Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
H.hakisini Cracker'e herhangibir etkisi olmaz. Ayrıca haki olarak Dof'tan fersah fersah yukarda. luffy şuana kadar gördüğüm en güçlü haki dedi. Meyveside Dof'un ki kadar kullanışlı sınrısız kraker üretmesi. Bir nevi uyanış sayılır zaten istediği kadar üretebiliyor. Muhtemelen uyanışta vardır bu karaktrde. Üstüne birde. Luffy'yi 11 saat tutması var. Doff kimki Luffy'yi 11 saat tutsun.
Şu sadece senin fikrin. En güçlü haki demedi, en sert b. haki dedi. Uyanışta vardırlarla işler olmuyor. Var mı? Görünen yok. Antiliğinde bir şeyi var resmen sallıyon.

Şu sadece senin fikrin. En güçlü haki demedi, en sert b. haki dedi. Uyanışta vardırlarla işler olmuyor. Var mı? Görünen yok. Antiliğinde bir şeyi var resmen sallıyon.
:hhh: Uyanışı olabilir dedim. Sadece diğerleri mangada olan şeyler sen algılamamakta ısrar ediyon beyninde Dof'u öyle bir yere koymuşsun ki kimse onu yakalayamıyor. H. hakisi olsa ne olcak Cracker gibi en sert b.hakili adama karşı. Sanki çöp bayıltcak. k.hakisinide üstündür değildir diyemezsin. Belli değil ama bence Cracker üstündür. dof'ta yok denecek kadar azdı la. Luffy burnunun dipine geliyor haberi yok. Şurdaki poza bak Lufrfy geliyor adam yanağını dönmüş tepikle beni diyor.
H.haki haricinde bir artısı yok Dof'un bu adama karşı. Luffy daha üst model g4 le tokatladı bu adamı Dof kimki. Cracker'ın seviyesine göre çöpün teki.

Cracker b hakide üstün.
G4 lü Luffy'e dayanamada Dof'tan üstün
Luffy'nin g2 si g3 ü çöp kalıyor Krackerde hemde zırhlı halinde. Hiç varlık gösteremiyor. Benim böyle çok önemli dayanağım var siz doffanlarının bir tane bile yok. Diğer olaylar şaibeli. Hala aynı kafa.

cevr

Dof alır bencede. Her ne kadar crackerin meyve güçlerini tam bilmesekte şu an doftaki kralkarın hakisi bir fark yaratır.

Oyumu değiştirdim ve tekrar Kraker'e bastım. Ama gönül rahatlığıyla, kasına kasına, ağalar paşalar gibi :D Kraker Mingo'yu aştığını bu bölümle net olarak gösterdi :sapkali:

Doflamingo vs. Luffy kimsenin olmadığı bir alanda yapılsaydı Luffy ölmüştü. Şuan Luffy'e yardımcı olabilecek kimse yok. Ancak Luffy dikkatli dövüşüyor. Tüm gücünü anında bitirmiyor.

Dof ve Cracker belki de eşit. Ama yine de Cracker'de kalsın oyum.

M
Hacı hiçbir şey olmasa bile, bak hiçbir şey olmasa bile adam Nami'nin yardımına rağmen sürekli g4 gibi güçlü bir tekniğe karşı zarar görmemiş. Hem de 11 saat boyunca. Mingo'nun yarım saatte Luffy'den yemediği dayak kalmamıştı!
Meyve yeteneğiyle alakalı olduğunu sende biliyorsun.Güçlü olduğundan değil.Bu yetenekler öyle ters gelebiliyor ki mum adam bile magellanı tutabiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık