Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
İşte o zaman amiral seviyesi ele ayağa düşecek.
Aksine değer kazanır Fuji’den sonra.Gerçi baştan belliydi ama algı yapıldı.Amirale sırtını dönmüş saldırı yapan kaç adam tanıyorsun ? Yada beyazsakal dışında dondurma buzlarını çözebilen kaç kişi olabilir...

Law kimseye poşet olmadı yalnız.Dayak yemiş haliyle bile Hawkins'in fişini çekmiş herif.
Dressrosada Dof bu adamı yapboz yaptı.Uyanış olmadan kol bacak fantazisi yaptı.Şimdi yapboz yaptıkları Wano’da şovlar yapıyor.:D

Hangi durumdaki Law'ı yaptı xd.Fuji+Dof'a karşı savaşıp yorulan Law'ı yaptı.Sanki %100 Law'ı yendi gibi konuşuyorsun.
Bahaneci olmuşsun sende.O zaman şunu diyeyim.Sanki %100 Law’ı yenemeyecekmiş gibi konuşuyorsun.Bir fark olmayacağını adın gibi biliyorsun.Yine alırdı kolu yine aynı şeyler yaşanırdı.Law daha ikisinin kral haki çarpışmasında olduğu yerden savrulan adam bu açık farkı göstermeye yeter.

Bahaneci olmuşsun sende.O zaman şunu diyeyim.Sanki %100 Law’ı yenemeyecekmiş gibi konuşuyorsun.Bir fark olmayacağını adın gibi biliyorsun.Yine alırdı kolu yine aynı şeyler yaşanırdı.Law daha ikisinin kral haki çarpışmasında olduğu yerden savrulan adam bu açık farkı göstermeye yeter.
Dof'un Law'dan güçlü olduğuna dair ben de aynı düşüncedeyim zaten DR versiyonlarında.İşimize gelen yerde bahaneci oluyoruz da adaş bunu sen benden fazla yapıyorsun genel olarak özellikle Kata aleyhine xd.

Fark gayet olurdu.Dof %100 Law'ı da uyanış kullanarak yener diye düşünüyorum.Herifin meyve gücü adamı kullandıkça yoruyor.Diğer meyveler gibi değil.Dof'a karşı bu şekilde dövüştü adam.Onu geç Wano Law ile DR Law arasında da fark var.Shounen bu seri karakterler güçleniyor.Adam dövüşe girdi çatı öncesi,yeni teknik gösterdi.Var olan teknikleri de güçlenmiş.Adam daha da ileriye gitmiş yani.

Dof'un Law'dan güçlü olduğuna dair ben de aynı düşüncedeyim zaten DR versiyonlarında.İşimize gelen yerde bahaneci oluyoruz da adaş bunu sen benden fazla yapıyorsun genel olarak özellikle Kata aleyhine xd.

Fark gayet olurdu.Dof %100 Law'ı da uyanış kullanarak yener diye düşünüyorum.Herifin meyve gücü adamı kullandıkça yoruyor.Diğer meyveler gibi değil.Dof'a karşı bu şekilde dövüştü adam.Onu geç Wano Law ile DR Law arasında da fark var.Shounen bu seri karakterler güçleniyor.Adam dövüşe girdi çatı öncesi,yeni teknik gösterdi.Var olan teknikleri de güçlenmiş.Adam daha da ileriye gitmiş yani.
Uyanışa gerek olmadı zaten dof her türlü law pert etti. Bunun tartışılması bile çok saçma :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık