Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
@Grandmaster
Örnekti o yeterince hızlı olmadığından kolu verdi. Law'ın gücü ışınlama olduğundan Hakuba veya Kizaru gibi yüksek hız lazım ki combodan kurtul. Aksi takdirde ya logia olacaksın ya da oyuncakken de güçlü olabileceksin.
Jozu'ya da tek attı, evet. Kitledi adamı istese beynini deşerdi artık orda. Herif karşılık veremiyor çünkü.
Biz seriyi çok farklı anlamışız anlaşılan o ki. Shanksın yeterince hızlı olmadığını anlayamassın bu birincisi.Çünkü adamın nereden gelip luffyi son anda kurtardığını biliyor musun belki arada 1km vardı? İkincisi Dof jozuyu tekleyemez ancak durdurabilir. Hatta Jozu fena döver doflamingoyu bu da iki. Parazit tekniği ile durdurdu ama maalesef Doflamingo kesemez elmas jozuyu ve o şekilde fazla bir zaman zarfında hükmedebileceğini sanmıyorum öyle bir canavara.

Biz seriyi çok farklı anlamışız anlaşılan o ki. Shanksın yeterince hızlı olmadığını anlayamassın bu birincisi.Çünkü adamın nereden gelip luffyi son anda kurtardığını biliyor musun belki arada 1km vardı? İkincisi Dof jozuyu tekleyemez ancak durdurabilir. Hatta Jozu fena döver doflamingoyu bu da iki. Parazit tekniği ile durdurdu ama maalesef Doflamingo kesemez elmas jozuyu ve o şekilde fazla bir zaman zarfında hükmedebileceğini sanmıyorum öyle bir canavara.
Tekmeyle kule kesen adam elması kırar.

Neresi abes. Haki ile daha fazla zarar verebileceğini bilse onla dalardı. Yani hakin olması değiştirmiyor bir şeyi. Yüksek seviyelerde olması gerekiyor. Kizaru gibi bir Amiralin de illa ki vardır hakisi. Yani bu adam ışınları ile daha çok zarar verebilirim diye düşünüyordur. İşte Kizaru'nun ışınları damagesi bile adama koymuyor fazla. Dof'un hakili vuruşları o kadar damage alır mı onu tart diyorum ?

Marco zaten bütün darbeleri alıyor.
Anlamadığın yer hakili iplerin Marconun anka formunu aşıp gerçek bedene etki edecek olması. Kizarunun uzaktan attığı ışınlar ise direk Anka formunda olan Marco tarafından absorbe ediliyor.

Anlamadığın yer hakili iplerin Marconun anka formunu aşıp gerçek bedene etki edecek olması. Kizarunun uzaktan attığı ışınlar ise direk Anka formunda olan Marco tarafından absorbe ediliyor.
Dofun, Marcodan daha üstün hakisi olduğunun bir ispatı yok. Law bile o ipleri savunmuşken Marco da savunur.

Öyle olsaydı Garp yumruk attığında Marco'nun yanağı insan haline dönerdi, Anka olarak yedi yumruğu ve bir damla kan çıkmadı. Kaç defa söylendi, Haki şeytan meyvesini kullanmana engel olmuyor, Doflamingo kairoseki takmadığı sürece Marco'ya biraz zor hasar verir, bunu Dof'un Garp'tan daha düşük Haki + Fiziksel gücü olduğunu farz ederek söylüyorum.

Alpamis

Öyle olsaydı Garp yumruk attığında Marco'nun yanağı insan haline dönerdi, Anka olarak yedi yumruğu ve bir damla kan çıkmadı. Kaç defa söylendi, Haki şeytan meyvesini kullanmana engel olmuyor, Doflamingo kairoseki takmadığı sürece Marco'ya biraz zor hasar verir, bunu Dof'un Garp'tan daha düşük saldırı gücü olduğunu farz ederek söylüyorum.
Öyle farzetmeden önce Kizaru'nun meyve tabanlı saldırıları ile Dof'un saldırılarını karşılaştırmak bile cevabı veriyor.

Dofun, Marcodan daha üstün hakisi olduğunun bir ispatı yok. Law bile o ipleri savunmuşken Marco da savunur.
Dediğimin sadece o kısmını okumuşsun sanırım. Marconun bedeni logialar gibi ancak bir logia değil. Amiraller gibi haki savunması yapmadığı için hakiye haki durumu tam anka formuna geçmediği sürece mümkün.

Öyle olsaydı Garp yumruk attığında Marco'nun yanağı insan haline dönerdi, Anka olarak yedi yumruğu ve bir damla kan çıkmadı. Kaç defa söylendi, Haki şeytan meyvesini kullanmana engel olmuyor, Doflamingo kairoseki takmadığı sürece Marco'ya biraz zor hasar verir, bunu Dof'un Garp'tan daha düşük saldırı gücü olduğunu farz ederek söylüyorum.
Ben meyve kapanır mı yazdım ki? Anka formunu aşıp gerçek bedene vurur dedim. Hakinin işlevi meyve gücünü iptal etmeden aşarak gerçek bedene erişmek değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık