Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
@Densetsu no Samurai
Şeytan meyvesinin şeytan meyvesine üstün gelme durumu zaten var olan bir şey. Sıkıntıya sokmaz. Akainu-Ace desem yeterli mesela. Oda'nın ağzından çıkma direkt olarak hiyerarşik olarak üstün meyve denildi magma için.
Yok hacı o tamamen farklı bir olay. Hiyerarşik üstünlükle meyvelerin işleyiş mekanizması arasındaki fark başka bir şey. Miss Valentine'ın hiyerarşik olarak Machvise'dan altta olması demek Machvise'ın Miss Valentine'ın meyvesine etki edebileceği anlamına gelmez. Meyvesinin Valentine'den üstün olduğu anlamına gelir sadece.
1) İki tane uyanış açma ile ilgili durumu bir önceki sayfada gayet açık yazdığımı düşünüyorum, onu okuma zahmetine bile girmemişsin anlaşılan. Yok okuduysan da orada yazdıklarım üzerinden bir cevap verseydin tartışabilirdik, şimdi aynı şeyleri tekrar yazamayacağım.

2) bkz: madde 1,

3) bkz: madde 2..
Şeytan meyvesi ruhlarının birbirine etki ettiğinin bir örneği ve açıklaması olmadığı sürece ne yazdığının bir önemi yok. Mingo'nun Kraker'in bisküvilerini tele dönüştürebileceği düşüncesi tamamen şahsi bir fikir. Sen bu şahsi fikir üzerinden iki uyanış sahibinin sırasıyla meyveleri etkileyeceğini ifade ettiğin bir şahsi mesaj daha yazmışsın sadece. Çürük temel üstüne kat çıkılmaz ki senin yazdığının dayanacak bir temeli de yok :)

Seride günlerce savaşan karakterler olduğu bilinen bir durumken "sabahlara kadar savaşırlar" gibi bir iğneleme yapma çabasına girmen üzücü oldu biraz,

Logiaların bedenleri dönüşse dahi kendi ruhları o maddenin içinde kalmaya devam ediyor, o yüzden logia vücutları muhtemelen dönüştürülemez ama ürettikleri maddelerin dönüşmesinde bir sakınca yok..
Yok gerçekten sabahlara kadar, 2 üretken paramecia uyanış açıp karşılaştığında bu dövüşün bir sonu olabilir mi? Çünkü sana göre birbirlerinin meyve güçlerini dönüştürüyorlar.

Akainu elini magmaya çevirince Doffy tele çevirebiliyor ama Akainu'nun kendi bedenini çeviremiyor yani? Hadi Akainu'yu da boşver, Kuzan'ın yaptığı saldırıların bir çoğu uzaktan ve alansal etkili. Ve Doffy b. haki kullanabilen biri. Yani Logia'lara saldırabilir. Onların saldırılarını da tele çevirebiliyorsa B. Haki'den ziyade logia'lara karşı en büyük güç uyanış? Doffy uyanış açtığında Akainu, Kuzan'dan üstün geliyor. Ama yerçekimini kontrol eden Fujitora'ya dokunamıyor bu sonuçla?

Nami direkt onaylıyor ne yeniden yapması. ''Sınırsız sayıda üretebilirim derken abattığını sanmıştım'' diye. Adam o yüzden yoruluyor hatta.
Yahu kardeş aylarca tartışıldı burada luffy fanları tarafından.Luffy niye yemek zorunda kaldı diye anlatıldı.Adam sınırsız bisküvi üretmiyor elbet bir kapasitesi var.Ama bisküvilerden sınırsız sayıda asker üretebilir elinde bisküvi varsa.Bunda bir sınır yok.Yoksa luffy salak mı niye yesin.Luffy 300 tane yiyip şişer.300 tane daha üretir bitirirdi luffynin işini.Ama öyle olmadı.Hadi hepsini ye de patla diye bekliyordu herif başka bisküvisi yok çünkü asker için.

G4 ayarında saldırıları var. Luffy nasıl leo bazuka ile Dof'u dağa zımbaladıysa Dof da aynısını Luffy'ye yaptı. Ha en güçlü saldırısı, Luffy'nin en güçlü saldırısı kadar değil orası ayrı mesele.

Bir de olaya sadece saldırı gücü olarak bakmamak lazım. Dof çok komplike birisi. Luffy'ye çok fazla etki etmeyen teknikleri Luffy'den güçlü olan birisini yerlerde süründürebilir.
Dof'un en güçlü saldırısı anca Kong gun ayarındadır bence. Ki Luffy'e doğru düzgün zarar veremedi. O dövüşte daha çok Luffy G4 ile kendi kendine zarar verdi. Ben Luffy'den güçlü birisine ciddi anlamda zarar verebileceğini düşünmüyorum. Kuklaları ipe çeviremezse kuklaları aşabilecek saldırısı bile yok. Ki bir kukla iki Kong gun ile anca parçalanıyor. Anca açık yakalaması lazım. Ki açık bulana kadar Cracker onu harcar.

Yahu kardeş aylarca tartışıldı burada luffy fanları tarafından.Luffy niye yemek zorunda kaldı diye anlatıldı.Adam sınırsız bisküvi üretmiyor elbet bir kapasitesi var.Ama bisküvilerden sınırsız sayıda asker üretebilir elinde bisküvi varsa.Bunda bir sınır yok.Yoksa luffy salak mı niye yesin.Luffy 300 tane yiyip şişer.300 tane daha üretir bitirirdi luffynin işini.Ama öyle olmadı.Hadi hepsini ye de patla diye bekliyordu herif başka bisküvisi yok çünkü asker için.
Onu anlamıyor arkadaşlar. Boşuna debeleniyorsun.

Sen çok yanlış hatırlıyon be mw. Savaşta bile etrafta ısırılmış kuklalarla dolu. Adam yeniden üretebildiği için yiyor zaten. Yorulsun diye Luffy kendi bile diyor. Dayanıklılığı sınırsız değil diye.
Hatta Cracker bile onaylıyor. Ben devam edicem sende yiyerek patla falan diye.

Sen çok yanlış hatırlıyon be mw. Savaşta bile etrafta ısırılmış kuklalarla dolu. Adam yeniden üretebildiği için yiyor zaten. Yorulsun diye Luffy kendi bile diyor. Dayanıklılığı sınırsız değil diye.
Hatta Cracker bile onaylıyor. Ben devam edicem sende yiyerek patla falan diye.
Manga sayfası varsa bakayım.Senin dediğin şekilde çok saçma olmaz öyle.Madem bu adamın üretme kapasitesi sınırsız.Mom niye germanın gücünü istiyor boşa.Cracker otursun sabahtan akşama kadar asker yapsın.Savaşmadığı için de dayanıklılığı da azalmayacak.Al sana beleşe ordu.Asker ve insan üretim teknolojisine ne gerek var.Ama öyle olmuyor işte manga gerçekleri farklı. :)

Onu anlamıyor arkadaşlar. Boşuna debeleniyorsun.

Onların iddaa ettikleri şekilde çok saçma.Her meyvenin bir sınırı olduğu söylendi meyvelerin sınırları var.Mom'un elinde böyle bir güç olsa neden devler gibi ülkelerin ordularına ihtiyaç duysun.Elinde sınırsız ve güçlü bir ordu olur.

Onların iddaa ettikleri şekilde çok saçma.Her meyvenin bir sınırı olduğu söylendi meyvelerin sınırları var.Mom'un elinde böyle bir güç olsa neden devler gibi ülkelerin ordularına ihtiyaç duysun.Elinde sınırsız ve güçlü bir ordu olur.
Cracker indiğinde bir ordusu kalmayacak ortada. Sugar'ın oyuncak askerlerinden bir farkı yok.

Manga sayfası varsa bakayım.Senin dediğin şekilde çok saçma olmaz öyle.Madem bu adamın üretme kapasitesi sınırsız.Mom niye germanın gücünü istiyor boşa.Cracker otursun sabahtan akşama kadar asker yapsın.Savaşmadığı için de dayanıklılığı da azalmayacak.Al sana beleşe ordu.Asker ve insan üretim teknolojisine ne gerek var.Ama öyle olmuyor işte manga gerçekleri farklı. :)

Al.
Etrafta ısırılmış kuklalarla dolu ama tamamı yenmemiş.
Yer gök kurabiye olmuş özellikle yer desenlerine bak.
Nami sınırısz üretmeden bahsetmiş.
Luffy onaylamış ama sonuza kadar üretemez yorulacak demiş.
Cracker sen yemeye devam et ve patla demiş.
Tek sayfada daha kaç kanıt sunabilirim bilmiyorum. Üretimi sınırsız ama gücü değil adam enerji tüketiyor sonuçta. Hala üretmiyor sadece yeniden yapıyor diyorsanız benim daha diyecek bir şeyim yok. Kendi doğrularınızla yaşamaya devam edin yani...

@Alpamis Sende bak anlatma sonra bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık