Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Direk sıktı yeni event. Hani bi atraksiyon yok, alınacak hero sayısı kısıtlı, bitiriyorsun 0 dan tekrar başlatıyor. Bari daha fazla parayla ya da level 3-4 filan başlat değil mi?

Tower defense gibi olmuş işte dotadan sıkılınca gir iki el at gibi :D Hem de fragmentslarla gift alabiliyorsun item de veriyor senede 1 kere bunu oynayalım birkaç gün :D diretide ile kıyaslanamaz bile eğlence olarak.Diretide çok daha güzeldi

yeni oyun modunu nasıl bulldunuz ? ben 2 kere oynadıktan sonra sıkıldım
Bir kere girdim ve ayılara kadar geldik.Kaç levele kadar gidiyor, ayılardan sonra kaç level var acaba ? Bir de son güncellemeler iyice batırmış.Ortalama 5 dk. da buluyor maçları 3-4 gün öncesinde bir dakikada giriyordum.

Bir kere girdim ve ayılara kadar geldik.Kaç levele kadar gidiyor, ayılardan sonra kaç level var acaba ? Bir de son güncellemeler iyice batırmış.Ortalama 5 dk. da buluyor maçları 3-4 gün öncesinde bir dakikada giriyordum.
13 level var toplamda en son wraith king kesiyorsun eğer normal arattıysan sana soruyor daha zor modda oynamak ister misin diye.Evet dersen 2.aynı leveller başlıyor ama daha zor yaratıklar.Ben en çok slardar gördüm 2.sinde orda yenildik.Fragments dusuyor işte onlarla da gift alabiliyorsun

13 level var toplamda en son wraith king kesiyorsun eğer normal arattıysan sana soruyor daha zor modda oynamak ister misin diye.Evet dersen 2.aynı leveller başlıyor ama daha zor yaratıklar.Ben en çok slardar gördüm 2.sinde orda yenildik.Fragments dusuyor işte onlarla da gift alabiliyorsun
Bende diyorum millet nasıl bitiriyor :D Bizim girdiğimiz pudgeler,slarklar,slardarlar geziyor hani 50 hplerden dönüyoruz,yaratıklar peşimizde mapi 4 defa turluyoruz millet ise çok kolay keke falan yazıyor dedim biz mi noobuz :D

63 dakka uzunmuş ya :D ben daha kısa sürede kestim bir kaç tane
Ben sadece 1 arkadaşımla girdim 5 kişi girsek daha kısa keserdik her halde birde kesmenin taktığını sonra anladım mezar taşlarını indirecekmişiz önce oradan can alıyor onu anlayınca daha kolay oldu kesmek birde Lina oynuyordum 1500 can var 2 vuruyor ölüyorum oyunun yarısı yerde geçti :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık