Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Tavsiye (2)

mentalist harika! tek sorun .........
spoylir vermirem! devam izlemeye! :D

birde intelligence'e basladim, biraz basit gorunuyor devam edelim bakalim 1sezon sonu nasil bitecek.
Sadece o Patrick Jane'in fırlamalıkları yeter. Birde sezon içerisinde hep aynı takım elbiseyi giydi gibi geldi bana. Özellikle cho'nun kız tavlama için kılık değiştirdiği bölüm fenaydı :D

Sadece o Patrick Jane'in fırlamalıkları yeter. Birde sezon içerisinde hep aynı takım elbiseyi giydi gibi geldi bana. Özellikle cho'nun kız tavlama için kılık değiştirdiği bölüm fenaydı :D
Jane o stili degistirmiyor, hemde hiic! bende basladigimda gunde en az 5-6 bolum izliyordum daha sonra cabuk bitirmemek icin 1-2'e indirdim :D

Unknown

Hannibal ı indirdim bitirmesemde..Şimdi güzel öneriler lazım bana :/ Dizi önerisi olan var mı ? :(

listedekilerin çoğunu izledim eline sağlık güzel bi liste olmuş yabancı dizilere başlıcak arkadaşlar için ama listeye Breaking Bad'in konmamasına çok üzüldüm cidden ağır işliyen bir dizi ama bu listeye girmesi gerekirdi kesinlikle

Son dönemlerde beni kendine bağlayacak dizi ve ya diziler arıyorum mümkünse öyle bir merak uyandırsın ki bölüm sonunda diğer bölümü izlemek için can atayım varmıdır böyle dizi önerileri olan?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık