Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334

Üye silindi 1004

bi tarafta doflamingo vs donanma, devrimciler, krallıklar, özel ordular, bi ada dolusu insan, bizim tayfa ve samuraylar olurken, diğer tarafta, bi milyon cracker askeri vs luffy oluyor... siz karar verim kim kazanır.
Günde sadece 4 saat uyku dört bir yanı hain dolu yorgun bitkin ve %5 ama pes etmeyen bir beden yoruldun biliyoruz ama bu dava sensiz olmaz Doffy.

Yok reis yanlışın var Nami>Cracker.

Apoo %95 götürdüyse aynı saldırıyı Zoro'ya yapsa ortada Zoro kalır mıydı acaba:rolleyes:
Gördük Zoro'ya yaptığı saldırı sadece %50'sini götürdü.

Lantis aslında bir yere kadar haklısın bu animede meyvelerin doğası ve kendi kulanım ustalığına göre değişen aşırı esnek güç anlayışı var. ama sen bir yerde yanılmakta ısrar ediyorsun. Sen Yami Yami No Mi meyvesini Buggy'ye versen cidden bu adamdan Karasakal potansiyeli çıkar mı? bunu bir düşün.
Verdiğin örnek alakasız .Pica gereğini yaptı meyvesiyle de mükemmel uyumluydu.Ortada bir Buggy olayı yok..Meyvesini Amiralde kullansa savaş yine Zoro nun son hamlesi ile sonuçlanırdı ve Hakisi yüksek olan kazanırdı.

Luffy G4 le biskivülere saldırmış bir şey olmamış.Milletin yanıldığı nokta burada işte.Sanki Pica nın devasa bedenine saldırsa bir şey olacakta .Luffy tek darbede yendi Crackeri .11 saat oyalanması ise KKGun yetiştirememesinden kaynaklanıyor.

Günde sadece 4 saat uyku dört bir yanı hain dolu yorgun bitkin ve %5 ama pes etmeyen bir beden yoruldun biliyoruz ama bu dava sensiz olmaz Doffy.

Gördük Zoro'ya yaptığı saldırı sadece %50'sini götürdü.
Aynı saldırı dedim zaten. Zoro'nun kılıç saldırılarına karşı plotu var işlemiyor sadece ah uh çektiriyor karaktere.

Verdiğin örnek alakasız .Pica gereğini yaptı meyvesiyle de mükemmel uyumluydu.Ortada bir Buggy olayı yok..Meyvesini Amiralde kullansa savaş yine Zoro nun son hamlesi ile sonuçlanırdı ve Hakisi yüksek olan kazanırdı.

Luffy G4 le biskivülere saldırmış bir şey olmamış.Milletin yanıldığı nokta burada işte.Sanki Pica nın devasa bedenine saldırsa bir şey olacakta .Luffy tek darbede yendi Crackeri .11 saat oyalanması ise KKGun yetiştirememesinden kaynaklanıyor.
+1 hatta picanın durumu daha zorlayıcı fakat ona rağmen ezici bi karakterdi. pica koskoca ülke büyüklüğündeki taş bi golemi kontrol ediyordu, yani onca enerji harcamasına rağmen zoronun plot swordu olmasa herkesi yok edecekti. öte yandan cracker zaten bigmomın yaptığı krakerlerden sürekli asker üretti, kendi bile üretmedi hatta :S meyvesini kullanmadı nerdeyse... pica whole cake adasına gitse alamayacağı bi bigmom var, onu da denize fırlatıp alır büyük ihtimalle.

Hala zorlandı diyor ya :hhh: Mihavktan eğitim alan adam yendi onu.Dagdan ayrilmasa yenecegide supheliydi.Dresrosada bir sürü korsan ve denizciler vardı.Pica yi yenebilecek kaç kişi var? Law ve Zoro harici ..Zorlanmis mis şaka gibisiniz
Önce Pica'yı kolay yenmek mi diye cümleye girmiştin. Sanırım Pica'nın kolayca yenilmeyeceğini ima ediyorsun.

Bak tane tane açıklıyorum.

Pica'nın tüm olayı meyve ve bu meyvenin Dressrosa'daki avantajı. Zoro'yla ilk karşılaştığında artistlenip duruyordu hatta daha da öncesinde Dof'a bırak bunları ben halledeyim vs diyordu. Ancak Zoro'yla ilk bir kaç kılıç mücadelesinden sonra, tek yaptığı kaçmak oldu. Sonra amacım King Riku dedi, ona doğru golem formunda gidince, Zoro tarafından gerçek bedeni ortaya çıkmaya zorlanıldı ve tek yedi. Tek olayı meyvesi, o da belli şartlarda. İlk etapta Zoro uğraştı demeliydim, zorlandı kelimesi hatalı oldu.
İyi seviye gözleme ve iyi mobiliteye sahip her komutan kolayca yener. Bazıları da uğraşır.

Yani, misalen Cracker'ı biraz uğraştırması Pica'nın seviyesini yükseltmez. Pica yine çöptür. Sadece meyvesinden dolayı zaman alır yenmen. Oven olacaktı ki o çömlek yapardı Pica'dan.

Önce Pica'yı kolay yenmek mi diye cümleye girmiştin. Sanırım Pica'nın kolayca yenilmeyeceğini ima ediyorsun.

Bak tane tane açıklıyorum.

Pica'nın tüm olayı meyve ve bu meyvenin Dressrosa'daki avantajı. Zoro'yla ilk karşılaştığında artistlenip duruyordu hatta daha da öncesinde Dof'a bırak bunları ben halledeyim vs diyordu. Ancak Zoro'yla ilk bir kaç kılıç mücadelesinden sonra, tek yaptığı kaçmak oldu. Sonra amacım King Riku dedi, ona doğru golem formunda gidince, Zoro tarafından gerçek bedeni ortaya çıkmaya zorlanıldı ve tek yedi. Tek olayı meyvesi, o da belli şartlarda. İlk etapta Zoro uğraştı demeliydim, zorlandı kelimesi hatalı oldu.
İyi seviye gözleme ve iyi mobiliteye sahip her komutan kolayca yener. Bazıları da uğraşır.

Yani, misalen Cracker'ı biraz uğraştırması Pica'nın seviyesini yükseltmez. Pica yine çöptür. Sadece meyvesinden dolayı zaman alır yenmen. Oven olacaktı ki o çömlek yapardı Pica'dan.
Pica Zoronun en vasat rakibiydi. Hani rakibi olmasa da olurdu. Çıplak elle kılıç ustasına dalan bir Pica var elimizde yaaaaa. Rezilliğin top seviyesiydi cidden. Hani fanlara hakaret bir rakipti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık