Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Tavsiye

heroes, supernatural , arrow , the walking dead bunlardan hangisi önerirsin ?
Heroes, izledigimde çok sevmiştim bunu izle.
Supernatural, hayran kitlesi çok bunun. Ben pek sevmesemde herkes çok sever bunuda izle.
Arrow, izledim güzel dizi.The Flash'ı çıktı bide bunun. Ortada buluşturcaklar galiba :D bunuda izliyebilirsin ama heroes ile supernaturalden sonra izle bunu çünkü onlar daha güzel.
Supernatural yada Heroes hangisini seçip izlicegin sana kalmış.Bence ikisinide izlemelisin.

Unknown

Constantine ilk bölümü baya iyiydi.Onu izleyin :good: Görüntü Kalitesi kötü olsada izlenir.

Heroes, izledigimde çok sevmiştim bunu izle.
Supernatural, hayran kitlesi çok bunun. Ben pek sevmesemde herkes çok sever bunuda izle.
Arrow, izledim güzel dizi.The Flash'ı çıktı bide bunun. Ortada buluşturcaklar galiba :D bunuda izliyebilirsin ama heroes ile supernaturalden sonra izle bunu çünkü onlar daha güzel.
Supernatural yada Heroes hangisini seçip izlicegin sana kalmış.Bence ikisinide izlemelisin.
sağolasın. Supernatural epey uzunmuş galiba birde arkadaş 5.sezondan sonra bozdu dedi. o zaman heroes e başlıyayım :D

sağolasın. Supernatural epey uzunmuş galiba birde arkadaş 5.sezondan sonra bozdu dedi. o zaman heroes e başlıyayım :D
Heroes'da çok bozdu. Bir dizi ancak bu kadar, ilerledikce berbatlaşabilirdi. Supernatural'da 5. sezondan beri yerinde saymaya, saçmalamaya başladı. Ben yinede o ikisi arasından önce Supernatural'ı izlemeni öneririm.

thosy

The Lost Room vardı güzeldi. 6 bölümdü sanırım bir oturuşta izlenir.

Gizemli bir oda var. Bu odada bulunan bütün nesnelerin değişik yetenekleri var. Ana karakter kaybolan kızını bulmak için odanın sırrını çözmeye çalışıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık