Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Dorohedoro

Silinmiş Üye

Müzikleri güzeldir animesinin. JJK'yi yapan stüdyo yapıyor.
Genelde stüdyolardan çok anlamıyorum ya, o tarz konularda pek bilgim olmadığı için onlar yapıyorsa kesin izlerim diyemem. Ama müzikleri güzel diyorsan işte o zaman denemeye değer. Pek fazla bölüm yokmuş öyle yaparım.

Genelde stüdyolardan çok anlamıyorum ya, o tarz konularda pek bilgim olmadığı için onlar yapıyorsa kesin izlerim diyemem. Ama müzikleri güzel diyorsan işte o zaman denemeye değer. Pek fazla bölüm yokmuş öyle yaparım.
Şu müzik güzeldir.
Galiba bunun ilk bölümlerini ben çevirmiştim. Credit sayfalarını silmişler, emin olamadım.
Bazı sitelerde okumuştum daha önceden. Evet ilk bölümlerin çevirisini sen yapmışsın. Hatta editleyen de @RownikaL

Şu müzik güzeldir.

Bazı sitelerde okumuştum daha önceden. Evet ilk bölümlerin çevirisini sen yapmışsın. Hatta editleyen de @RownikaL
Kaiman'ın birini aradığını, En'in mantar yetiştirdiğini falan hatırlıyorum. Shin, Ebisu gibi karakterler de vardı. Ben manga okumadığımdan, bu karakterleri biliyor olmamın tek açıklaması çevirmiş olmamdır.

Bannerlardan görüp sordum bu ne serisi diye mangada bazı yerler çok karanlık çizildiği için anlaşılmıyo ama konusu içine çekiyo noi yeni waifum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık