Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
Olum bu Dofçular niye böyle? Dünya da ki kutup ayılarının düştüğü kötü durumların suçunu da bana atacaksınız yakında. :S

O konuyu da istek üzerine açtığımız net. Okuyan görür ki gelinen noktada da haklı çıktığım ortada yine. Mapus kuşu fanlığına devam siz. :S
Kutup ayıları olmasalar da pandaların suçunu sana atarız. Sen Dof'un ciddi ciddi Croco'dan daha güçsüz olduğunu düşüyor musun? her türlü iddiaya girerim.

Bilal'e anlatır gibi anlatınca da anlamıyorsun.Kendisini tedavi etse bile gamma+knife yemeden önceki hali yok bunu idrak etmek çok zor olmasa gerek.Duvarda uyanınca da iyileşmeye devam ediyor derken nereye varmak istedin ? Adam yeteneğini kullanmasın mı ? İşlemeyen saldırı demen boş bir argüman.Haki bitip g4 savunması gidince Dof kıtır kıtır keserdi boğazını.İsterse frizbi yapar fırlatırdı.:/

G4'te istese 1 istese 111 yumruk yemiş olsun.Senle tartışmanın başlangıç noktası Luffy Dof'u eşit şartlarda yenmiş minvalinde mesajlar attın.Bende kucağın eşit şartı bozan bir şey olduğunu dile getirip kucak olmasa çoktan öleceğine getirdim işi.Sen dayanıklılığı bireysel gücü belirleyen parametrelerden biri olarak ele almadan sadece "şehir turu attı abeeğğğ:hhh::hhh::hhh:" yazdın.Bende istese uzay turu atsın o yumruklardan sonra ayağa kalkıp,kucak olmasa Luffy'i öldürmeye gücü varsa iş bitmiştir demeye getirdim.Mevzu bu.

Hadi devam et.
Boş yapmaya başladın iyice şirazeniz kaydı ayarsız ayarsız konuşmaya başladın.Eşit şartlarda onu yaparmış bunu yaparmış ne gibi handikap yarattı savaşta yediği saldirılar? Gayet uyanış bile açıp saldırıyordu.Dof bizzat kendisi söylüyor daha savaş başlamadan yıpranmış görünüyorsun yani bahsettiğiniz handikaplar luffy için geçerli değil mi sadece dof mu handikaplı savaşıyor? İkisinde de handikap olunca eşit olmuyor yani dof daha handikaplı ve istese yener luffyi hatta senin söylemene göre yendi dimi ahahshdhjfkfkgjsk bu ne seviyedir böyle ya böyle kör fanlık görmedim.Violet karşısına çıkmış reisin oradan da handikap almış mıdır dof malum yoksa yenerdi ordan bile efor gitmiştir rebeccayı tutup saldırttı ordan yine handikap kapmıştır ne dersin he :ehe:

Son düzenleme:
Amiral seviyesi demek öyle çocuk oyuncağı değil. Donanmanın en büyük savaş gücü olan adamlar Croco ve Doffy ile aynı çaptaysa denizcilerin ayakta kalamaması lazımdı bugüne kadar. Ben ikisinin de amiral yendiği bir senaryo düşünemiyorum mesela.

Doflamingo'nun yediği G4 darbeleri.

Bu da Katakuri'ye g4 vurduğu kısımlar.

Şunların pek önemi yok, sırf önceki sayfalarda yazıldığı için atmak istedim. Doflamingo 5tane G4'lü vuruş alırken,yanlış saymadıysam Katakuri 10 tane almış. Katakuri kendisini delerken, Dof da Gamma Knife ve hemen ardından Counter Shock yiyor. Bir Katakuri değil, ama Doflamingo'yu dayanıklılık üzerinden vurmaya gerek yok. Çoğu komutandan iyidir.

İyileştirme falan yok. İyileştirmek aynı değil diyor Dof zaten.

Counter Shock'la sonradan Big Mom'ı bağırtıyor Law? Demek etkisiz değilmiş. Belki ileride tekrar işe yaramaz. :( Neyse, şu karakter şu kadar hasar aldı, bu kadar diye aldı diye saymayı manasız buluyorum, Op gibi dengesiz seride.
Counter Shock etkisiz değil Vergo çok sağlamdı kendini tank olarak çok iyi yetiştirmiş diğer yanları eksik olsa da.Demir kütle deniyordu adama Mom benzer şekilde övüldü daha sonra.Globalde adamın seviyesinin aslında çok öte olduğu tartışılıyor Yc3 ‘e kadar yolu var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık