Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
King kılıcı tarafından zor duruma düşen,çatı dövüşünden dolayı halen kötü durumda olan,h.haki çözüp bunu kılıcına yükleyen Zoro'ya karşı 5 dkdan az sürede kaybetti :hhh:Zoro'dan King'e ekmek çıkmıyor :oleyo2:
İksir tamamen resetledi Zoro’yu.
Çatı dövüşünde en iyi performans gösteren Zoro’nun içinden geçtiğini unutmayalım King’in.
King>Çatı Zoro>Katakuri

İksir tamamen resetledi Zoro’yu.
Çatı dövüşünde en iyi performans gösteren Zoro’nun içinden geçtiğini unutmayalım King’in.
King>Çatı Zoro>Katakuri
İksir tamamen resetlemedi.Dövüş başlayalı 5 olmadan Zoro başka bir tarafından nefes alıyordu,yaraları da kendiliğinden açılıyordu herifin.Karavana atmışsın gene.Şaşırtmadı.

King şu handikaplara sahip Zoro'nun içinden geçemedi.H.hakili Zoro>Katakuri>King>Çatı sonrası Zoro asıl sıralama.

luffy kaido'nun yarısı kadar güçlü olsa, law'da bigmom'ın yarısı kadar güçlü olsa, dof yaklaşık luffy + law kadar güçlü ise, imparator kadar güçlü olabilir demektir. ikisini de teke tekte yendi, luffy ve law aşağı yukarı sağ kol kadar güçlü, ama sonuçta ikisine birden yenildi o yüzden imparatordan güçsüz ama sağ koldan güçlü demektir.:fool:

luffy, bigmom'dan kaçarken, udon'da hapisken milyon kere güçlendiğine, dof'a kaybeden law'ın 2-3 haftada bigmom'a ve kaido'ya kafa tutacak hale geldiğine inanıyorsun da, vaktiyle luffy'den daha güçlü olan elemanın impel down'da daha da güçlenebileceğine neden inanmıyorsun. görende sengoku gibi emekli oldu sanır.

Son düzenleme:
Yc2 ama alt siralardan tani suan sanji ile carpissa sanji bunun bacaklarini bu sefer kirar buyuk ihtimal :)

yc2 de bana çok zorlama geliyor düz yc3 , bir çok kez g2 luffy'e tepki hızı veremediğini gördük , g4 luffy'e denk bile değildi zaten hız konusunda

haki seviyesi de düşük base luffy'nin hakisini delmekte zorlanıyor üstelik o anki luffy daha hakisini tam toparlayamamıştı

Luffy'nin bir 3.adam olan crackere karşı gösterdiği performansı da gördük üstelik luffy doffy savaşından sonra güçlenmişti buna rağmen g4 açmadan pek denk olabildiği söylenemez g4 açtığında da 10dklık süre yine yeterli olmadı

Tüm statlara sahip npc karakteri gibi bir şey Doflamingo.
Katakuri ile kıyasını yapıyorum şimdi;
- Doffy g2'ye hızlı ama zayıf dedi.
- Kata g2'yi hızıyla geçti.
- Doffy g3'e güçlü ama yavaş dedi.
- Kata g3'ü gücüyle durdurdu.
Luffy'nin yendiği karakterlerin güç sıralamasında olduğuna inanmıyorum. Lucci, Enel falan Moria'yı alabilecek karakterlerken Luffy gölgelerle yendi.
Luffy'nin savaşları ve uzama mevzusunun hep bir amacı var yani.
Doffy - İlk G4
Cracer - G4 Tankman
Kata - Geleceği görme

Luffy için en önemli savaşı Kata. Kata hepsinden daha güçlü görünecek. Cracer'in esprisi bir moddu. Zaten en es geçtiği dövüşlerinden biri oldu. Doffy > Cracer'i şundan anlıyoruz; Kata daha G4'ü ilk gördüğünde Cracer'i aşan bir güç olduğunu söyledi. Cracer'in b.hakisi de Doffy'den yüksek değil bu arada, o sırada bisküvilerin sertliğini bilmiyor Luffy. Kata tüm yeteneklerde Doffy'den bir tık önde çizildi bariz bir şekilde. B.hakide, K.hakide, hızda vs. Daha bitirici değil, daha işlevsel olmasını sağlayan da gözlem hakisi. Bir lig üstündedir.
Kaido'nun üzerinden bayağı bir power up aldı mesela. B.haki v2, ileri h.haki, tanrısal meyve. Bunlara alışana kadar Kaido düşmeyecek. Yani ileride daha güçlü dediği Teach, Kaido'dan daha güçsüz görünecek. Yine süper bir güç, bir tanrısal olay çıkmazsa.
Yani Kata > Dof > Cracer. Yk2'nin Yk1'e göz kırpan yerinde. Şimdiki Sanji seviyesine yakın bir yerde.

İşte buna katılıyorum. Çatı sonrası Zoro sağ kol liginin en altındaydı hiçbirini alamazdı kral hakiyi saldırılara ekledikten sonra sağ kol+ oldu.
Ben zaten hiçbir yorumumda Kata Zoro'ya kaybetmez dememiştim.Bence Kata King'in zorladığından daha fazla zorlardı Zoro'yu.Zoro bence de Kata/Marco/King gibi sağ kollardan net güçlüydü h.haki ekleyebilen p.uplı haliyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık