Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 95 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    372
Oda ile konuştum seri sonu senin adam ve ben Dof'u bir ben bir sen usulü dövecekmişiz.
Mapushane'den çıkarsa ilk iş elimi öpmeye gelir zaten bu tüylü zincir.
MF de bile yakamı bırakmıyordu. ''Abi gel beraber iş yapalım'' diye.
O kadar dedim ''Kendini benimle aynı seviyede görmen ne büyük küstahlık'' diye ama dinletemedim. :D
Sonu kötü oldu, biraz akıllandıysa elimi öper ama nerede onda o akıl. :ehe:

Mapushane'den çıkarsa ilk iş elimi öpmeye gelir zaten bu tüylü zincir.
MF de bile yakamı bırakmıyordu. ''Abi gel beraber iş yapalım'' diye.
O kadar dedim ''Kendini benimle aynı seviyede görmen ne büyük küstahlık'' diye ama dinletemedim. :D
Sonu kötü oldu, biraz akıllandıysa elimi öper ama nerede onda o akıl. :ehe:
Benden de atkıyı istemeye geldi.Fena dayak yedim suratı kapatayım bari falan diye de eklemişti zaten .d

Doğru diyorsun anlamam, böyle ne olduğu belli olmayan yürüyüşlerle işimiz olmaz bizim. :a:
Belki reis Doflamingo'nun sırrını saklıyordur kim bilir bu yürüyüş hayra alamet değil çünkü... ;) :hhh:
Bir kadının sırrı diyor, hani İvankov un Croco yu adam edip de bu sırrı saklıyor. Bu konuda şansını Doffy sana hazretleri üzerinde zorlama ?

Öyle bir şey anca sizin hayal gücünüzde vuku bulur. Bunu önceden de açıkladım Onepiece kronolojisine göre böyle bir şey mümkün değil.
Mangaka'nın yemlemeleri işte, siz de yiyorsunuz. Ben de afiyet olsun diyorum. :D
Op un sonuna gelmişiz bir anda Oda bunu açıklıyormuş, onca sene şu savunmaların nolacak? Vallaha çok emin olma Oda bu seviyor Okamaları :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık