Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
Yc2 ve Yc3 arasında kaldım ilk ama Uyanış + Kral Haki etkileriyle Yc2 diyorum. Hiçbir sağ kola üstünlük kurarken hayal edemiyorum kendisini.

içten saldırı o değil yanlız Queene attığı mavi top.

Hakisini yeni kazanmış Luffyi delemeyenin saldırı gücü nedir ? :D -1 mi ? Marco 0sa öyledir öyle...
Şu sayfa kaç defa atıldı. Daha bir açıklama gelmedi. Ortamlarda Dof amiral dersin, nolacak.
Kata'da bile Zoan alacak hasar yok, ama Dof'un var.
Sözde Kuzan ve Fuji harcıyor. Zaman alır diye harcamamış ama:D

Doff uyanışla Cracker'ın zırhını kırabilir mi onu tartışalım bence.. kıracak saldırı gücü var mı falan.. Sağ Kolla kapışır, Queeni biçer falan komik oluyor gerçekten kusura bakmayın.. Gear4ten sonra 10 dakika kaçıp hakisini yeni kazanmış Luffy, uyanışlı Dofa karşı.. bildiğin karnına haki basıp ölümcül yara almadan kurtuluyor şu adama ikinci komutan gücü bile komik kaçıyorda neyse meyvesinin hileli gücü var diye es geçiyorum bu adam için tartışılacak üç lig var. Ya 2,3. Komutan ligi ya da Perospero ayarı.. üç buçuk yani .d Sağ kol, Amiral falan da neymiş :D

G4 Leo Bazuka'nın Doflamingo'ya yaptığı ile aynı efekti bırakmış Luffy'e. Kong Gun ile kıtır kıtır parçalanan askerler bu gösterdiğin saldırılara dayanamaz.
içten saldırı o değil yanlız Queene attığı mavi top.

Hakisini yeni kazanmış Luffyi delemeyenin saldırı gücü nedir ? :D -1 mi ? Marco 0sa öyledir öyle...
Bu saldorıyla Leo Bazooka aynı resmediliyor. Bu sayfayı çok kullanmışsın bil diye söylüyorum.

King Kata'yı yenmek istiyorsa mecburen hızlanacak,hızlanmadan vurabilmesine imkan yok.

Kata'da King'in savunmasını çözecek bir savaş zekası var.Dof'un ne olup bittiğini bile anlamadığı culverinlerin çok daha hızlısını çözüyor bu adam.King'te ise Katakuri'nin k.hakisine karşı tek çözüm Zoro'nun rahatça sıyrılabildiği magmaya benzer alevler ile saldırmak.

Katakuri ileri h.hakiyi çözerse adam yerine koymaz King'i,bırak yenmeyi.
Kingin Kata vurması için hizlanması niye şart olsun yahu, adamın uzaktan salladığı bir süri saldırısı var. Hadi gagayı tutturamadı, wing attack yapar patlatır ortalığı, Zoro bile kaçacak yer arıyordu.

Zoronun rahat sıyrıldı dediğin 1 tane sahne var, başka yok. Orda da kapıştıkları için çok büyütememis King, Zoro sıcrayip havada çarpışmaya devam etmisler.

Ileri h haki KK seviyesi zaten. Şuana kadar Roger WB Kaido BM Luffy ve Zoro da gördüğümüz bir durum. Kingin böyle bir tekniğe kaybetmesi bir onurdur ve Katakuriden zayif olduģunu göstermez. Yani şunu yazarken bile tuhaf oluyorum ya, saldırı gücü olmayan bir adamla Kingi kıyaslamak neyse. :)

Şu sayfa kaç defa atıldı. Daha bir açıklama gelmedi. Ortamlarda Dof amiral dersin, nolacak.
Kata'da bile Zoan alacak hasar yok, ama Dof'un var.
Sözde Kuzan ve Fuji harcıyor. Zaman alır diye harcamamış ama:D
Hepsini de ben attım açıklama gelene kadar atıcam bıkmam. Baktım herkes buna ikinci komutan diyor ne dedim bunun hikmeti fıkrası okudum tekrar dressrosayı ikinci komutan olması bile imkansız ağırlığının ekmeğini yiyor forumda. Ama ikinci komutan eder diyenlere bulaşmıyorum en azından.. o kadarcık fikir farkı olabilir bazıları sağ kola, sağ kol ikinci komutan arasına oy atmış çok üzücü...

G4 Leo Bazuka'nın Doflamingo'ya yaptığı ile aynı efekti bırakmış Luffy'e. Kong Gun ile kıtır kıtır parçalanan askerler bu gösterdiğin saldırılara dayanamaz.
Yav efekti ney.. bu saldırı sonrası Luffyden azcık kan geliyor o kadar. Leo Bazukaysa Dofun aklını alıyor.
Bu saldorıyla Leo Bazooka aynı resmediliyor. Bu sayfayı çok kullanmışsın bil diye söylüyorum
Bu saldırı yeterli çünkü.. bu adamın sıradan ipi değil uyanış+silahlanma basılmış, Luffy dümdüz silahlanma basıp karşılıyor işte.. Katayla arasında o kadar klasman farkı var ki.. sadece bir alt ligi olan yk2ye yazmak bile benim açımdan absürt.

Katakuri yi yenemez, King i ıkına ıkına yenebilir. Ne eksik ne fazla sağ kol ve sol kol arası dır dofy. amiral seviyesi benim için aokiji akainu ve kizaru dur. yeni amirallerin seviyesi belli değil çünkü. Ve amiral diyenler muhtemelen punkhazardda aokijinin saldırısından kurtuldu diye bunu diyordur. Ama şunu bilin ki aokiji punk hazard da ciddi saldırsaydı eğer osurttururdu doflamingo yu benim şansi görüşümdür. 🖐

Yav efekti ney.. bu saldırı sonrası Luffyden azcık kan geliyor o kadar. Leo Bazukaysa Dofun aklını alıyor.

Bu saldırı yeterli çünkü.. bu adamın sıradan ipi değil uyanış+silahlanma basılmış, Luffy dümdüz silahlanma basıp karşılıyor işte.. Katayla arasında o kadar klasman farkı var ki.. sadece bir alt ligi olan yk2ye yazmak bile benim açımdan absürt.
E ikisinden de kan çıkıyor işte. Neden birinin aklı gitmiş diğerine bir şey olmamış olarak değerlendiriyorsun. Adam saldırıdan sonra aldıkları şekli bile aynı çizmiş daha nasıl bu saldırıların denk olduğunu kabul edeceksin.

Ha bu arada Luffy saldırıyı savunurken dinlenip haki deposunu toparlıyor, Doflamingo ise arcın başından beri hiç dinlenmeden hakisini harcamaya devam ederken alıyor nu saldırıyı.

Cevap istiyordun attık işte, artık bu sayfayı kullanmazsan sevinirim.

:hhh: :hhh: Kinge savunma modundayken ömrünü verse hasar atamaz. savunma modunda değilken yine ciddi bir şey yapamaz. King ağır kaçar Dofa.
Zaten kesin birşey demedim yenebilir dedim belli olmaz yani, sence yenemezse doğrudur:good: ozaman düzelteyim king i yenme ihtimali olabilir ama quenn i kesin yener diyim tam olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık