Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Doflamingo'nun Marco'yu alabileceğini savunanlar neye göre bunu diyo hala anlamadım zaten.
Adamdan Garp bile Haki ile kan alamamışken Doflamingo'nun hasar verebileceğini düşünemiyorum bile, ya Karanlıkla meyvesini iptal edicen ya da Kairoseki takıcan kaldıki bunlar bile yetersiz ona rağmen kendini sonradan iyileştirebiliyor bu adam. Vista tutar Doflamingo'yu tek başına vs.'ler sıkıştığı an yardıma gidip işi bititir Marco ve Jozu.

Law neden dofun yanında savaşıyor ? Hayır adamı olarak savaştıracaksak 5 yaşındaki halini almamız lazım :/

Doflamingo'nun Marco'yu alabileceğini savunanlar neye göre bunu diyo hala anlamadım zaten.
Yüksek hasar derecesine sahip meyvesine,haki de ne kadar iyi olduğuna,hız bakımından çok iyi durumda oluşuna ve Marco ne kadar anlık yüksek hasar veremese bile bu tarz darbelere karşı aldığı hasar anlık pek etki göstermemesine.

Esas Marco alır diyenler neye göre bunu diyor ben merak ediyorum. Bir koramirali sezemeyecek K.Hakisi yada amirali hazırlıksız yakalasa bile bir kaç damla kan çıkarmaktan fazla bir şey yapamamasıyla mı?

Bunu konunun başlarında yazmışım bir kaç yerini değiştirdim ve daha mantıklı bir hale getirdim. Siz eşleştirme yaparken kafanıza göre yapıyorsunuz bende kafama göre ve Law ile Doflamingonun zekasını düşünerek bu eşleşmeyi yaptım.

Law ve Sugar varken o tayfadan Ace,Marco,Jozu,Vista,Thatch dışında kimsede ne Chinjao kadar haki vardır ne de Law ve Sugardan kaçabilecek kadar hızlılardır.

Marconun karşısına koy Picayı atak gücünün esamesi olmayan Marco arasın,tepiklesin dursun.
Ace'yi Dof kısa sürede paket edip zor durumdaki bir üyesine yardıma gidebilir.
Diamante ve Vergoyu koy Jozuya biri çarşaf etsin diğeri versin zopayı.
Law,Trebol,Monet,Lao G,Dellinger,Senor ve Sugar Vista ve Thatch'i gereği kadar oyalar hatta birisini yere serer.
Bundan sonrada boşta kalanlar diğer kapışmalara eklenerek Wb tümenlerini adaya gömerler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık