Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Beyazsakal ne yapacak o ara? Law çekecek Amiralleri Beyazsakal ve Sugar'ın önüne, Sugar oyuncak yapacak, WB parçalayacak. Bitti gitti.
Beyazsakal'a da gerek yok ki sugar çocuk nasıl olsa oyuncak parçalamayı sever.Law+Sugar kombinasyonu One piece'de bir çağı kapatıp diğer çağı açacak nitelikte.Bulandan Oda razı olsun.

Seriden soğutursunuz insanı vallahi.. Lotr'daki niye kartallarla gidip yüzüğü atmadılar mantığı olmuş. Troll çalışmalarının ne kadar ayaklar altına düştüğünü mü göstermeye çalışıyorsunuz ?!

Yer değiştirmeye karşı koyabileceklerini sanmıyorum. Doflamingo'nun hakisinin sağlam olduğunda herkes hemfikirdir herhalde. Onun yerini hiç zorlanmadan değiştiren Law her şeyin, herkesin yerini kolayca değiştirir.
Law ın bir alanı var ama. Adam o alana girince uynaıcak kadar zeki ve tecrübe sahibi olsa gerek.

Seriden soğutursunuz insanı vallahi.. Lotr'daki niye kartallarla gidip yüzüğü atmadılar mantığı olmuş. Troll çalışmalarının ne kadar ayaklar altına düştüğünü mü göstermeye çalışıyorsunuz ?!
Filmi izleyenlerin böyle düşünmesi kadar mantıklı bir şey yoktur, hak veriyorum ben kendilerine. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık