mihawk bunun sıvama olacağını düşünenlerin o zaman nasıl sıvamaya başlayacağını merakla bekliyorum. Vakti zamanında hakisi yokcular da boldu forumda. At ağızlı iki şov yaptı herkes wuhuuuu modunda. Çerlobilonun dediği gibi günübirlikçi olmayın arkadaş

Mihawk amiral üstü veya yonko çıkınca niye sıvama oluyor yahu, saçmalamayın. Kafanıza göre bir kıstas belirleyip onun dışına çıkan her şeye sıvama diyorsunuz.

Daha Mihawk'ın gücünün sınırını bir kere bile çizmemiş mangaka, şimdi çıkıp bu adam Roger ile Garp'ı üst üste koyar döver dese bile gıkınız çıkamaz.
Önce Vistayı Jozuyu üst üste koysun ya da onu da geçtim teker teker alsın derim. Gıkdan fazlası çıkar keke kusura bakma. :(

Ebesinin nikahıymış :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık