Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 95 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    372
Saf iyi mi güldürme beni. :D
Ajanlar her türlü kirli işi yapan adamlardır.Hiç mi ajan psikolojisini anlatan birşeyler duymadın.Araç olan kullanılan adamlar.Artık nasıl biri olduğunu unutmuştur çoğu rol yapmaktan.Hatta bununla ilgili bir film vardı Johhny Depp oynuyordu.
Yaptığı kötü şeylere örnek verir misin?

Yaptığı kötü şeylere örnek verir misin?
Doflamingo'nun suçlarına ortak olmak.Bu adamlar tayfayla beraber hiç mi masumlara zarar verip yağmalamadılar.Diğer korsanlardan bahsetmiyorum bile.Rosinante de açığa çıkmamak için ne dendiyse yapmıştır yapmak zorunda.Aksi düşünülemez.Böyle biri de saf iyi olamaz.Fazla iyi olan adam ajan olamaz zaten.Yaptırmazlar.Sen bu işler için uygun değilsin derdi Sengoku.Abin seni hemen anlayıp öldürür derdi.Fakat Rosinante hiç hata yapmıyor.Sadece Law uğruna bile bile kendi tarafını belli ediyor.

Doflamingo'nun suçlarına ortak olmak.Bu adamlar tayfayla beraber hiç mi masumlara zarar verip yağmalamadılar.Diğer korsanlardan bahsetmiyorum bile.Rosinante de açığa çıkmamak için ne dendiyse yapmıştır yapmak zorunda.Aksi düşünülemez.Böyle biri de saf iyi olamaz.Fazla iyi olan adam ajan olamaz zaten.Yaptırmazlar.Sen bu işler için uygun değilsin derdi Sengoku.Abin seni hemen anlayıp öldürür derdi.Fakat Rosinante hiç hata yapmıyor.Sadece Law uğruna bile bile kendi tarafını belli ediyor.
Bir çocuk için ölümü bile umursamamış bir insan saf iyi değilse, kimse değildir. Doflamingo konuşabildiğini bile çok sonradan öğrenmedi mi? Bu adamın kendi yaşam anlayışı Doflamingo'nunkinden çok daha farklı. O yüzden bana göre bu adam saf iyidir. Sana göre farklıdır, o senin bileceğin kısım. Belki de sadece Doflamingo fanlığındandır bunlar, bilemem. :l

Bir çocuk için ölümü bile umursamamış bir insan saf iyi değilse, kimse değildir. Doflamingo konuşabildiğini bile çok sonradan öğrenmedi mi? Bu adamın kendi yaşam anlayışı Doflamingo'nunkinden çok daha farklı. O yüzden bana göre bu adam saf iyidir. Sana göre farklıdır, o senin bileceğin kısım. Belki de sadece Doflamingo fanlığındandır bunlar, bilemem. :l
Bu bir cocugun ölümünü bile umursayan Rosinante nedense baska cocuklari babasiz&annesiz birabiliyor *-* Cora-san'i severim, iyi biri oldugu da su götürmez bir gercek ama ajan oldugunu unutmamalisin, bunun bir bedelinin oldugunu da. Bu yüzden tam anlamiyla saf, iyi kavramini karsilamiyor.

O kadar kötülük yaptım bari bir tane iyilik olsun demiştir Rosi. Dof ne kadar kötüyse Rosi'de bir o kadar kötü. Fark yok aralarında.

Bu bir cocugun ölümünü bile umursayan Rosinante nedense baska cocuklari babasiz&annesiz birabiliyor *-* Cora-san'i severim, iyi biri oldugu da su götürmez bir gercek ama ajan oldugunu unutmamalisin, bunun bir bedelinin oldugunu da. Bu yüzden tam anlamiyla saf, iyi kavramini karsilamiyor.
Dediğim sebep onu saf iyi yapmak için bana göre yeterli. Seride gördüğüm ve anladığım kısmına yorum yapıyorum. Ajan olduğu doğru, sonuçta içten içe denizcilere çalışıyor Rosinante. Muhtemelen Donquixote ailesi ile birlikte iken kötü şeyler yapmış olabileceğini kast ediyorsun. Ben de diyorum ki, bana öyle bir izlenim vermedi. Zaten kendi hâlinde, sessiz sessiz takılıyor. O karaktere kötülük hiçbir şekilde yakışmıyor. :/

Doflamingo ile Rosinante aile olarak kardeşler fakat Doflamingo ortada aile falan bırakmadığı için bunu kardeşlik olarak sayamayız, adam gözünü kırpmadan babasını öldürüyor ama Rosinante denizci olarak görevini yapınca hain sıfatı görüyor peşine onu da öldürüyor ve affettim diyor :(

Beyaz futbola bağlayacak olursak. Doflamingo adam mıdır ? Sorusuna

Doflamingo yavşaktır cevabını verebiliriz.

Punk Hazard Arc'ın sonlarına doğru, uçabilmesine bayağı şaşırmıştım :D Adam sonradan klon çıkardı :hhh: Op'nin geldiği nokta.

PH'de Joker'in Doffy olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım. ''Yok artık! Hedefteki adam bu mu? Bu adam inemez, inmemeli.'' diyordum. Gözümde ne büyük bir imajı varmışsa artık...

Kafes fantezisine hastayım zaten. Açıyosun kafesi, kafes daraldıkça millet sana doğru koşuyor. Sana koşmaları onlar için çare değil ama koşuyorlar yine de. Orada belki insanların gerçek doğasını görüyor. Kafes daraldıkça kollar, bacaklar havada uçuşuyor; ortalık kan gölüne dönüyor. Ve merkezde sen varsın. Her şeyi olduğu gibi seyrediyorsun.
Abi yok böyle bir şey yaa! Gerçekten efsane bir villian idi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık