Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Politik dizileri izleyemiyorum. House of Cards gibi mesela. Yani bilmiyorum gerçekçi gelemiyor. Senaristler dünyadaki bütün kirli işleri devletin gizli olaylarını falan bilip mi yapıyorlar ( :) ) Obama falan tivit atmıştı hatta house of cards spoilerı vermeyin diye. ya verilse nolcak ki kendisi daha iyi biliyodur :D Çok güzel dizi ama, izleyemiyorum arkadaş...

Spartacus'un finali izlediğim en iyi dizi finaliydi. Ayrıca izlediğim en iyi tarihi yapım. Neden bu kadar geç izlediysem. Yorumlar da ateş ediyor, Sezar niye ölmedi bi öldüremediler şu pisliği diyeni mi ararsın, Spartacus'den gaz alıp Kapitalist sisteme savaş açanları mı :hhh:

Son düzenleme:
Spartacus'un finali izlediğim en iyi dizi finaliydi. Ayrıca izlediğim en iyi Tarihi yapım. Neden bu kadar geç izlediysem. Yorumlar da ateş ediyor, Sezar niye ölmedi bi öldüremediler şu pisliği diyeni mi ararsın, Spartacus'den gaz alıp Kapitalist sisteme savaş açanları mı :hhh:
Spartacus'u beğendiysen Rome'yi izlemini şiddetle tavsiye ederim .Sezar ile ilgili güzel şeyler göreceksin :ehe:http://dizimag.co/rome

Politik dizileri izleyemiyorum. House of Cards gibi mesela. Yani bilmiyorum gerçekçi gelemiyor. Senaristler dünyadaki bütün kirli işleri devletin gizli olaylarını falan bilip mi yapıyorlar ( :) ) Obama falan tivit atmıştı hatta house of cards spoilerı vermeyin diye. ya verilse nolcak ki kendisi daha iyi biliyodur :D Çok güzel dizi ama, izleyemiyorum arkadaş...
İzlediğin her şeyi gerçekçi olması maksatıyla izliyorsan zaten güzel gelmez eninde sonunda kurgu sonuçta. Gerçeklerden ilham olsa bile izleyemediğin diziye güzel demende popülerliğinden etkilenipte mi demen bilemeiyorum.

Neyse House of Cards demişken cidden güzel dizi ama senin bunu izleyememene rağmen gerçekçi bulmamana rağmen beğenmende acayip tezat.:(

Yeni dizilerden The Get Down'ı tavsiye ederim, güzel diziymiş. Hiphop kültürü üzerine yapılmış bir dönem dizisi. Yapılmış en pahalı dizilerden birisiymiş. Parasının hakkını vermiş dizi, film tadında bölümleri.

The x files seyretcem ama çok merak ettiğm birrşey var onu ögrenmek istiyorum.

Seyretmş biri cevaplarsa sevinirim.
Fox molder uzayliları görüyo mu var mı uzaylilar dizide.?
yoksa hiç başlmiçam 9 sezon boşuna acaba uzaylilari göreçekmi diye seyretmim.

Genel sohbete de yazdım ama kimse cevap vermedi.
yok mu seyretmiş cevaplayaçak biri.?

İzleyecek dizi bulamıyorum ya .. :( ya senaryoyu beğenmiyorum ya da ilk bölümler açmıyor. Peaky blinders i merak ederek izledim. Ama ilk bölüm biraz sıktı beni... Bir kaç bölüm daha bakmak lazım tabi. Komedi izleyeyim dedim. Big Bang Theory gene zirveye oynar yani :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık