Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Tavsiye (2)

İlk bölümü efsane, sonradan biraz saçmalıklar göze batmaya başladı.
Niye ya ben beğendim baş karakterin özeline biraz az girseler daha iyi olurdu. ama daha 3. bölümde açılırlar :good:

Spoiler.
Hele arka boardlarda gördüğümüz Tutulma geliyor yazıları daha bir heycanlandırdı beni :at:

Niye ya ben beğendim baş karakterin özeline biraz az girseler daha iyi olurdu. ama daha 3. bölümde açılırlar :good:

Spoiler.
Hele arka boardlarda gördüğümüz Tutulma geliyor yazıları daha bir heycanlandırdı beni :at:
200'den fazla yolcu, kaptanda dahil uçakta ölü şekilde bulunuyor. Hepsinde aynı yerde aynı şekilde açılmış yaralar var. Burada işler ilginçleşiyor. Sonrasnda uçağa izinsiz sokulması İMKANSIZ olan, içerisinde virüs taşıyan toprak dolu bir tabut buluyorlar.

Sonrada olaylarla alakasız yaşlı bir adam çıkıp, Tabut'un nehri geçmesine izin vermeyin diyince, bizim ana karakter He he oq. diyip gidiyor adamın yanından. O adamın Tabutu nereden bildiğini sorgulamıyor, adama orada s.kt.r çekiyor. Bu çok saçma geldi bana. Sadece senin bildiğin bir şeyi, çıkıp başkası söyleyince, deli saçması deyip geçiştirmezsin, nereden biliyorsun? nereden öğrendin? diye sorgularsın biraz.

200'den fazla yolcu, kaptanda dahil uçakta ölü şekilde bulunuyor. Hepsinde aynı yerde aynı şekilde açılmış yaralar var. Burada işler ilginçleşiyor. Sonrasnda uçağa izinsiz sokulması İMKANSIZ olan, içerisinde virüs taşıyan toprak dolu bir tabut buluyorlar.

Sonrada olaylarla alakasız yaşlı bir adam çıkıp, Tabut'un nehri geçmesine izin vermeyin diyince, bizim ana karakter He he oq. diyip gidiyor adamın yanından. O adamın Tabutu nereden bildiğini sorgulamıyor, adama orada s.kt.r çekiyor. Bu çok saçma geldi bana. Sadece senin bildiğin bir şeyi, çıkıp başkası söyleyince, deli saçması deyip geçiştirmezsin, nereden biliyorsun? nereden öğrendin? diye sorgularsın biraz.
Kadın sorguluyor ya işte daha ne istiyorsun hem adamın işi başından aşkın 200 kişinin ölümünden sorumlu tutuluyor bir nevi o adama kulak asması bile ayrı bir konu :D
Benim hoşuma gitti normalde böyle küçük hatalar olduğunda sinir olurum ama konuyu güzel yapmışlar ben bile takmıyorum :D

Misal doktor adama kızın öldü diyor adamın kızı eve mosmor geliyor. Adam demiyor ki ne oluyoruz.
Aynen diğer kurtulan adamın karısı adamı kan içerken görüyor adam resmen ölü şekilde yürüyor karı halen Doktora gitme kocacığım derdinde :hhh:

Böyle olsa bile bu dizi harbi güzel :good:

Burdan görüp diğer çoğu izlediğim oldugundan Shamaless e başlamıştım.Bende nerden buldum bunu diyodum.Gerçekten mükemmel karakter işlemesi olan bir dizi öneririm.
The walking dead en sevdiğim dizi olmasada oyununu oynadıktan sonra en özlediğim dizi olmustur :).Bi gelemedi 5.sezon :I

Gizem ve suç konusunda The Mentalist ilk sezonu 23 bölüm fazla gözükse de her bölümüyle iyiydi. Ve 1-2 bölüm hariç hep ters köşeye yatırmayı başardı. Diğer sezonlara da hemen başlama niyetindeyim. Gerçek amacı olan seri katil olayı ise diziyi basitleştirmemiş, renk katmıştır :D

Gizem ve suç konusunda The Mentalist ilk sezonu 23 bölüm fazla gözükse de her bölümüyle iyiydi. Ve 1-2 bölüm hariç hep ters köşeye yatırmayı başardı. Diğer sezonlara da hemen başlama niyetindeyim. Gerçek amacı olan seri katil olayı ise diziyi basitleştirmemiş, renk katmıştır :D
mentalist harika! tek sorun .........
spoylir vermirem! devam izlemeye! :D

birde intelligence'e basladim, biraz basit gorunuyor devam edelim bakalim 1sezon sonu nasil bitecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık