Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

1989 yılında başlayan güzel bir durum komedisi. Günümüze yakın sitcom dizilerin atası denilebilir. Toplamda 9 sezon. İlk 2 sezonu o dönemin şartlarına göre biraz farklı gelebilir fakat 3 . sezondan itibaren dizinin ambiyansına, karakterlerine alışıyosunuz. Bu diziyi The Office dizisinden sonra izledim. Neden bunu belirttim çünkü bu diziden sonra uzunca bir süre başka dizileri izlemek pek sarmıyor fikrimce fakat Seinfeld için pek öyle olmadı. 10/9.

Özet geçsene bi dostum. 2-3 cümleyi anlamlandırdıktan sonra başım ağrımaya başlıyor :(
Ana kaynağa uyalım nerdlüğü yapmış. Bir de konuştuğu dil falan oyun bağımlısı diliymiş, bildiğin gencoların dili işte. İş arkadaşlarıyla böyle konuşmaması gerekiyor falan diye sitem etmişlerasdf Yazıyı yayınlayan da ana kaynağa bağlılığın bir sürü etkisi(yol, yemek, zaman, para vs.) olacak diye sitem etmiş. Genel itibariyle daha başına buyruk takılmak istemiş Henry.

Özet geçsene bi dostum. 2-3 cümleyi anlamlandırdıktan sonra başım ağrımaya başlıyor :(
Özetle; dizi, orijinale bağlı kalsın ve daha fazla saçmalamasınlar diye uğraşmış Henry Cavill. Kendi bedenini de metalaştırmak ve bu yazıyı yazana göre romantik ama reelde cinsel içerikli sahnelerde yer lmak istememiş. Yazar kadrosundan birini de bu tipler yemiş sanırım.

Kadın senarist ve yönetmenlerle çalışmak istemiyormuş abim. Benim anladığım bunlar biz beceriksiz olduğumuz için bizimle çalışmıyor demek yerine kadın olduğumuz için çalışmıyor diyerek algı yönetmeye çalışmışlar.

Hayır bir oyun serisi sayesinde yapılan bir dizi Witcher. Yazmışlar ki gamer bu, zaten kadın düşmanlığının kaynağı da oyun dünyası. Henry de oyuncu olduğu için takıntılı falan demişler. Salak gibi dizinin en kemik kitlesini karşılarına almışlar. :D

Saçmalık üzerine saçmalık yahu. :D

Özetle; dizi, orijinale bağlı kalsın ve daha fazla saçmalamasınlar diye uğraşmış Henry Cavill. Kendi bedenini de metalaştırmak ve bu yazıyı yazana göre romantik ama reelde cinsel içerikli sahnelerde yer lmak istememiş. Yazar kadrosundan birini de bu tipler yemiş sanırım.

Kadın senarist ve yönetmenlerle çalışmak istemiyormuş abim. Benim anladığım bunlar biz beceriksiz olduğumuz için bizimle çalışmıyor demek yerine kadın olduğumuz için çalışmıyor diyerek algı yönetmeye çalışmışlar.

Hayır bir oyun serisi sayesinde yapılan bir dizi Witcher. Yazmışlar ki gamer bu, zaten kadın düşmanlığının kaynağı da oyun dünyası. Henry de oyuncu olduğu için takıntılı falan demişler. Salak gibi dizinin en kemik kitlesini karşılarına almışlar. :D

Çeviriye yorum katmışsın, olmamış bilader.. animan mısın :artiz:

Okumadan henry abim haklıdır diyorum adam wow oyuncusu bir kere vur desin vururuz :mincika:

Alice in Borderland.. Çok uzun zamandır bir diziye bu kadar sövmemiştim. Özellikle 2. sezon.. Japonların son yazamama hastalığı bu seride de devam etmiş.
Diyaloglar, sekanslar çok kötüydü. Manga'da çalışan sistem dizide çalışacak diye bir şey yok. Ve daha kötüsü çok krinç duruyor. Yer yer kullanılan internet kafe seviyesi cgi ve yarım yamalak sonuyla kendinden nefret ettirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık