Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226

Soytarii26

Benim anlamadığım 4 yonkou = Dünya Hükümeti + Shichibukai ise neden dünya hükümeti yonkouları teker teker avlamıyor? Bence Dünya Hükümeti ancak bi yonkouya denk olabilir çünkü denildiği gibi eğer Dünya Hükümeti 4'üne birden eşitse bu 4'ü aynı anda oluşmadı o yüzden zamanında bunlar tek başınayken falan engelleyebilirdi. Ama engellememesinin nedeni ancak birine denk olması olabilir gibi geliyor bana. 4 yonkou hiç bi zaman müttefik olmaz muhtemelen. O yüzden Dünya Hükümeti onlara denk olduğunu düşünüyor. Shanks ve Beyaz Sakal'ın buluşmalarından da bu denli çekinmelerinin nedeni budur bence

Bence WB diğer Yonkoular içinde istisna. Yani diğer Yonkoular kaptanları amirallerle eşit güçtedir yada çok az fark vardır gibi geliyor bana. Bu yüzden Dünya hükümeti bir adım önde gibi.

Yonkou'ların mı bir gıdım şansları olmaz titan ?
Taboloya bakarsan ne demek istediğimi anlarsın :D
Dünya Hükümeti'nin şansı daha yüksektir gözümde. Yine de Yonkolar'ı hafife almamak lazım.
İmposible :D [ DH'de eğer antik silah felan yoksa ... yerler ] ( Ayvayı :D )

4 Yonkou [ her birinde 10 adam olsa ] 40 tane Shicibukai seviyesinde adam + NW korsanları ( WB'de olduğu gibi diğer yonkoularında olabilir )

Devrim Ordusu + Ivır Zıvır ( Eğer shicibukailer taraf değiştirirse diye )

DH'de ne var

1 Tüm Filo Amirali Kong
2 Akainu
3 Kizaru
20-30 Kor. Amiral
50-60 Vice Admiral
Groosei ( savaşırlarsa oda ) + Özel Kuvettler ( CP9 gibi timler )

Hiç şans görmüyorum :D

Olaya 4 yonko bunların asıl 3 tümeni =12 adam bunlar amiral alsa felan hmm gözüyle bakarsanız tabi yonkou yener ama işin aslı öyle değil WG'i 1 amiral birkaç koramiral sanmayın neyse yakın zamanda çıkar ortaya herşey.

Marineford WB deplasmandaydı o yüzden kol bozuktu yenildiler felan demeyin denizcilerde tek has adamda kayıp olmadı WB ve adamları perişan oldu üstelik WB adayı sallar batırır o 100.000 asker telef olur olayınada girmeyin WB o adayı batırsa ilk gidecek kendisi olurdu zaten batıramazdı da.

Sayılar beni çok ilgilendirmiyor. Bir tarafta dünyayı yöneten tek bir oluşum, diğer tarafta belirli bir alanı yöneten 4 farklı oluşum varsa, tercihim tabii ki ilki olur.

Roronoa Zoro

Smoker`a katılıyorum Hükümet öper. Sonuçta burada beş altı bir birinden bağımsız çapulcudan bahsetmiyoruz. Burada tek ve büyük bir oluşumdan söz ediyoruz. Kendi arasında hayvanlar gibi savaşan bir topluluk yonkou`lar çünkü onlar imparator olsalar bile neticesinde korsanlar.

WB'nin olmadığı karşılaşmada(Şimdiki yonkoularla olacaksa) Marine+Dünya hükümeti Kazanır, büyük kayıplar verirler.
WB dahilse olaya Marine'nin WB+3 yonkou'yu ellerine herhangi bi koz(Ace'nin esareti gibi) geçmeden yenebilmelerine imkan vermiyorum.
Not:Kong+Sengoku+Garp+Aokiji gibi güçler Marine tarafında savaşırlarsa.

gelecek yeni dünyada abi.. grandline çaylakların yeri. 2 yonkou grandline 2 yonkou yeni dünyada da durabilirdi. Tamamen tercih meselesi. ayrıca dünya hükümetinin tüm dünyayı yinettiğini sanmıyorum. en azından yeni dünyayı.
Bahsettiğim olay o değil. Pell gibi ülkesi adına savaşan çok güçlü adamlar da olabilir. Bir tarafta neredeyse tüm dünya, diğer tarafa sayıları ve bölgeleri belli olan adamlar var. Ayrıca yeni Denizci karargahı şuan Yeni Dünya'da bulunuyor. Kişi bazında bu tarz savaşlara bakarsanız, sonuç elde edilmez.

dünya hükümeti D. lerin ülkesini yıkmıştı hani robinin geçmişinde goroseilerle konuşan adam söylemişti hatta tam ülkenin adını söyleyecekken vurulmuştu sonra çok fazla şey biliyorlar diye oharayı haritadan sildiler

Ula ben söylediğimde kimse katılmadı, Smoker san söyleyince millet katıldı. Niye? niye? :D
Hükümet alır Dumanlı Sensei, destekliyorum. Çok çok zor olur ama alır bir şekilde. Zaten çok yakında el mi yaman, hükumet mi yaman göreceğiz. Akainu, bir başına dalaz kaldıracak Yeni Dünya'dan. Demedi demeyin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık