Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
Gamma knife olmasa bile g4 e ayak uydurmadı uyduramazdı bunu her türlü tartışırım. G3 den 1 tık üstü o doffy ye yetiyor ama g4 baya kalın geliyor :D
Gamma ile ölümden döndü ya adam. Hani ölmesi gerekirken ölmedi. Oyunlardaki kanama etkisine dönüştü o saldırı:d Tabi G4 büyük geldi de o kadar büyük gelmeyebilirdi.

Gamma ile ölümden döndü ya adam. Hani ölmesi gerekirken ölmedi. Oyunlardaki kanama etkisine dönüştü o saldırı:d Tabi G4 büyük geldi de o kadar büyük gelmeyebilirdi.
Ona lafım yok zaten. Lakin ki g4 karşılaştırılması gereken güç. Ona ayak uyduramıyor işte. Ha gamma olmasa 10 dakika tutamayan luffy yi yener mi evet. Bu yüzden kraker dedim doffy de seviye atlamadı luffy kraker de atladı.

Ona lafım yok zaten. Lakin ki g4 karşılaştırılması gereken güç. Ona ayak uyduramıyor işte. Ha gamma olmasa 10 dakika tutamayan luffy yi yener mi evet. Bu yüzden kraker dedim doffy de seviye atlamadı luffy kraker de atladı.
Kraker de tersti yetenek olarak. Karaktere ulaşamıyordu Luffy. O yüzden çok verimli bir kıyas gelmiyor bana. Ulaştığında ne yaptığını gördük zaten. Doff dışarıda tutarken çok zorlanıyordu ama yine de tutmuştu. Ayran ve tatsız şeyler davasından böyle ucu açık kaldı bir şeylerin.

Kraker de tersti yetenek olarak. Karaktere ulaşamıyordu Luffy. O yüzden çok verimli bir kıyas gelmiyor bana. Ulaştığında ne yaptığını gördük zaten. Doff dışarıda tutarken çok zorlanıyordu ama yine de tutmuştu. Ayran ve tatsız şeyler davasından böyle ucu açık kaldı bir şeylerin.
Serinin başından beri ucu açık şeyler var :D En güzeli wano h.haki tekniği işte. Düşün devletin bile en gizli bilgilerine vakıf karakter h.haki ye sahip olması rağmen bu tekniği bilmiyor ama 1 mt boyunda ki çapsız samuray biliyor. Anası yonkou karakter k.haki de zirve karakter bilmiyor. Bunlar o tekniği bilse doffy aldı yürüdü kata uğraşmadı bile xD

Neyse doffy için en iyi yc2 de el sıkışalım gel 🤝

Serinin başından beri ucu açık şeyler var :D En güzeli wano h.haki tekniği işte. Düşün devletin bile en gizli bilgilerine vakıf karakter h.haki ye sahip olması rağmen bu tekniği bilmiyor ama 1 mt boyunda ki çapsız samuray biliyor. Anası yonkou karakter k.haki de zirve karakter bilmiyor. Bunlar o tekniği bilse doffy aldı yürüdü kata uğraşmadı bile xD

Kral haki kesinlikle çok sonradan eklendi. Roger vs wb'ye çizdi. 10 bölüm sonra olan kaido vs bm'ye çizmedi herif:d
Yc2'ye okeyim ben zaten. Kaido tayfası fazla zayıf gözüktü sadece.. :( gerçi gelen p-uplar insanlık dışıydı....

Ankette yc2 verdim ama yc2 dediğimiz değeri de tam bilmiyoruz ha. Smoothie neredeyse hiçbir şey yapmadı, Queen Sanji dövüşü tam bi fiyasko kim ne kadar güçlü anlamadık, wb'nin yc2 seviyesi diyebileceğimiz adamı hangisiydi o bile kesin değil, Devrimcilerde bu çapa sahip biri vardıysa da halihazırda hurda oldu, Shanks ve tayfasının zaten allah belasını versin.

Doffy Yc2 değil de yc2'lerin olması gereken şey aslında

Hyō dede bilmiyor ki o tekniği. Gelişmiş silahlanmayı öğretti o. Doflamingo ve Katakuri de biliyor fakat kullanamıyor olabilir. Kaido, çok az kişi bunu kullanabilir demişti Luffy'e. Yani, Luffy olayı çözmüştü ama Kaido, sen kullanamazsın onu demişti bilmesine rağmen. Olay bilmek değil sadece demek ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık