Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Neil Gaiman kendisini çizmiş gibi gelmişti bana. Kendi oynayaymış. :oleyo:
Neil Gaiman sadece yazarı diye biliyorum, çizer farklı bir kişiydi ama sen öyle diyince bana da benziyormuş gibi geldi şimdi. Ölüm'ü oynayacak kadını gördüğümde SJW furyasına bir şehit daha vermişiz gibi gelmişti ama biraz umutlandırdı açılış sahnesi. Bekleyip göreceğiz.

Neil Gaiman sadece yazarı diye biliyorum, çizer farklı bir kişiydi ama sen öyle diyince bana da benziyormuş gibi geldi şimdi. Ölüm'ü oynayacak kadını gördüğümde SJW furyasına bir şehit daha vermişiz gibi gelmişti ama biraz umutlandırdı açılış sahnesi. Bekleyip göreceğiz.
Hee doğru.

Gibi cidden çok görülmeyen cinsten bir iş olmuş. Absürt komedi ama tamamen de hayatın içindenmiş gibi.
Aslında bölümler hakkında bir şeyler yazacaktım ama bir şeyler yazsam eksik kalacak, yanlış beklenti olacak falan. Gerek yok.
Bölümler güzel yazılmış. Feyyaz Ölümlü Dünyada idare eden ama Cinayet Süsünde çok batan abartılı oyunculuk ve monologlar için olan eleştirileri dikkate almış gibi. Daha rafine daha az, kararınca olmuş, çok iyi olmuş.
Dizinin en güçlü yanlarından biri yan karakterler. Cidden böyle bir oyuncu seçimi çok ayrı bir başarı. Abartıyor muyum acaba diye düşünüyorum da yok cidden efsane olmuş. Ersin Usta ve Erdem, Badanacı Ünal, Abidin, Meryem, sarı Salim, Büyücü Bako.

İkinci sezonu nasıl olacak merakla bekliyorum.

Gibi cidden çok görülmeyen cinsten bir iş olmuş. Absürt komedi ama tamamen de hayatın içindenmiş gibi.
Aslında bölümler hakkında bir şeyler yazacaktım ama bir şeyler yazsam eksik kalacak, yanlış beklenti olacak falan. Gerek yok.
Bölümler güzel yazılmış. Feyyaz Ölümlü Dünyada idare eden ama Cinayet Süsünde çok batan abartılı oyunculuk ve monologlar için olan eleştirileri dikkate almış gibi. Daha rafine daha az, kararınca olmuş, çok iyi olmuş.
Dizinin en güçlü yanlarından biri yan karakterler. Cidden böyle bir oyuncu seçimi çok ayrı bir başarı. Abartıyor muyum acaba diye düşünüyorum da yok cidden efsane olmuş. Ersin Usta ve Erdem, Badanacı Ünal, Abidin, Meryem, sarı Salim, Büyücü Bako.

İkinci sezonu nasıl olacak merakla bekliyorum.
Erasmusla gelen yamyam favori bölümüm. Gerçekten de çok kaliteli yapım.

Squit Game dizisini anca bitirebildim. Benim bitirmemle birlikte TT olmuş... :D

Fena dizi değil. Çok öyle muhteşem bir yapım değil ama tam çerezlik pazar otur izle dizisi. Tabi game var diye çoluk çocukla da izlenmemeli.

Güzel dizi tabi de beni tam tatmin etmedi. Bazı yerler havada kaldı hep. İkinci sezon geleceği için muhtemelen havada bırakmışlar çoğu yeri. Bazı karakterler yaptıkları bazı hareketlerle karakterlerine uygun davranmadılar diye düşünüyorum. Şu şirret karının son sahnesi ona yakışmayacak tarzdaydı bence. Polisin son sahnesi de sıkıntılıydı bence. Polisin sahnelerinin çoğu yerinde de bence tutarsızlık vardı. Benim aklıma yatmadı yani bazı yerler. O ihtiyardan bir şeyler çıkacağını tahmin etmiştim zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık