Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Doflamingo'nun uyanış avantajı var. O yüzden bu kadar zaman sonra Dof diyorum.

Ayrıca bir arcın sonunda yendiği rakipten daha güçlüsünü bir sonraki arcın hemen başında karşısına çıkarmaz Oda. Dof'tan net güçlü olan Katakuri'dir.

Doflamingo'nun uyanış avantajı var. O yüzden bu kadar zaman sonra Dof diyorum.

Ayrıca bir arcın sonunda yendiği rakipten daha güçlüsünü bir sonraki arcın hemen başında karşısına çıkarmaz Oda. Dof'tan net güçlü olan Katakuri'dir.
birde ben şöyle düşünüyorum doffy hem tekli hem çoklu hedeflerle savaşmakta daha iyi ama crackerin meyvesi ordu gibi çoklu hedeflerle savaşmak için daha uygun her türlü doffy alır

G4'e zarar verdi diye cracker > doffy diyenlere çok üzülüyorum. Şuan kaidoya zarar verdiği için kinemon > luffy filan mı dememiz gerekiyor. Hazırlıksız anında herkes bir şekilde yaralayabilir. Crackerin de doflamingoya karşı şansı var ama doffy biraz daha meyvesini daha iyi kullanabilen birisi. O yüzden 100 kere savaşsalar 80 doffy alır 20 sini cracker alır.

G4'e zarar verdi diye cracker > doffy diyenlere çok üzülüyorum. Şuan kaidoya zarar verdiği için kinemon > luffy filan mı dememiz gerekiyor. Hazırlıksız anında herkes bir şekilde yaralayabilir. Crackerin de doflamingoya karşı şansı var ama doffy biraz daha meyvesini daha iyi kullanabilen birisi. O yüzden 100 kere savaşsalar 80 doffy alır 20 sini cracker alır.
Benzer örnekler değiller.Kinemon Kaido psikolojik olarak çöküşte olduğu için+ileri seviye b.hakiye sahip olduğu için kesebildi.Boundman'ın ne Kaido gibi zarar alması için ileri seviye b.hakiye ihtiyaç var ne de Luffy'nin sakinliğini kaybetmesine gerek var.Cracker Dof'un uyanış+meyvesiyle yapamadığını meyve kullanmadan orijinal bedeninde yapabiliyorsa aradaki uçurum nettir.Dof meyve hakimiyeti ve dayanıklılık hariç diğer konularda önde bile değil Cracker'dan.Savunma bazında arada uçurum var,saldırı gücü konusunda net bir fark var,Stamina desen aşağı kalır yanı yok.Silahlanma konusunda bariz yine önde.

Bence Cracker Jinbeiyi yenemez. Şahsım adıma ihtimal vermiyorum
Adam antisi direk Cracker'i alma ihtimali yüksek, lakin tier'e koysam ya da seviye olarak baksam Cracker totalde daha iyi bir yetenektir. Adamın su zayıflığı olmadan düşünürsek o bir ordu dolusu zırh ile yapabilecekleri Jinbe'nin sadece kendisinin yapabileceğinden çok daha iyi işleri yapar.

Yani Jinbei > Cracker olma ihtimali yüksek olsa bile totalde Cracker, Jinbe'nin yenemeyeceği adamları yenebilir.

Su muhabbeti iyi güzel de unuttuğunuz şeyler var beyler.Adamın o bisküvileri tekrardan yapamayacağının garantisi yok.Nami ıslattı Luffy yedi bisküvileri o yüzden Cracker 11 saat anca dayanabildi.Kırıntılardan askerleri yapabildiği bir senaryoda Jinbei kazanamaz bu adama karşı.Jinbei'nin Luffy gibi bisküvileri yemesi lazım o da mümkün olmayan bir durum.

Dof’u da Cracker’i de orta zorlukta alır Jinbe.
Yenmeyi geçtim orta zorluk atıyor bide ha :D Vay Jinbei'ye bak imparator sayısını altıya çıkarmış.

Benzer örnekler değiller.Kinemon Kaido psikolojik olarak çöküşte olduğu için+ileri seviye b.hakiye sahip olduğu için kesebildi.Boundman'ın ne Kaido gibi zarar alması için ileri seviye b.hakiye ihtiyaç var ne de Luffy'nin sakinliğini kaybetmesine gerek var.Cracker Dof'un uyanış+meyvesiyle yapamadığını meyve kullanmadan orijinal bedeninde yapabiliyorsa aradaki uçurum nettir.Dof meyve hakimiyeti ve dayanıklılık hariç diğer konularda önde bile değil Cracker'dan.Savunma bazında arada uçurum var,saldırı gücü konusunda net bir fark var,Stamina desen aşağı kalır yanı yok.Silahlanma konusunda bariz yine önde.
Savunma bazında uçurum var dedin zaten olay bitti. Tarafsız tartışmaya devam edebilirsin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık