Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Aokiji kafam kadar delik açtı göğsünde, bisento da o deliğin içine girdi. Logia bedene temas olsa ölmüştü zaten. O açıdan evet, bizim dediğimiz gibi oluyor. :)
Alakası bile yok dediğinle.Haki eğer gerçek bedene ulaşıyorsa o deliğin olmaması lazımdı.Her durumda gerçek bedene ulaşabilmeliydi senin dediğine göre ama dediğin kadar basit değil olaylar.Aynı Wb Kizaru'ya çizik dahi atamadı bisentoyla.O da mı delik açtı bir taraflarında.Eğer meyvene hakimsen hakili saldırılardan da kurtulabiliyorsun.
Sense hakiyi sanki kairoseki etkisi yapıyormuş gibi gösteriyorsun.

Hayır, Kizaru'nun lazeri hakili olsa tam anka formunu delik deşik ederdi. Beckman, Kizaru diye seslenince Kizaru neden yerinde kalıyor sanıyorsunuz, adam logia olduğu halde kıpırdamıyor, Marco ise sülalem rahat modunda açmış tam formunu uçuyor. :D

Lastik durumda falan değil, acıyı hissetmesi onun gerçek bedenine dokunduğunu gösteriyor. Yani uzaması şeytan meyvesinin iptal olmadığını, acıyı hissetmesi ise onun gerçek bedenine ulaşıldığını gösteriyor. Marco fiziksel saldırıları iyileştirebiliyor, haki ile asıl bedenine vurursan iyileşmeyecektir, örneği de yok zaten, hakili kılıç girseydi karnına görürdük ancak olmadı öyle bir şey.
kizaru ve marcoyu niye aynı örnekte verdin ki? marconun meyve kapalıyken delik deşik olduğunu sonra kelepçeden kurtulduğunda iyleştiğini unutuyorsun sanırım.marconun belli bir sınırı var bu sınırı aşıncaya kadar hakilide vursan farketmez,öylede böylede iyleşecek,belki sadece acıyı hissettirir hakili vurman(çelik yelek üzerindeyken mermi yersen ölmezsin vücudunada birşey olmaz ama vücuduna mermi girmiş gibi acısını alırsın,marconun kide o hesap)

Haki'nin ne olduğunu zannediyorsun ben onu anlamadım. Kairoseki, Haki'den daha etkili bir olay, Kairoseki taktığın zaman kullanıcı gücünü kullanamıyor ve gücü düşüyor. Luffy Kairosekiye temas ettiğinde jöle gibi eriyor ve gücümü kaybediyorum diyor Haki'de böyle bir olay yok, Marco Kairoseki takılı iken aldığı yaraları iyileştirebiliyorken Haki ile vursan iyileştiremez diyorsun. Ayrıca amiraller neden Haki kullanmadan saldırsın, bunun aksinide kanıtlamanız mümkün değil.

Garp'ın vurduğu yer sol yanak;
Bölüm 567

Ardından sol yanağı burada görülebilir ; Bölüm 568
İlginc birisin gercekten. Seri boyunca olmamis biseyin kesin olmasi gerktigini iddia ediyorsun. Gel gelelim kendi attigin sayfada bile Smoker sadece yumrugunu kokalamis.

Gercek beden muhabbetini de anlayamayan sensin. Bizim dedigimiz gercek bedeni ortaya cikartip oraya vuruyor degil. Aldigi darbe gercek bedene etki ediyor hepsi bu.

Haki'nin ne olduğunu zannediyorsun ben onu anlamadım. Kairoseki, Haki'den daha etkili bir olay, Kairoseki taktığın zaman kullanıcı gücünü kullanamıyor ve gücü düşüyor. Luffy Kairosekiye temas ettiğinde jöle gibi eriyor ve gücümü kaybediyorum diyor Haki'de böyle bir olay yok, Marco Kairoseki takılı iken aldığı yaraları iyileştirebiliyorken Haki ile vursan iyileştiremez diyorsun. Ayrıca amiraller neden Haki kullanmadan saldırsın, bunun aksinide kanıtlamanız mümkün değil.

Garp'ın vurduğu yer sol yanak;
Bölüm 567

Ardından sol yanağı burada görülebilir ; Bölüm 568
Logia açıkken kullanamıyorlar çünkü, daha nasıl açık anlatılabilir ki ? Kendi ellerinde olan bir şey değil yani, logiayı kapatıp öyle kullanabiliyorlar yahut logia açıp kullanamıyorlar, tercih şansları yok. En fazla Smoker gibi karıştırarak kullanabilirler.

Yanak mevzusuna hiç takılma, Akainu yerde kalktıktan sonra yüzü gözü kan içindeyken, Shanks geldiğinde tertemiz bir yüze sahip. Mangaka o tür detaylara hiç girmemiş çizerken. Bir diğer husus, her yarasını iyileştirebilse WB'nin mezarına sargılarla gitmezdi Marco.

Logia açıkken kullanamıyorlar çünkü, daha nasıl açık anlatılabilir ki ? Kendi ellerinde olan bir şey değil yani, logiayı kapatıp öyle kullanabiliyorlar yahut logia açıp kullanamıyorlar, tercih şansları yok. En fazla Smoker gibi karıştırarak kullanabilirler.

Yanak mevzusuna hiç takılma, Akainu yerde kalktıktan sonra yüzü gözü kan içindeyken, Shanks geldiğinde tertemiz bir yüze sahip. Mangaka o tür detaylara hiç girmemiş çizerken. Bir diğer husus, her yarasını iyileştirebilse WB'nin mezarına sargılarla gitmezdi Marco.
Smoker'ın kolu halen duman, ve Haki ile vuruyor demek ki logia açıkken kullanılıyormuş. Kizaru, ışın kılıcına Haki ekleyip Rayleigh ile savaşıyor dendi, şimdi ekleyemediklerinden bahsediyorsun. Zoro uçan kılıç saldırısına Haki ekliyor ama Kizaru lazerine neden ekleyemesin.

Marco'nun sargıları yanağında yoktu, boynunda ve alnındaydı. Demek ki Haki'si Dof'tan çok daha üstün olan Garp'ın saldırısını bile iyileştirmiş bu adam. Ayrıca Amirallerin Haki'li saldırılarını da.

İlginc birisin gercekten. Seri boyunca olmamis biseyin kesin olmasi gerktigini iddia ediyorsun. Gel gelelim kendi attigin sayfada bile Smoker sadece yumrugunu kokalamis.

Gercek beden muhabbetini de anlayamayan sensin. Bizim dedigimiz gercek bedeni ortaya cikartip oraya vuruyor degil. Aldigi darbe gercek bedene etki ediyor hepsi bu.
Sen benim nasıl birisi olduğumu bırak, seni hiç alakadar etmez, ikinci defa aynı muhabbeti yapmalayım, sen bana yaptığın son yorumu anlat, Kizaru nasıl elindeki ışın kılıcına Haki ekleyebiliyorda attığı lazere ekleyemiyor bu yorum sana aitti.

Hayır, Kizaru'nun lazeri hakili olsa tam anka formunu delik deşik ederdi. Beckman, Kizaru diye seslenince Kizaru neden yerinde kalıyor sanıyorsunuz, adam logia olduğu halde kıpırdamıyor, Marco ise sülalem rahat modunda açmış tam formunu uçuyor. :D
Kizaru pek sallamadığından takılıyor öyle. İstediği kadar haki eklesin.Işık hızındaki adam normal tabanca atışındanmı kaçamayacak.

Marco eğer böyle her aldığı saldırıyı iyileştirebiliyorsa ihtiyarların neden şans verdiği anlaşıldı.Adamı öldürmek zor.Tabii yenilmeyeceği anlamına gelmiyor etkisiz hale getirirsin ve enerjisiz bırakır yenersin uzun dövüş sonrası.Uzuv kaybı yaşarsa da yenileyeceğini sanmıyorum.

Amirallerin ona yaptığı saldırıda haki yoktu yalnız.Olsaydı öyle rahat karşılayamazdı.Garptan yumruğu yediği gibi acı çeker ve etkilenirdi iyileştirebilse bile.

Asıl vücut ney la? Marco logia mı? Adam hasarı zaten yiyor, sadece iyileştiriyor hemen. Hakili yeyince ne fark eder ki? Adam lazer yağmuruna kafa atmış, magmaya kafa atmış pert olmamış ama hakili olsalarmış perte çıkarmış :D Sadece daha fazla hasar almış olur. Neymiş sargılıymış. İyi bari adam her şeyi iyileştirsin, hiç hasar almasın da god olsun. Elbet sınırı vardır.

.

Işığı yoğunlaştırarak lazer kılıcı yapıyor işte artık meyvesi olmaktan çıkıyor bildiğin madde haline getiriyor.

Aokiji'de öyle.

Madde halini aldığında haki ekleyebilirsin böylece kılıcın kırılmaz.

Aokiji buz kılcını sağlamlaştırmak için haki ekler muhtemelen Kizaruda aynı mantık burdan yola çıkarsak logia kullanıcıları kendi oluşturdukları elemente(vücudunun dışında) haki ekleyebilir sonucu çıkar.Bunun olmayacağına dair mangada birşey geçmiyor diye bilmiyorum varsa söyleyin o zaman benim teori yanlış demektir.

Devam edersek yazmaya Kizaru lazer attı Wb'ye isterse haki eklerdi istemezse eklemez ama her türlü zarar verirdi nasıl yaptı ışığı yoğunlaştırıp ışın silahı gibi kullandı ama logia ile dövüşse haki ekler onada zarar verir demek oluyor bu aynı zamanda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık