Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Ahahha, biliyorum ne zaman çıktığını. Konuyu açan grupları belirlemiş zaten. Hadi o önemli olmasın, Manshelly aileden olmadı ki hiç. Tutsak. @Alpamis gibi sen de mi konuyu okumadın yoksa? o_O
Yok okudum da Doffy her şeyi garantiye alan bir adam prensesi 2 dk da kandırır. Tmm olmasın Doffy tek yeter hepsine. Çok uçtum.
:( Bu işaret ne demek bu arada.?

@Alpamis Luffy de WB takımında olsun da Ace ile beraber ölürler bu sefer. Hem Law ' ı dengeler.

Dofflamingo zekasını konuşturur ve WB ailesinden geriye bir şey bırakmazlar.
Doffy vs Marco ; ikiside hemen diğerini indiremez. (Marco meyvesi sayesinde dayandığı kadar artık.)
Pica vs Jozu; ( Dev formuyla bir süre tutsa yeter.)
Doffy de bin tane koz var Sugar , Mansherry fln saymakla bitmez.
Senin bu Dof fanlığını ne yapacağız biz böyle? :/

Forumun en fail konularından birisidir bu konu. Gargara yapıp tükürür WB korsanları. Öyle böyle değil hem de.

Ben konuyu istek üzerine açtım , baktım her konuda yardırıyorlar bari tek başlıkta yardırsınlar diye.

Ayrıca WB tümenlerini kesin alır diye düşünüyordum o yüzden Lawı ekledim.

Alpamis

Yok okudum da Doffy her şeyi garantiye alan bir adam prensesi 2 dk da kandırır. Tmm olmasın Doffy tek yeter hepsine. Çok uçtum.
:( Bu işaret ne demek bu arada.?

@Alpamis Luffy de WB takımında olsun da Ace ile beraber ölürler bu sefer. Hem Law ' ı dengeler.
Bu kadar komik olma.:) Ciddi misin ? :S

Ben konuyu istek üzerine açtım , baktım her konuda yardırıyorlar bari tek başlıkta yardırsınlar diye.

Ayrıca WB tümenlerini kesin alır diye düşünüyordum o yüzden Lawı ekledim.
WB tek başına alır bunları ama WB tayfası yalan. Dofilamingo ailesi alır.

Senin bu Dof fanlığını ne yapacağız biz böyle? :/

Forumun en fail konularından birisidir bu konu. Gargara yapıp tükürür WB korsanları. Öyle böyle değil hem de.
Doffy fanıyım kabul ama kafamda bu grupları dövüştürürken yazacağım senaryo ve eşleşmelerle gayet de kazanabilirler.
Sugar diye gerçek var ortada. Marco ' yu Doffy anlık kitlese Sugar işini bitirir. Sonra Dofflamingo Vs geri kalan tüm WB tümenleri.
Meyve uyandıran bir Doffy ezer bunları. Jozu ' yu kitlese yine klonlarıyla da diğer tümenleri harcar.

Bunların hepsi abartı tabi ama Doffy takının kazanma şansı var ve gayet de yüksek.

@Alpamis Sence hangi takım alır?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık