Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Mihawk çakı ile Luffy'yi 2 sene önce bile yenemezdi. Kara kılıç ile boşuna kesmeye çalışmadı bizim Luffy'yi. Reisi Kızıl saçtan özrünü diledi, Luffy'ye bodoslama daldı.
Şu seriiyi sadece bizim doğru okuduğumuzu biliyorsun değil mi?
Amiraller, sağ kollar ve diğer shichibukailer Mihawk'a rakip olamaz.
Yapma gözünü seveyim. Bu arada bahsettiğim Zoro iki sene önceki idi.
Bana göre Mihawk'ın b. haki seviyesi op evrenininin en iyisi olacak. Tahmin ettiğim gibi muazzam güçlü bir b. hakiye sahip olursa, elindeki o çakı ile Katakuri'yi döver.

Bana göre Mihawk'ın b. haki seviyesi op evrenininin en iyisi olacak. Tahmin ettiğim gibi muazzam güçlü bir b. hakiye sahip olursa, elindeki o çakı ile Katakuri'yi döver.
fanboyluğuna rakip var mıdır acaba

Keşke Vista ile de çakısıyla dövüşeydi. Ciddiye almadıysa neden Kokutou ile savaşıyor. O kadar güçlüyse çakı da çıkarmaması lazım? Çıplak elle de dövüşür.

@Shakky
Demek ki Mihawk Kata arasında kalmiyon.

Çakıya bile gerek yok.Mihawk 2y önceki Luffy'e Luffy'nin stiliyle tekme tokat dalsa yine hayatının dayağını atardı.O seviyedeki adamda Luffy'den fazla doruki ve b.haki var desek itiraz eden çıkmaz diye tahmin ediyorum.Gerçi yine çıkar da neyse.

Luffy bir kaç arc içinde yüksek ihtimalle Yonko indirecek. Hangisi olduğu henüz belli değil. Kata'yı yenmesi beklenen Luffy'nin Beckmann'ı da yenmesi beklenir.
Neye istinaden deniyor onu anlamıyorum.Seride güç dengeleri çok mobil.Kidd'in Killer'ı ile Zoro, ikinci adamı ile Sanji bir mi emin miyiz?
Law'ın Bapo'su ile Sanji bir mi mesela?
Yardımcılar Amiraller dengi çıksa neye istinaden itiraz edeceksiniz mesela?
Jack, Doff'u almaya gittiğinde karşısına kimleri kimleri aldı ki bu adam bana göre en güçsüz ikinci adamlar arasında.
Güç dengeleri açıklanmayana kadar her şey belirsiz.
Şimdi benim beklentilerime gelelim:
Bu adam Rayleigh gibi yaşlısı amirale hadi ordan diyen bir adamın çağından sonra en iyi kılıç ustası ünvanını aldı.Şimdi yine beklentime göre kk'nın sağkolu niye yonkuo ile denk olmasın ki? Eski nesilde hastalık oldu hepsi öldü diye düşün Kid Zoro'ya dalacakken dikkatsizlik etmeyeyim de bir uzvuma elveda demeyeyim demeyecekse ne anlamı kalır olur Kklığın ?
İşte benim beklentime göre geleceği yer en az yonkuo olacak bir adamın ömrü boyunca unutamayacağı tek rakibidir, Mihawk.
Mihawk, bu besin piramidinin çürükçülüdür.Ee seri sonunda işleneceğine göre haliyle Zoro'nun zirvesinde olacak ve son savaşlara kadar.Yani boş ver katakulliyi o Luffy ile uğraşsın.Bm arcı sonundaki Luffy vs Kata zevkini vermez Kata vs Mihawk.

Keşke Vista ile de çakısıyla dövüşeydi. Ciddi almadıysa neden Kokutou ile savaşıyor. O kadar güçlüyse çakı da çıkarmaması lazım? Çıplak elle de dövüşür.
Evet, çıplak elleriyle de dövüşebilir ama aksiyona gerek yok, sonuçta en iyi kılıç ustası bu adam. Kılıçsız dövüşmek Mihawk'a yakışmaz.

Vista dövüşü ise şu forumda yıllardır konuşulan bir şey. Mihawk'ın MF'de ciddi dövüşmediğini Erkan bile içten içe kabul ediyor ama tartışma ortamı bozulmasın diye itiraf etmiyor. Kaldı ki hiç kimse şunu düşünmüyor, Mihawk'ı Vista ve Crocodile durdurmasa Luffy ölecek. Luffy ölmeyeceğine göre, Mihawk'ı orada birileri durdurdurmak zorunda. Sizce Mihawk'ı kim durdursaydı bu adamı zayıf görmezdik? Evet, sadece Beyazsakal. Wb'nin ise işi başından aşkın, adam gidip bir de Mihwk ile dövüşseydi 10 bölüm önce ölürdü :/

Evet, çıplak elleriyle de dövüşebilir ama aksiyona gerek yok, sonuçta en iyi kılıç ustası bu adam. Kılıçsız dövüşmek Mihawk'a yakışmaz.

Vista dövüşü ise şu forumda yıllardır konuşulan bir şey. Mihawk'ın MF'de ciddi dövüşmediğini Erken bile içten içe kabul ediyor ama tartışma ortamı bozulmasın diye itiraf etmiyor. Kaldı ki hiç kimse şunu düşünmüyor, Mihawk'ı Vista ve Crocodile durdurmasa Luffy ölecek. Luffy ölmeyeceğine göre, Mihawk'ı orada birileri durdurdurmak zorunda. Sizce Mihawk'ı kim durdursaydı bu adamı zayıf görmezdik? Evet, sadece Beyazsakal. Wb'nin ise işi başından aşkın, adam gidip bir de Mihwk ile dövüşseydi 10 bölüm önce ölürdü :/
Mihawk güçsüz gördüğü adama hak ettiğini vermekten çekinmeyen biri. Mihawk'a çakı kullanmakta yakışmazdı ama Zoro'ya karşı kullandı. Saygıdan dolayı çakı kullandı yoksa yumruk ile döverdi diyorsan diyecek bir şey yok. Ama bariz bir şekilde Zoro irade olarak nasıl biri olduğunu gösterdikten sonra kılıcını çekti. Yani Vista o kadar güçsüz ise kesinlikle bir çakı show ona da yapardı. Hatta dediğin kadar güçlü olsa yumruğu ile de dalardı. Vallaha kardeş ilk defa bunu diyeceğim ama Mihawk konusunda aşırı yanlış düşünüyorsun. Öyle bir güç seviyesi varsa bile Mihawk'ta yok.

O şekilde bir cevapla bunu açıklayamazsın. Manga aleyhinize duruyor siz yumruğu ile de Vista döverdi diyonuz. İyi hadi yumruk ile ezmek istemedi neden çakı çekmedi Vista'ya?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık