Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
2 kere oynadım toplamda ve yendik. Legion Commander , Sven , Magnus , Axe , Omniknight. Omniknight gezici oynadı , magnus support carry yumurtaları falan kesti , axe ve legion tank , sven bitirici .

Beyler konuyu şöyle bir alevlendireyim

Beraber oynayacak adam falan ararsanız alpos37 yi ekleyin oynayalım kötü oynuyorum falan diye düşünmeyin herkes kötü oynayabilir tabi ruslar her zaman orası ayrı

Anladığım kadarıyla forumdaki dota 2 oyuncularının hepsinin bir çevresi var oyunda ondan pek konuda muhabbet veya ortak oyun dönmüyor :D Ben mesela çok nadir solo atıyorum rankedlarda daha 2 maç solo yapmışken party ne kadar oldu sayamadım :D E tabi yüksek mi derseniz değil vasat orta seviye bir oyuncuyum zaten :D Ama arkadaşlarla atarken de daha iyi oluyor biraz en azından rahat iletişim rahat küfür önemli.Elalemin yabancısına ingilizce dert anlatcam diye kıvranıyorum yazsam oyundan kopuyorum konussam aksan yerlerde olduğundan adam anlamıyor :D

Yahu 500 ping nedir ya ? Allah belani vermesin ttnet kazanacağımız oyunu verdik Razor ulti açıyorum 5 saniye sonra açılıyor !

Morpling çok eğlenceli heroymuş ya all randomda ilk defa geldi daha demin enternal blade ve bir w atıyorsun direk ölüyor adamlar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık