Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
Yenilmesi için ittifak kurulmadı. İttifakın aslı Kaido içindi. Tayfa plana uysaydı sadece fabrikayı halledip çıkacaklardı. Gerisini Kaido halledecekti. Yani Law'ın planına göre Kaido'nun Doffy aracıyla sağladığı tüm güçleri yok edip Kaido'nun da Doffy'i öldürmesiydi. Tabi evdeki hesap çarşıya uymadı. Araya başka etkenler girdi vs.
İttifakın asıl amacına falan neden girdin ki ?
Sonuçta Law ve Luffy beraber Doffy'e karşı dövüştüler güzel sahnelerde vardı, ben bunu söylüyorum.

Son düzenleme:
İttifakın asıl amacına falan neden girdin ki ?
Sonuçta Law ve Luffy beraber Doffy'e karşı dövüştüler güzel sahnelerde vardı,hatta ben bunu söylüyorum.
Doffy'nin yenilmesi için ittifak kurulduğunu yazdığın için belirttim. Doffy'de planı anlayıp dile getiriyor.

Daha sonrasında kutsal ejder olması ortaya çıkışı, yalan gazete haberi, fabrikanın hala yok edilmemesi ve özellikle kuş kafesini gördükten sonra Doffy ile dövüşmeden buradan çıkışın olmayacağını en iyi Law biliyor. Yoksa planıyla dolaylı yoldan Doffy'i aradan çıkartma planını da Law bu şekilde dile getiriyor.

Ama güzel dövüştü haklısın. (Yazar ana karakterciliği bırakıp son vuruşu Law'a yaptırsaydı çok daha güzel olurdu ama neyse) Reiper, Croc'a saldırmayı bırakıp birde burada Doffy-Law-Luffy 3lüsünün aldığı tüm hasarları çıkartsa güzel olurdu.

Olay yenilişi ve ya ada turu yapması değil,arc içindeki işlenisi güzeldi.Aldığı darbeler,yenilmesi için ittifak kurulması falan,önemli karaktermiş demek ki.
Ben işlenişi dandik demedim zaten güzel ve kaliteli kötü karakter ama bazıları yok luffy zor yendi şöyle böyle konuşuyorda hani gayet kolay halletti.Zor yenmek katakuri savaşı gibi olur gücünün yetmediğini net olarak hissettik orda.Dof dövüşünde öyle birşey hissetmedik net olarak g4 formunun doftan güçlü olduğu ve dofun bununla baş edemediği gösterildi.İttifak yerine tayfanın tamamı olsa yenemeyecekler miydi yani :D

Olum adam ada turu yaptırdı uçura uçura hala zorlukla aldı diyorlar ahahahshhsjd
G4 Boundman'in olayı zaten top gibi zıplatmak, rakibi fırlatmak vs. Ona bakarsan Kata'yı da Kaido'yu da fırlattı, hatta Kaido'yu bir ara hamur gibi yoğuruyordu ama sonra ne oldu, tek yedi. :) Dof'un nasıl yenildiği ortada, Luffy'nin Law'ın ne hallere düştüğü ortada. :)

Doffy'nin yenilmesi için ittifak kurulduğunu yazdığın için belirttim. Doffy'de planı anlayıp dile getiriyor.

Daha sonrasında kutsal ejder olması ortaya çıkışı, yalan gazete haberi, fabrikanın hala yok edilmemesi ve özellikle kuş kafesini gördükten sonra Doffy ile dövüşmeden buradan çıkışın olmayacağını en iyi Law biliyor. Yoksa planıyla dolaylı yoldan Doffy'i aradan çıkartma planını da Law bu şekilde dile getiriyor.

Ama güzel dövüştü haklısın. (Yazar ana karakterciliği bırakıp son vuruşu Law'a yaptırsaydı çok daha güzel olurdu ama neyse) Reiper, Croc'a saldırmayı bırakıp birde burada Doffy-Law-Luffy 3lüsünün aldığı tüm hasarları çıkartsa güzel olurdu.
Croco'yla ahiretlik olduk ama böyle bir çalışma da yapılabilir istek olursa. :)

G4 Boundman'in olayı zaten top gibi zıplatmak, rakibi fırlatmak vs. Ona bakarsan Kata'yı da Kaido'yu da fırlattı, hatta Kaido'yu bir ara hamur gibi yoğuruyordu ama sonra ne oldu, tek yedi. :) Dof'un nasıl yenildiği ortada, Luffy'nin Law'ın ne hallere düştüğü ortada. :)

Croco'yla ahiretlik olduk ama böyle bir çalışma da yapılabilir istek olursa. :)
Kaido ve kata kafa kafaya çarpıştı dof ise kaçtı.2 tane yedi nereye kaçacağını şaşırdı yahu sahi kaç tane g4 hasarı aldı bu pembik kuş :hhh:

Ben işlenişi dandik demedim zaten güzel ve kaliteli kötü karakter ama bazıları yok luffy zor yendi şöyle böyle konuşuyorda hani gayet kolay halletti.Zor yenmek katakuri savaşı gibi olur gücünün yetmediğini net olarak hissettik orda.Dof dövüşünde öyle birşey hissetmedik net olarak g4 formunun doftan güçlü olduğu ve dofun bununla baş edemediği gösterildi.İttifak yerine tayfanın tamamı olsa yenemeyecekler miydi yani :D
Bir dövüşteki tek parametre saldırı gücü değil.Dayanıklılıkta bir unsur.O dövüşte Dof'un dayanıklılığı>O zamanki g4 Luffy idi.Bu kesin olan bir şey.Luffy'nin hakisi bittiği anda işin içine kucak olayı girince Luffy'nin mağlubiyeti kesinleşmiş oldu.

O yüzden Luffy Dof dövüşünde sadece 2-0 önde başlayıp kazanan bir galiptir diyebiliriz o kadar.Bu da ne kadar başarıdır tartışılır.Kaldı ki Dof Law'dan gamma knife,counter shock gibi tehlikeli ataklar yemesine rağmen g4'e dayandı.

Kaido ve kata kafa kafaya çarpıştı dof ise kaçtı.2 tane yedi nereye kaçacağını şaşırdı yahu sahi kaç tane g4 hasarı aldı bu pembik kuş :hhh:
Kaido tek atıp geçiyor, kafa kafa çarpıştığı yok. Dof G4'ten önce @Hakili Yumruk 'un dediği gibi Law'dan bir sürü ölümcül hasar alıyor, bir de mangada Luffy'nin G4'le Dof'un uyanışından en az 20 dakika kaçma sahnesi var, kimin kaçtığı da ortada, siz devam edin. :)

Bir şekilde yenerdi Luffy sonucta.

Tek G4'e ölüyordu bu güçsüzlüğünden haddinden fazla uçtuğu için aradaki mesafeyi kapatmaya Luffy'nin nefesi yetmediğinden mevzu uzadı. Kapalı alanda dövüşseler çok kısa sürede fişi çekilecek çaptaydı o dönem. Şimdi dönerse Croco'nun ki kadar dramatik olmasa da bir ayar çekilir. Sağ kollar kıvamında olur az çok. Yapacak bir şey yok Oda'nın serisinde bütün olay sonradan gözükme gücünü ne kadar depoladığına bağlı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık