Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Gerilme üstad, boşa tartışılacak bir şey yok.. Sadece biraz mübalağa yaptım ama Migo fanları direttikce bu adamı daha fazla gömmek istiyorum! Hadi yoruma açık olsa diyecem tamam bu adamlar haklı ama Mangaka daha ne yapsın, Cracker'in Luffy'i Mingo'dan daha çok zorladığını göstermek için?
Kusura bakma onu görünce elime hakim olamadım.
Daha zorluyor luffyi diye bu daha güçlü demek değil.Ordu meyvesi varsa tabii zorlar herkesi zorlar o ayardaki tekme tokat dövüşenleri.Öyle bosslar hep oldu enel o kadar zorlamadı daha güçlüydü moria ezikti ama zorladı bunlar da tam kıstas değil.

Kusura bakma onu görünce elime hakim olamadım.
Daha zorluyor luffyi diye bu daha güçlü demek değil.Ordu meyvesi varsa tabii zorlar herkesi zorlar o ayardaki tekme tokat dövüşenleri.Öyle bosslar hep oldu enel o kadar zorlamadı daha güçlüydü moria ezikti ama zorladı bunlar da tam kıstas değil.
Doflamingo'yu yenen Luffy'i Cracker'in yeneceğini düşünüyor Big Mom :) Yani, Mom bile dolaylı olarak, Cracker Doflamingo'dan güçlü diyor ama biz haala Mingo büyük Cracker..

@Berke @Millennium Wizard
İşin matematiğine girersek çıkamayız, bence çok fazla irdelenecek bir şey yok.

Doflamingo'yu yenen Luffy'i Cracker'in yeneceğini düşünüyor Big Mom :) Yani, Mom bile dolaylı olarak, Cracker Doflamingo'dan güçlü diyor ama biz haala Mingo büyük Cracker..

@Berke @Millennium Wizard
İşin matematiğine girersek çıkamayız, bence çok fazla irdelenecek bir şey yok.
Uyanış formuyla gammayı bilmiyor ama Mom.Bunları hesaba kattığını sanmıyorum.Özellikle uyanışı kimsenin gördüğünü sanmıyorum çok nadir birşey.H.haki de öyle.

Uyanış formuyla gammayı bilmiyor ama Mom.Bunları hesaba kattığını sanmıyorum.Özellikle uyanışı kimsenin gördüğünü sanmıyorum çok nadir birşey.H.haki de öyle.
Kral haki de nadirdi.. Bakın görün, yarın öbür gün karşımıza ne uyanışlar çıkacak. O zaman diyeceğiz ki Mingo'nunki de uyanışmıymış :)

Mom'un ise bilmediğine ihtimal vermiyorum..

Kral haki de nadirdi.. Bakın görün, yarın öbür gün karşımıza ne uyanışlar çıkacak. O zaman diyeceğiz ki Mingo'nunki de uyanışmıymış :)

Mom'un ise bilmediğine ihtimal vermiyorum..
Hala nadir toplasan 10 kişiden fazlasında yok.Doflamingoda var diye ortalık malı oldu değil mi ah siz var ya. :D
Uyanış görsek dahi her karakterde çıkmaz bir kere h.haki bağlantısı olabilir ikincisi meyvede baya bir ustalık lazım.Cracker daha dün öğrendim bu askerleri diyor misal. :)

luffy gerek yok ya ,Law >Cracker, luffy şuan ısınıyor, antrenman yapıyor, bakıyor yonkou nun sağ kolu veya güçlü elemanlarının güçlerini ölçüyor.

Doff bir kaç çizikle winner.

Hala nadir toplasan 10 kişiden fazlasında yok.Doflamingoda var diye ortalık malı oldu değil mi ah siz var ya. :D
Uyanış görsek dahi her karakterde çıkmaz bir kere h.haki bağlantısı olabilir ikincisi meyvede baya bir ustalık lazım.Cracker daha dün öğrendim bu askerleri diyor misal. :)
Daha dün öğrendiği kuklalarla bu kadarını yapabiliyorsa, adamdaki gücü kuvveti sen düşün. Mingo yıllarca uğraşsın, geliştirsin, kukla yapsın, sonra abdullah ve jeet gelsin, kessin..
Diğer taraftan, Cracker'in zırhları öyle mi? Luffy ancak g4 ile parçalayabiliyor. Bu iki adamın kuklaları arasında bile devasa bi seviye farkı var ama haala Mingo döver.. :)

Konuyu uplıyorum gene. Dof fanlarının bir duasını alırım.

Kraker tek saldırıya pert olmuş gözüküyor. Fikirler değişmiş olabilir.

Bu arada Kraker'in sağ kol olduğu da söyleniyor bölümde. Onu da hesaba katmak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık