Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226
Ben yonkouların yenceğini düşünmüyorum.Beyazsakal o kadar müttefik almasına rağmen sırf denizcileri yenemedi üstüne Garp&Sengoku savaşa dahil değildi.Ayrıca 3 amiral hala savaşabilirdi.
Dünya hükümetine gelince buraya bağlı sürüyle ülke var ülkelerinde kendi elit adamları var.Ayrıca o dedelerin güçlü olduğunu düşünüyorum.

Soytarii26

Gorosei eğer güçlü değilse şu an Shanks'ın karşısında bile durabileceklerini sanmıyorum. Fanlık oldu mu biraz? :D

WB'de yonkoyda varsa 4 yonkou bence yener yetenekleri tam bilinmiyor fakat yenebilir

Venomemre1907 konu güzel hoşta fakat Gorosereiler bilinmiyor (gücü bilinmiyor) yonkouların tam gücü bilinmiyor yani bence bu konu biraz saçma olmuş

İnanamıyorum benle beraber yalnızca 1 kişi daha hükümet demiş. WB tek daldı. Önemli kimseyi öldüremedi. Aksine Ace malı kendini öldürttü onca çabayla kurtarılmasına rağmen. 4ü bir kere hiçbir şekilde uyum sağlayamaz. Birisi başa geçip emir falan verecek hiçbir şekilde onu dinlemezler. Diyelim ki dinlediler. Shichibukailer var koramiraller ve amiraller var. Geçen savaşta Garp bir şey yapmadı. Çünkü Ace için dövüşülüyordu ve Luffy de vardı. Garp Roger'la kapışacak kadar güçlü birisi. Bu savaşta devreye girerdi. Ayrıca Akainu onca kişiye karşı dövüştü (denizcilerin WB'si rolünü oynadı )ama yine de alamadılar, Garp varken nereye alıyorlar. Onlarda da Shanks, Kaidou, Big mom var diyeceksiniz. Bir kere Shanks'ın ordusu yok. Bir gemi dövüşecekler. Kaidou ve Big mom'ın güçleri belli değil. Onlar da ana baba olma peşinde değillerse orduları yoktur. Muhtemelen de Shanks'tan güçlü değillerdir. Yine de onca güçlü kişi olacak. Bence denizciler zar zor kazanır.

Düzen: Aklıma gelmişken söyleyeyim bir de Pacifistalar var. Savaşta onlar çok büyük etki yaratabilirdi ama WB'nin sıradan adamları 10 kişi toplanıp rahatça aldılar. Bizim tayfa bir tanesi için ölüyordu. Savaşta az sövmemiştim o duruma. Onlar gerçek gücüyle dövüşse çok büyük etki yapar.

Birde sorum olacak Dof'un yaşlı biriyle konuşması vardı o yaşlı herifte Gorosei mi ? Eğer öyleyse Dof'tan korkan biri 4 Yonko'ya mı göz dikecek ?
Orada Doflamingo'nun gücünden değil bildiklerinden korkuyor.

shanks ortaya bi haki salar zaten o elit dedigin 100.000 in 99 binini bayıltır kalan bin bikişide bi temiz paket ederler heleki wb tek başına kizaru aokiji akainu ve binlerce denizciyle dövüşerek çogunu duman etmişken 4 yonkou adayı siler haritadan

gettolarınkralı

Oy alarak kararsız verdim fakat denizcilerin kazanacağına inanıyorum . Böyle düşünmemin sebebi Gorouseiler o adamların çok güçlü kişiler olarak düşünüyorum ve aynı zamanda o adamların arkasında bir adam daha olabilir . Tabi Gorousei faktörünü saymazsak kesinlikle denizciler kazanır fakat Gorousei diyorum aynı zamanda bir başka teorim şudur bu forumda fazla aktivitem yok böyle bir iddia atıldı mı ? Bilmiyorum . Orada elinde katana ile duran adamın en güçlü kılıç ustası olduğunu ya da genellikle en güçlü kılıç ustası olarak nitelendirilen shank ve mihawkla eşit güçte olabileceğini düşünüyorum .

şimdi aslında eşleştirmeleri yaparsak

wb ile garp eşleşir

sengokuyla yonkou lardan biri eşleşir

korsanlar dan geriye kalanlar : wb nin tayfası eşleşen yonkou nun tayfası ve kalan 2 yonkou ve tayfaları

denizciler : 3 amiral 7 shichi koramiller px ler

bu tabloda bence kimin yenebileceği gayet açık.

Dünya hükümeti araya girerse işler değişir.Sadece askeri deniz gücü zaten marineler,başka daha birçok orduları vardır.Dragon&4yonkou beraber olsalar belki bişeyler olabilir.Ama sadece 4 yonkou yeneceğini hiç zannetmiyorum.
Bunun gorosei var,kong var,cp9 ajanları hatta magellan'ı bile sayabiliriz.Açıkçası 4 yonkou'ya hiç şans bile vermiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık