Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 95 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    372
Tanri iken copten yiyecek arayacak konuma.Oradan ise tekrar yeni dunya da isim ve sohrete ulasmis bir adam.Meyvesi konusunda usta bir adam.Bir Doflamingo iki Crocodile luffy nin ana karakterligi altinda ezilen isimler.
Dofy Crocodile gibi ezilmedi bea. Adam elleri bağlıyken bile epik sözler söyledi. Tek taraflı bir vs'de kaybetmedi zaten :D Geri dönüşü sağlam olacak.

Bu herifin kutsal ejderler konusundaki tam tutumunu bi çözemedim gitti yaw. Hem saydırıyor bunlara hem kutsak ejder kanını asil goruyo hepsinin alasagi olacağını düşünüyor ama kendini onlardan görüyor. Garip. Geçmişiyle bagdastirinca da tam oturtamadim nedense.

Bu herifin kutsal ejderler konusundaki tam tutumunu bi çözemedim gitti yaw. Hem saydırıyor bunlara hem kutsak ejder kanını asil goruyo hepsinin alasagi olacağını düşünüyor ama kendini onlardan görüyor. Garip. Geçmişiyle bagdastirinca da tam oturtamadim nedense.
Kendini üstün görüyor, kutsal ejderler ya da bir başkası umrunda değil. Tipik kibirli-egoist villain :)

Kendi kanını asil görüyor. Aynı kandan asil olanlardan nefret ediyor. Psikolojisi bozuk gerçek bir kral :D

Ben de seviyorum. Ama abartılması hakkında haklısın.:D Kötü ve bencil adamın teki. Adamına benim için öl diyecek bir adamdan fazla bir şey beklemeye gerek yok. Tipik Kutsal Ejder huyu.
Çok fazla sebebe gerek yok, sıradan bir bosstu nasıl insanlar gözünde böyle bir algı oluştu anlam veremiyorum :)

Çok fazla sebebe gerek yok, sıradan bir bosstu nasıl insanlar gözünde böyle bir algı oluştu anlam veremiyorum :)
Avatarında Kyros olduğu için olabilir. :)
Dofy Crocodile gibi ezilmedi bea. Adam elleri bağlıyken bile epik sözler söyledi. Tek taraflı bir vs'de kaybetmedi zaten :D Geri dönüşü sağlam olacak.
Croco'yu da harcamamak için bayağı uğraştı. 3 raundun sonunda şansla felan zor aldı Luffy. Tasarladığı orijinal karakterlere kıyamıyor Oda galiba. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık