Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Öyle olsa bu Luffy'nin lehine olur. Sürekli yer g4 açar. Buna karşı Cracker'in yapabileceği bir şey yok. Çünkü karşıdakine kendi ürettiği askerlei sürekli yedirerek enerji verdiğinin ve de üretmekle de sürekli kendi enerjisini boşa tükettiğinin farkına varacaktır. Bu noktada kendi sonunu getirmekten başka bir şey yapmaz. Ve bisküvi üretimine bir son verip kendi orjinal bedeniyle savaşmaya karar verirdi.

Sizin yaptığınız Cracker'i gerizekalı yerine koymaktır.
Bu yazdığını görmemişim kusura bakma. Yukarıda istemeden buna cevap vermiş oldum ama sanırım :)

Dikkatli izleyin. Dof Jozuyu anca haberi yokken kitleyebiliyor. Jozunun gözlem hakisi yok veya çok az. Dalgınlık yüzünden dof tarafından kitlendi ve kolunu kaybetti. Crackerin ise çok sağlam bir gözlem hakisi var. Yani dof parazit ile falan Crackeri asla kitleyemez. Bire birde Jozuyu da kitleyemezdi. Kuklaları zaten delemez bile. Kuklaları ipe dönüştürmesi de saçma olur. Meyve uyandıran birinin dofun ipe dönüştürdüğü şeyleri kendi kullandığı maddeye donusturmesinin daha sonra dofun onu tekrar ipe dönüştürmesinin ve bunun kısır döngü olmasının saçma olduğu gibi.
Bunları yazarken Dofun bunu yaparken uyanış modunda bile olmadığını yazmıyorsun ama sanırım işine gelmiyor.Adam uyanışa bile gerek duymadan sırta binip dalga geçer konumda sen hala konuşuyorsun.Ayrıca yanlış mı anladım yoksa cracker meyve uyandırdı mı diyorsun yoksa.Eğer bunu kastediyorsan bu dediğinin dayanağı yok.Mangaka dof gibi krakeri konuşturup açıklatırdı bunu.Kraker kendini överdi ama bunları duymadık.

Luffy g4 ten sonra değil tank manden sonra eriyor. Oda uyumaya başlayınca anca oluyor.
Farketmez g4'ün deli gibi haki yediği ortada bu noktada Mangaka midesindekileri enerji veriyormuş gibisinden kullandı. Yani g4 boundman olsun tank man olsun ikisi de enerji harcıyor. Uyuma olayıyla enerji harcamasının bir alakası yok aksine insan enerji toparlayabilmek yorgunluğunu atmak için uyur. Yani bu ilişkiyi nasıl kurdun anlaması güç.

@Aksakallı D.D

Cracker erittiğini felan bilmiyor zaten. Çünkü Luffy girmedi. Zaten en başta da eritecek bir şeyi yoktu çünkü hiçbir şey yememişti. İlk g4'üne girdi. Sonrasında full yedi ve son g4'üne girdi. Cracker bu noktada zaten hala daha yediklerini eritebildiğini felan bilmiyor. Çünkü Luffy ful şişti. Ve sonrasında da Cracker'i felç etti. Cracker sonrasında erittiğine zaten şahit olamadı.

@Rob Lucci

Arkadaşlar 11 saat boyunca g4 kullandığını düşünüyor. Ben Cracker'de ona karşı koyabilecek bir güç olduğunu düşünmüyorum zaten. Ayrıca bahsettiğim verilerde bunu destekler nitelikte zaten.

Bunları yazarken Dofun bunu yaparken uyanış modunda bile olmadığını yazmıyorsun ama sanırım işine gelmiyor.Adam uyanışa bile gerek duymadan sırta binip dalga geçer konumda sen hala konuşuyorsun.Ayrıca yanlış mı anladım yoksa cracker meyve uyandırdı mı diyorsun yoksa.Eğer bunu kastediyorsan bu dediğinin dayanağı yok.Mangaka dof gibi krakeri konuşturup açıklatırdı bunu.Kraker kendini överdi ama bunları duymadık.
Herkes boş konuşmuyor demek ki :(

Farketmez g4'ün deli gibi haki yediği ortada bu noktada Mangaka midesindekileri enerji veriyormuş gibisinden kullandı. Yani g4 boundman olsun tank man olsun ikisi de enerji harcıyor. Uyuma olayıy enerji harcamasının bir alakası yok aksine insan enerji toparlayabilmek yorgunluğunu atmak için uyur. Yani bu ilişkiyi nasıl kurdun anlaması güç.

@Aksakallı D.D

Cracker erittiğini felan bilmiyor zaten. Çünkü Luffy girmedi. Zaten en başta da eritecek bir şeyi yoktu çünkü hiçbir şey yememişti. İlk g4'üne girdi. Sonrasında full yedi ve son g4'üne girdi. Cracker bu noktada zaten hala daha yediklerini eritebildiğini felan bilmiyor. Çünkü Luffy ful şişti. Ve sonrasında da Cracker'i felç etti. Cracker sonrasında erittiğine zaten şahit olamadı.
Anında reksiyon gerçekleşmiyor yani bunu diyorum. Uyumayla bağlamadım. Zamanı belirtmek içindi o.

Herkes boş konuşmuyor demek ki :(
He yav he boş konuşmuyor luffyi tanımadan luffye sen kimsin aşamayacağın rakipler var ben çok güçlüyüm şöyleyim böyleyim diyen adam meyve konusunda özel olduğunu söyleyip luffyi ezmeyecek ha.Manga okuyoruz rakibe böyle konuşturacağını iyi biliyorsun mangakanın.Uyanış her yiğidin harcı değil işte.Bir kere yeteneğin yanında ciddi derecede bilgi birikimin olacak.Krakere sorsan anasının adını zor yazar Doffy yeni dünya hakkında nutuklar atarken.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık