Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Dof, Cracker mevzusuna girmek istemiyorum ama sadece bir sahnede yanlış yaptığı belirtmek isterim attığın resimin üst panelinde Luffy b.haki ile vücudunu deldirmiyor Dof'a blok koyuyor sonra b.hakisi ortadan tak diye kayboluyor Dof'da üzerine o cümleyi kuruyor yani b.hakisi kaybolmuş Luffy'i o kadar fırlatabiliyor Dof.
Ortada bir yanlış yok.
Arkadaş Doflamingo'nun kırakerleri parçalayacak saldırı gücü yok dediği için ben saldırıyı kırakerleri kıran Kong Gundan daha güçlü olan Leo Bazooka ile kıyaslıyorum. Luffy Doflamingo'ya Leo Bazooka vurduğunda da Doflamingo'nun kokası yok zaten. Yani tamamen yerinde bir kıyas.

Kokası varmış. :fool:

Ortada bir yanlış yok.
Arkadaş Doflamingo'nun kırakerleri parçalayacak saldırı gücü yok dediği için ben saldırıyı kırakerleri kıran Kong Gundan daha güçlü olan Leo Bazooka ile kıyaslıyorum. Luffy Doflamingo'ya Leo Bazooka vurduğunda da Doflamingo'nun kokası yok zaten. Yani tamamen yerinde bir kıyas.

Ayrıca kimse deginmiyor ama o doflamingo law la vs atmış doflamingo, içi desilmis doflamingo.

Ortada bir yanlış yok.

Sol üst panel Dof'un adonislerine bakabilirsin :D :D Diğer konuya gelirsek Doflamingo ve Cracker kafa kafaya dövüşebilirler niye olmasın.

Son düzenleme:
Cracker normalde günlerce bisküvi asker spamlayabilir.Adamın normalde kırılan askerlerin kırıntısından dahi asker yapabildiğini gördük zaten.Nami askerleri yumuşattığı için sıfırdan yapmak zorunda kaldı bu adam ona rağmen 11 saat boyunca askerleri spamlamış.Dof Cracker'ın o askerlerini yumuşatıp Luffy gibi yiyemeyeceği için 11 saat boyunca askerleri yok etmesi fark etmeyecek yani.Ki edecek saldırı gücü de yok zaten.
La yüz kere dedim sana kırmasına gerek yok diye.Bir parazite bakar :D

Hakisi giden Luffy'yi delmiş Dof'u atmak.Mantıklı.Dof'un orda neden hakin gerçekten döndü mü dediği düşünülmez tabii.Luffy kokayı yapabilmeye devam etse damage atamayacak adam.

Dof'un çizik atamadığı adama bunu yapıyor Cracker.
Bu seride silahlanman iyiyse dövüş kazanırsın.

Ryuma: Kılıç Tanrısı.
Seviye: En az yonkou.
Uzman olduğu haki: Silahlanma

Mihawk: DEIKU
Seviye: Yonkou

Bu isimlere Garp'ı, Wb'si, Roger'ı da gelecekte Zoro'su da eklenir. Bunların hepsi uçuk kaçık seviyelerde silahlanma kullanan adamlar. Çünkü silahlanma demek saldırı gücü demek. Eğer karşındaki rakip Kaido, BM gibi yaratıkvari bir savunma ya da dayanıklılığa sahip değilse saldırı gücü yüksek olan adam kazanır arkadaş. Velhasıl Dof'un saldırı gücü Cracker'den iyi olmadığı için Cracker bu dövüşü kazanır.

Bu isimlere Garp'ı, Wb'si, Roger'ı da gelecekte Zoro'su da eklenir. Bunların hepsi uçuk kaçık seviyelerde silahlanma kullanan adamlar. Çünkü silahlanma demek saldırı gücü demek. Eğer karşındaki rakip Kaido, BM gibi yaratıkvari bir savunma ya da dayanıklılığa sahip değilse saldırı gücü yüksek olan adam kazanır arkadaş. Velhasıl Dof'un saldırı gücü Cracker'den iyi olmadığı için Cracker bu dövüşü kazanır.
Yalnız Kaido Bigmom kalibresi olmasa da Doflamingo'nun en öne çıkan özelliği dayanıklılığı bence.

E senin mantigina göre kilic kullanan hep önde.:bilmem:

İki türlü de gidecek bi dövüş. İkisi de küçümsenmemeli bence. Biri diğerinden üstünse de ligi aynı görüyorum. Ama ben cracker diyorum buna. Dof’un gücü milleti kontrol edip birbirine düşürmeye falan daha uygun. Daha hax güçlere sahip. Ama teke tek dövüşte cracker alacaktır.

Mangada baya mesajı verilmiş gibi geldi bana. Daha dövüş başlamadan önce bile luffy’nin surat ifadesi gösterdi herşeyi. Mangadaki atmosferden ve luffy’nin suratından umutsuzluk akıyordu nerdeyse. Dof’a karşı ise umudunun olmasını geçtim üstündü luffy. Ama cracker aralarında kaç gömlek fark olduğunu gösterdiğinde luffy ağzı açık baktı adama sanki hak verir gibi. Tek dediği şey “burda yenilemem”. Cracker’in dediği gibi luffy’nin rakibe kıyasla çok güçsüz olduğu belli gibiydi.

Luffy cracker’i azcık yardımla yense hadi neyse. Ormandan yardım aldı, nami bisküvileri yumuşattı, o sayede luffy bisküvileri yiyerek sürekli enerjisini geri topladı (sadece luffy’nin yapabileceği bişey). Tüm bunlara rağmen anca cracker mallık yapıp luffy’nin göbeğine atlayınca yenildi.

Luffy’e karşı biri diğerinden avantajlı da değil. İkisi de uzaktan dövüşüyor. Dof uyanış açınca 20 dk boyunca eşit dövüşerek değil luffy’i uzakta tutarak dayandı. Cracker ise bisküvileri çağırdıktan sonraki sahnede görülüyor baya karşılık vererek dövüşüyor. Bisküviler saldırı bloklarken cracker’in kendisi luffy’e saldırıyor yani arkada saklanan biri de değil. O kılıçla vursa kritik hasar verebildiğini de gösterdi.

Luffy dof’a karşı hiç dövüş sırasında yardım almadı. Dövüşe dof law yüzünden handikapla başladı. Daha sonra luffy kazandığını sanıp zaman kaybedince dinlenmek için zaman kazanmaya ihtiyaç duydu. 10 dk’ya bile değil 1 saniyeye ihtiyacı vardı çocuğun ve erkenden bırakmasa ona bile gerek yoktu zaten.
10 dk’dan sonra da yine tek başına dövüştü. Dövüş sırasında kimse dof’un iplerini kırıp da dövüşü kolaylaştırmadı.

cracker ise dövüşemedi bile nami yüzünden. Adamın en büyük gücü nötrlendi. Ona rağmen 10 saat sonra sabırsızlığından yenildi. Luffy’nin az daha yiyip kusmasını beklese tüm o yardımlara rağmen kazanabilirdi.

Dofun cizik atamadigi diye bir şey yok. Luffu, Dofu yenmek icin G4 süresi yettiremedi tüm dressrosa haki gelene kadar onu korudu.
Dof'un çizik atamadığı diye bir şey yok mu ? Dof g4e hasar veremedi.Luffy kendine daha fazla zarar verdi yahu.Cracker'ı yenmek için de tek g4 süresi yetmedi.Aynı zamanda adamın meyvesi ctlendi.Dof'un meyvesini tam verimde kullanamayacağı bir pozisyonda Dof'a neler olacağı bariz.Uyanış öncesi pinpon topu görevi üstlendi zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık