Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Dorohedoro

Mangaka: Q Hayashida
Tür: Aksiyon, Komedi, Korku, Seinen
30 Aralık 2000 de yayınlanmaya başlanmıştır.

Tanıtım
Dorohedoro'da insanlar büyü kullanıcıları ve büyü kullanamayanlar olarak ikiye ayrılmıştır. Büyü kullanıcıları kendi diyarlarında yaşarken büyü kullanamayanlar "Delik" adı verilen yerde yaşamaktadır. Büyü kullanıcıları da sıklıkla kendi güçlerini test etmek amacıyla Delik'e gelirler. Kurbanları ya ölür, ya sakat kalır ya da yeni bir nitelik kazanırlar. Ana karakter, Kaiman, büyüye karşı bağışıktır. Kertenkele kafasına sahip olup, hafızasını kaybetmiştir. En iyi arkadaşı Nikaido ile büyü kullanıcılarını avlayıp kendisini bu hale getiren büyü kullanıcısını aramaktadır.

Okumak isteyenler için -> http://manga-tr.com/manga-dorohedoro.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
Reiper çok övüyor diye çekinceyle yaklaşıyorum ama bir şans vermeye değer gibi duruyor konusu.
Okuma linkleri de ekleseydin keşke. :/

10/10'luk bir seridir Dorohedoro, tam anlamıyla muazzamdır. Karanlık atmosfer sevenler için bulunmaz nimettir. Hayaşida ablamızın yarattığı evren oldukça orjinaldir: Delik - Büyücüler Dünyası - Cehennem üçlemesinden oluşur. Bir tanıtım konusu vardı sanki ama silinmiş sanırım neyse okumayanların acilen okumaları tavsiye olunur. :D

Bilmukabele yavrum. :at:

Sevmediğim seriyi niye pohpohlayayım yahu, biraz mantıklı konuşun pls. :(
Konu sensin ve mantıkla ifade edilemezsin :(
Seri güzel olabilir fakat övgülerin seriyi olmadığı bir noktaya çıkartıp beklentiyi arttırıyor ve bu beklenti tabii ki karşılanmıyor, objektif değil, fan gözüyle bakıyorsun, keşke böyle yapmasan :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık