Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 95 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    372
Kötü karakter denilince akla gelen ilk karakterlerden olabilir. Kaido değil de Big Mom'dan daha iyi bir kötü karakter olduğu söylenebilir. Kaido olmamasının sebebi ise Orochi'yi hiç bir çekinme olmaksızın anında kellesini alması içinde biraz da olsa "korsanlık" olduğunu göstermektedir.
Bigmom da kendi evlatlarını yiyor tek bir özelliğe bakacaksak yani ne olmuş?

Ekşi Sözlük'te kendisinden "şaklaban görünümlü bir korsan" olarak bahsetmişler bugün.
Doğru demişler. Pembe tüylü kürk, pembe süslü gözlük. Tayt ve ayakkabı da ortada.
Tabi şaklabanın teki değil ama görünüşü öyle cidden.

Bigmom da kendi evlatlarını yiyor tek bir özelliğe bakacaksak yani ne olmuş?

Doğru demişler. Pembe tüylü kürk, pembe süslü gözlük. Tayt ve ayakkabı da ortada.
Tabi şaklabanın teki değil ama görünüşü öyle cidden.
Aynen Roçide Doffy cosplay hemde en çakmasından Oda o kadar uğraşmamış ki hainante ile iki bölümlük karakter, sırf Law ın D . Olduğunu göstermek için çizmiş o sırada da Doffy I kopyalamış, kendi fanı olduğun karakteri de gömmezsin be bunu ikinci kere yapıyorsun :oleyo2:

Zorlasa Kaido ile kafa kafaya gidebilecek olan bu dayı pinek pinek no mi kullanıcısı olduğu için pineklediği adadan kalkıp patronuna kafa tutamamıştır. Üstelik patronu olan zavallı kertenkelenin adamından korkacak kadar kendi dünyasının gerçeklerinden bir haber kalmıştır. Talihsiz bir karakterdir kendisi.

Aynen Roçide Doffy cosplay hemde en çakmasından Oda o kadar uğraşmamış ki hainante ile iki bölümlük karakter, sırf Law ın D . Olduğunu göstermek için çizmiş o sırada da Doffy I kopyalamış, kendi fanı olduğun karakteri de gömmezsin be bunu ikinci kere yapıyorsun :oleyo2:
Neyi ikinci kere yapıyorum? Ne diyon sen şu an, ne oldu kız, neyin tribine girdin gene. :D

Daha önce de böyle sallamıştın djdjjddj onu hatırlattım, neyin tribine gircem. Gayet düzgün bir yazı ... Anlayana xd
Neye sallamışım? Senin tribin oradan yanlış görüyon herhal.
Zaten herkes benim gibi yazmız yani, bunu demenin nesi sallamak, adamın kartı joker, joker de şaklaban olur, Oda da ona o şekilde bir görünüş vermiş. Kalkıp pembetüylü kürke janti mi diyeyim?
Bacım bak geçen sefer ne olmuştu hatırlamıyorum ama o zaman da hiç yoktan garip bir tribe girmiştin o zaman da anlamamıştım. Doflamingo'ya harbi harbi ağırdan geçirdiğim bir ton muhabbetim oldu. Onlarda bir şey demedin, kalktın, ikidir hiçbir kötü şey demediğim muhabbetlerde bi delleniyorsun, ne oldu, gömdüğüm zamanları mı özledin? :D
Hayır mesajda bir de savunmuşum hatta adamı, "şaklabanın teki değil ama" diye bir ifade kullanmışım. Gene ne oldu kız? Malum günler mi? :oleyo2:

Neye sallamışım? Senin tribin oradan yanlış görüyon herhal.
Zaten herkes benim gibi yazmız yani, bunu demenin nesi sallamak, adamın kartı joker, joker de şaklaban olur, Oda da ona o şekilde bir görünüş vermiş. Kalkıp pembetüylü kürke janti mi diyeyim?
Bacım bak geçen sefer ne olmuştu hatırlamıyorum ama o zaman da hiç yoktan garip bir tribe girmiştin o zaman da anlamamıştım. Doflamingo'ya harbi harbi ağırdan geçirdiğim bir ton muhabbetim oldu. Onlarda bir şey demedin, kalktın, ikidir hiçbir kötü şey demediğim muhabbetlerde bi delleniyorsun, ne oldu, gömdüğüm zamanları mı özledin? :D
Hayır mesajda bir de savunmuşum hatta adamı, "şaklabanın teki değil ama" diye bir ifade kullanmışım. Gene ne oldu kız? Malum günler mi? :oleyo2:
Ne diyon saçma sapan ?

serideki en dolu karakterlerden biriydi muhtemelen. yaşanmış en çalkantılı hayatlardan. yaptığı ve söylediği her şeyde sarsılmaz bir iradesi vardı. yaptığı en kötü şey babasını ve kardeşini öldürmek bence ama bunu yapmayı seçmek doğru olanı seçmekten çok daha zordur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık