Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo & Charlotte Katakuri vs. Trafalgar D. Water Law & Monkey D. Luffy

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    105
Teach'de peşinde Gomu Gomu hakkında Luffy'den daha fazla bilgiye sahip gibi duruyor. Eline geçirebilse neler yapacak kim bilir :)
Zaman atlaması öncesi olanı mı diyorsun yoksa Burgess'in çalmak istemesi mi? Zaman atlaması öncesindeyse sanki ödülü için peşindeydi diye hatırlıyorum ama Burgess için diyorsan belli bir amaç doğrultusunda mı çalmak istedi yoksa sırf meyve avcılığından mı emin olamadım. Dikkatimden kaçan bir şey varsa söyle :D

@NALAKA 2 atmış olsunlar hadi :D

Krakeri yenip,üstüne Katakuriyi yenen adama Luffy denir.

Bu 2 sinide hasamat eder üst üste koyar.

Kata yi alır taa uzaklara gider.Law ile Dof kalır.

Dof Lawi erkenden bile yense Kata dönüşüne karıştırmaz.

Zaten Law kaça kaça oyalar.

Kata yi yere yıkan Luffy,biraz dinlenir.Haki sini doldurup,G4 ile Dofu darmaduman eder.
Bu sefer hatan var, Dof handikaplı olmadığı için gerçek gücünü gösterir. Lufy dayak yer biraz up alır, sonra Lufy kazanır ama bir bakar ki karşısında kukla var. Gerçek Dof uzaklardan iyi çalış lastik çocuk İlerde tekrar savaşacağız der ve gider.

Bu sefer hatan var, Dof handikaplı olmadığı için gerçek gücünü gösterir. Lufy dayak yer biraz up alır, sonra Lufy kazanır ama bir bakar ki karşısında kukla var. Gerçek Dof uzaklardan iyi çalış lastik çocuk İlerde tekrar savaşacağız der ve gider.
Ben artık Luffy faniyim her daim onu savunmam gerekir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık